Homoseksualizm

Czyli rozmowy na temat planowania rodziny, czystości w małżeństwie, ile powinniśmy mieć dzieci, czy powinniśmy je karać.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4438
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1078 times
Been thanked: 1149 times

Re: Problem z córką

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-07-24, 22:29

Gzresznik Upadający pisze: 2021-07-24, 21:46 Nic nie wiesz a w braki wiedzy wprowadzasz swoje przekonania. . Po pierwsze pamięć wypiera zdarzenia. Zwlaszcza dziecko. Po drugie rodzic potrafi ulozyc w swojej glowie tez wyidealizowany swoj obraz. A po trzecie bardzo wiele.rzeczy czyni sie nieświadomie. Jesteś wierzaca wic wiesz ze.podczas spowiedzi.ksieza slysza kncert usprawiedliwienia sie.
Chyba mnie nie do końca zrozumiałeś. Chciałam tylko zaznaczyć, że przyczyny homoseksualizmu mogą być bardzo różne, nie tylko te, o których piszesz. Oczywiście, że nie mam na ten temat wiele wiedzy, na pewno Ty masz więcej. Nie czytałam o tym książek, a Ty tak, nie znam też tego z własnych doświadczeń. Ale jednak sugerujesz, że u każdego przyczyna jest taka sama. Próbuje Ci wytłumaczyć, że skoro każdy człowiek jest inny to również przyczyny nie są całkiem identyczne i nie u każdego musi to przebiegać dokładnie w ten sam sposób, jak było u Ciebie.

Dodano po 15 minutach 59 sekundach:
Uważam też, że nie powinieneś obwiniać wszystkich rodziców osób homoseksualnych, bo to po prostu krzywdzące. Zauważ, że robisz to w wątku, w którym Autorka szuka porady, jak pomóc córce. I ona się o swoją córkę troszczy, kocha ją, więc Twoje teorie, dotyczące rodziców, do tej konkretnej sytuacji wcale nie pasują. I w ten sposób jej nie pomożesz.
Ostatnio zmieniony 2021-07-24, 22:30 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Albertus
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5977
Rejestracja: 12 mar 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 452 times
Been thanked: 910 times

Re: Problem z córką

Post autor: Albertus » 2021-07-24, 22:41

miłośniczka Faustyny pisze: 2021-07-24, 22:29
Uważam też, że nie powinieneś obwiniać wszystkich rodziców osób homoseksualnych, bo to po prostu krzywdzące. Zauważ, że robisz to w wątku, w którym Autorka szuka porady, jak pomóc córce. I ona się o swoją córkę troszczy, kocha ją, więc Twoje teorie, dotyczące rodziców, do tej konkretnej sytuacji wcale nie pasują. I w ten sposób jej nie pomożesz.
Ale czy on obwinia wszystkich rodziców osób homoseksualnych?

Czy raczej wskazuje na to jakie mogą być przyczyny tego zaburzenia.

Poza tym to w kazdym konkretnym przypadku nie chodzi i to jak jest teraz ale o to jak było kiedyś.

A tego nie wiemy.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3423
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Problem z córką

Post autor: Gzresznik Upadający » 2021-07-24, 23:37

Napisze jeszcze raz. To kombo zdarzeń ..Pierwsze to nie nadani.przez rodziców tożsamości dziecku zgodnie z plcia biologiczna. Chlopczyk nie otrzymuje od ojca potwierdzenia ze jest chlopczykiem , samcem. Moze to byc np.oplucie przez ojca inpowiedzenie ze sie go brzydzi. Moze to byc bardzej subtelnie pt ten to zawsze wszystkiego się boi. , moze tez byc wyzwanie bezpośrednio plączesz jak baba. . Nadopiekuncza matka probuje zrekompensować i naucza tego co potrafi.Czylk npmspraw kuchennych. Chlopiec przebywa wśród kobiet i nasladuje ich relacje. Koncyliacja , korzystanie z empatii. Tak spreparowane dziecko.trafia na grupę.rowjiesnicza tej samej plci w szkole. Tam najczęściej przegrywa i zostaje odtrącony jako.slabszy Z krzywdzaca opinia.slabeusza baby etc... Kumoluje sie z dziewczynkami.lub siedzi samotnie. Zaczyna się burza hormonów. Rodzi sie popęd seksualny. W normalnym.procesie socjalizacji jestbtak ze chlopiec czlonek grupy chlopiecej zaczyna się interesować tajemnica czyli światem.dziewczynek. Juz w sposób prawidlowy Tu natomiast w omawianym przypadku chlopiec juz dziewczynki zna i ich reakcje. Nie zna świata mężczyzn. I zaczyna się.wdrukowywać tez pożądanie ku chlopcom. Jeżeli ka tym.etpaie będzie naruszony wzorzec i chłopiec nędzę narażony na przemoc o charakterze seksualnym. ( w mom wypadku byla proba gealtu podjęta przez starszych kolegów , czy " obmacywanie " bylem najmlodszy ,najslabszy. ) W filmie Bol i blask o PedronAlmodovarze tenże widzial golego doroslego faceta myjącego sie ) I juznpojawiaja sie knkretne pokusy kierunkowane ku tej samej plci. Wedlug zamodelowanego skryptu. Jeśli ka tm.etapie nie dojdzie do przepracowana tego i taki delikwent natrafi na możliwość realizacji tych " fantazji " to w tym momencie nastepuje juz zakleszczenie. Jeżeli będą relacje z dziewczynami to te ciągoty będą bardziej biseksualne. Albo homoseksualne zostan tylko w sferze.fantazji i z czasem znikną samoczynnie
Jeśli dojdzie do.zaklocen wzorca zachowań heteroseksualnych ,np chlopak dozna kilku upokorzeń ze strony dziewczyn ( a to się zdarza bo taki koleś s upermacho nie jest) to w tym.momencie idzie ku realizacji skryptów homoseksualnych bo te gwarantują gratyfikacje emocjonalna.

Dodano po 7 minutach 17 sekundach:
W moim.przypadku skrypty zachowanie wam byly zakleszczone wedlug tego co.mi zrobiono. Kiedy przepracowane zostalo zdarzenie związane z jednanproba gwaltu natężenie występowania skryptu spadlo kilka razy. Kolejne to samo. Kiedy przepracowano wzorce jakie.mi.stawiano to oslably emocjonalne potrzeby powiązane z podświadomym.dazeniem do.zadowolenia tej osoby czyli upodobnieniem.sie do konkretnego wzorca. Nawet tzw wrażliwość czyli czulosc impodatnosc na zranienia wynikamy nie z emocjonalnego rollecostera mojej mamy w okresie ciąży ale wynikali z tzw zamrożenia czyli odtrącenia emocjonalnego przez rodziców w wieku 2-3 lat. Uwagę skradl brat o 2 lata starszy bi zaczal sie buntować czyli walczyć o ich uwagę.

Dodano po 9 minutach 12 sekundach:
Czy obwiniam rodzcow . Każdy rodzic poświęca dzicku mniej czasu już winien. Dzieci nie maja pretensji o malo czasu. Ale o to ze inny ma.tego.czasu czy mulości więcej..Mialem.znajomego.ktoremu rodzice powiedzieli ze LGBT jest fajne jak mial.kilka.lat. Ponieważ rodzice.limo.ze hyl.jedynakiem.poswiecali mu malo.czasu uznal w wieku kilku.lat ze skoro LGBT jest fajne to jak on będzie LGBT tonrodzice będą go bardziej kochać .oczywiscie dostal zgodnie z nowymi tryndami akceptacje i afirmację. A rodziece potwierdzenie ze są nowoczesnymi rodzicami Takie wzajemne oszukanie sie nawzajem spowodowane glupota rodziców inoszczedzaniem dzecku zaspokojen emocjonalnych. Znam.przypadek gdzie z mojej kolezank zrobl sie kolega. Durny ojcec kiedyś koleżance jak byla mala.wyszczekal ze wolaby mieć syna. dziewczyna sie okaleczyla w.durnym dążeniu do zaspokojenia oczekiwań ojca ktore kiedyś wyrsucil.w.gniewie . Co zostala w nagrodę ? Akceptacje ? Nie . Odrzucenie. I samotność.

Dodano po 5 minutach 26 sekundach:
Znam przypadek gdzie dziecku chlopcu wmawiano ze winien byc grzeczny jak kolezanka i uczyć sie jak ta koleżanka. Zamast lamac oliwki , zdzierać kolana ,haratać w gale. Jaki skrypt mial.swoich zachowań ? Byl biernym , receptywnym.grzecznym x wykorzystywanym przez innych facetów.partnerem. Takim " żonem" . Nigdy aktywnym. Taka pętla emocjonalnego szantazu ze strony rodziców. Oczywiście niezawiniony celowo.z.ich strony.

Dodano po 4 minutach 32 sekundach:
I to jest w starszej literaturze przedmiotu. Tej najpóźniej z lat 90.tych.. Mialbym.to gdzieś gdyby nie dotyczyly mnie w przszlosci te sytuacje. DLATEGO JAK CZYTAM JAK.KTOS PISZE ZE WYDAJE.MU SIE ZE JEST TO.I TO I POWTARZA BZDURY LOBBY TO BUDZI SIE WE MNIE GNIEW .

Dodano po 4 minutach 52 sekundach:
Możesz jako osoba z tmi ni zawinionymi sklonnosciami zawsze cos zrobić..Mozesz uwierzyć klamstwu i uznać ze se taki urodziles albo uznać ze stworzyl ce takim.Bog..Wygodne ale.to.herezja . W Bogu nie ma.zadnej ciemności. Możesz.tez uznać ze.to.dopust Boży i element Bożego planu. To tez klamstwo i herezja. Bog wdraza w tym.momencie plan ratunkowy ale.to nie byl Jego pierwotny plan.

Dodano po 4 minutach 34 sekundach:
Poza tym jeśli jest potrzebna pomoc to jest potrzebna prawda. Ja nie wiem co dokladnie zaszło .Nie obwiniam nikogo. Ale jeśli ma.dojsc do wyleczenia to niestety trzeba szukać zrodla tego " trądu" Ja oczywiście na podstawie tego co byli napisane to podejrzewam co mogło sie.zdarzyc.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18957
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2609 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Problem z córką

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-07-25, 12:02

Gzresznik Upadający pisze: 2021-07-24, 11:25
abi pisze: 2021-07-24, 10:48
Gzresznik Upadający pisze: 2021-07-22, 17:03 Po pierwsze to kombo zdarzeń , kazde z nich samodzielnie nie jest przyczyna homoseksualizmu. Razem tak, W przypadku lesbijek odlegla chlodna matka,
dokladnie tak pisano w latach 50 tych o autystach
po czym sie okazalo ze to geny, a autyzm wliczono jako rodzaj schizofrenii

Dodano po 2 minutach 6 sekundach:
https://www.miesiecznik.znak.com.pl/ewa ... -autyzmie/

Analiza per analogiam nie zawsze jest wlasciwa..Znaleziono te biologiczne dowody pochodzenia homoseksualizmu? Bo jak na razie stara szkola triumfuje tlumaczac to zaburzeniami wychowawczymi w okresie dziecięcym i adolescencji.Czego i ja jestem przykladem.☺ Parafulie typu pedofilia i zoofilia traktowane są jako pochodzenia psychologicznego i są terapeutyzowane , nawet przymusowo, przy homoseksualizmie zsglosowano ze jest to eufilia .A teraz szuka sie dowodu...
Analogia w tym wypadku jest jak najbardziej wlaściwa.
Muszę też Ci uprzytomnić, że "stara szkoła" (jeszcze sprzed politycznej poprawności) właśnie wymieniała zarówno powody wrodzone, jak i bahawioralne (w tym m.in. tzw. uwiedzienie, zgodnie z hipotezą pierwszych połączeń).

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3423
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Problem z córką

Post autor: Gzresznik Upadający » 2021-07-25, 18:50

Marek_Piotrowski pisze: 2021-07-25, 12:02
Gzresznik Upadający pisze: 2021-07-24, 11:25
abi pisze: 2021-07-24, 10:48
Gzresznik Upadający pisze: 2021-07-22, 17:03 Po pierwsze to kombo zdarzeń , kazde z nich samodzielnie nie jest przyczyna fhomoseksualizmu. Razem tak, W przypadku lesbijek odlegla chlodna matka,
dokladnie tak pisano w latach 50 tych o autystach
po czym sie okazalo ze to geny, a autyzm wliczono jako rodzaj schizofrenii

Dodano po 2 minutach 6 sekundach:
https://www.miesiecznik.znak.com.pl/ewa ... -autyzmie/

Analiza per analogiam nie zawsze jest wlasciwa..Znaleziono te biologiczne dowody pochodzenia homoseksualizmu? Bo jak na razie stara szkola triumfuje tlumaczac to zaburzeniami wychowawczymi w okresie dziecięcym i adolescencji.Czego i ja jestem przykladem.☺ Parafulie typu pedofilia i zoofilia traktowane są jako pochodzenia psychologicznego i są terapeutyzowane , nawet przymusowo, przy homoseksualizmie zsglosowano ze jest to eufilia .A teraz szuka sie dowodu...
Analogia w tym wypadku jest jak najbardziej wlaściwa.
Muszę też Ci uprzytomnić, że "stara szkoła" (jeszcze sprzed politycznej poprawności) właśnie wymieniała zarówno powody wrodzone, jak i bahawioralne (w tym m.in. tzw. uwiedzienie, zgodnie z hipotezą pierwszych połączeń).
To jakie byly to powody wrodzone?

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18957
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2609 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-07-25, 19:14

Różne. Identycznie jak jest w przypadku innych wad wrodzonych, łącznie ze skłonnością do gniewu itd.
Kształtują nas 3 czynniki:
  • to, co wrodzone
  • to, co przeżyliśmy
  • nasza praca nad sobą

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3423
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Gzresznik Upadający » 2021-07-25, 22:51

Marek_Piotrowski pisze: 2021-07-25, 19:14 Różne. Identycznie jak jest w przypadku innych wad wrodzonych, łącznie ze skłonnością do gniewu itd.
Kształtują nas 3 czynniki:
  • to, co wrodzone
  • to, co przeżyliśmy
  • nasza praca nad sobą
. pytanie byl proste. Jakie wedlug starej szkly byly wrodzone przyczyny homoseksualizmu. Konkretnie. Bo z tego co.wiem.koncentrowano się na doświadczeniach z okresu wczesnego dzieciństwa a także adolescencji.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18957
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2609 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-07-26, 08:53

Bo z tego co.wiem.koncentrowano się na doświadczeniach z okresu wczesnego dzieciństwa a także adolescencji.
To znaczy, że nie wiesz :)
Poza tym termin "wrodzone" jest oczywisty. I nie obejmuje doświadczeń ani wczesnego dzieciństwa, ani późniejszych.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3423
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Gzresznik Upadający » 2021-07-26, 09:15

Ty wysunales teze. Bez dowodu. Nawet nie napisales jaka to cecha...A takie bylo zapytanieArgunent o ekskluzywności informacji to jeden z elementów manipulacji. ☺

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18957
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2609 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-07-26, 09:29

O czym Ty gadasz? Napisałem - wady wrodzone. Którego słowa nie rozumiesz?

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Jozek » 2021-07-26, 09:39

Marek_Piotrowski pisze: 2021-07-25, 19:14 Różne. Identycznie jak jest w przypadku innych wad wrodzonych, łącznie ze skłonnością do gniewu itd.
Kształtują nas 3 czynniki:
  • to, co wrodzone
  • to, co przeżyliśmy
  • nasza praca nad sobą
Marek, nie zgodzil bym sie z twoim wyliczaniem, bo to co wrodzone, to jedynie np. wady budowy ciala, organow, itp. roznice.
Reszta jest nabyta, poprzez to co przezylismy, czyli wplyw otoczenia, wychowania i pracy nad soba. itp.
Chocby sklonnosc do gniewu, jest glownie efektem niewlasciwego i niesprawiedliwego traktowaniia dziecka, ktore pierw bedzie sie buntowalo, az w koncu przerodzi sie to w sklonnosc do gniewu, bo kazde dzialanie otoczenia bedzie mu sie kojazyllo zniiewlasciwym i niiesprawiedliwym traktowaniem.
Takie zmiany u dziecka trudno jest zaobserwowac od razu, a tym bardziej dziecko nie rozumie tez skad to sie wzielo, a juz tym bardziej gdy bedzie dorosle, by cokolwiek pamietac z takich szczegolow swojego dziecinstwa.
To wyraznie widac w rodzinach patologicznych, gdzie najczesciej zachowanie dzieci coraz bardziej przypomiina zachowanie ich rodzicow i kontynuja takie zachowanie w doroslym zyciu, przenoszac je na kolejne pokolenia.
Ostatnio zmieniony 2021-07-26, 09:44 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18957
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2609 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-07-26, 10:09

Nieprawda. Część temperamentu to rzecz wrodzona. Może (i jest) korygowana przez nasze przeżycia (których wpływ trudno przecenić), ale wrodzone cechy charakteru są faktem.
Zresztą wystarczy przywołać przykład rodzeństw, które wychowują się w identycznych warunkach, a ich charaktery i los bywają skrajnie różne.
"Tabula rasa" Locke'a jest już poglądem dawno zarzuconym.

Dlatego ani behawioryści (uważający, że tylko wpływ przeżyć), ani "wrodzeniowcy" (uważający, że ktoś "taki już jest od urodzenia") ani determiniści ("jakiego mnie Panie Boże stworzyłeś, i co mi dałeś przeżyć, takiego mnie masz") nie mają racji. I jednoczęśnie częściowo mają rację wszyscy - błądzą jedynie ograniczając wpływ innych czynników niż "ulubione".

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3423
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Gzresznik Upadający » 2021-07-26, 14:38

Pytalem o konkretne wady wrodzone ktore warunkują homoseksualizm. NP NADAKTYWNISC TENDENCJE SAMOBÓJCZE ETC.Podales ogólnik ze w wtarej szkole stwierdzano z są wady wrodzone ktore warunkują homoseksualizm.Wiec zapytuje konkretnie ktore wady wg starej szkoly dokladaly się do powstania homoseksualizmu .Wymien je konkretnie. Tak jak ja wymienilem przyklady .Prosciej jux nie da się zadac pytania.

Dodano po 5 minutach 57 sekundach:
Jeżeli zaś chodzi o tevtze temperamenty.Przyklad z literatury.Aardwega .Dwoch bliźniaków, jeden homo drugi hetero.Bliźniaki jednojajowe.Po drugie różnice w zachowaniu dwich kolejnych braci Starszy się buntuje mlodszy się " mrozi" Starszy kradnie uwagę rodziców.Zawłaszcza.Efekt rodzice mówią ze mldszy jest spokojny.G prawda mlidszy po wielu latach pokazuje rogi...Tylko przyjęta inna strategia radzenia sobie ze stresem.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18957
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2609 times
Been thanked: 4610 times
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-07-26, 19:14

Gzresznik Upadający pisze: 2021-07-26, 14:38 Pytalem o konkretne wady wrodzone ktore warunkują homoseksualizm.
Skłonność do homoseksualizmu.
NP NADAKTYWNISC TENDENCJE SAMOBÓJCZE ETC.Podales ogólnik ze w wtarej szkole stwierdzano z są wady wrodzone ktore warunkują homoseksualizm.Wiec zapytuje konkretnie ktore wady wg starej szkoly dokladaly się do powstania homoseksualizmu .Wymien je konkretnie. Tak jak ja wymienilem przyklady .Prosciej jux nie da się zadac pytania.
Nie. Negujesz istnienie wrodzonej skłonności, usiłując znaleźć jakieś inne skłonności, które w Twoim ukochanym modelu czysto behawioralnym mogą do homoseksualizmu doprowadzić.
Tymczasem jest to po prostu homoseksualizm - odczuwanie pociągu do tej samej płci.
Jak mówiłem, nie jest to jedyny powód "bycia homoseksualistą", ale jeden z ważnych.

Dodano po 5 minutach 57 sekundach:
Jeżeli zaś chodzi o tevtze temperamenty.Przyklad z literatury.Aardwega .Dwoch bliźniaków, jeden homo drugi hetero.Bliźniaki jednojajowe.Po drugie różnice w zachowaniu dwich kolejnych braci Starszy się buntuje mlodszy się " mrozi" Starszy kradnie uwagę rodziców.Zawłaszcza.Efekt rodzice mówią ze mldszy jest spokojny.G prawda mlidszy po wielu latach pokazuje rogi...Tylko przyjęta inna strategia radzenia sobie ze stresem.
Sam się złapałeś. Czemu "starszy się buntuje mlodszy się " mrozi"" ? ;)
Bo jesteśmy RÓŻNI. Nie tylko RÓŻNIE UKSZTAŁTOWANI PRZEZ ŻYCIE, ale i RÓŻNIE URODZENI.
Ostatnio zmieniony 2021-07-27, 00:17 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 2 razy.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3423
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Gzresznik Upadający » 2021-07-26, 22:08

Wrodzona sklonnosc do homoseksualizmu. Czyli co ? Próbujesz już dowodu na tautologie. Gdybym.mial.wrodzone sklonnosci to homoseksualizmu to.wskutek.wychowania to bylyby moje pierwsze preferencje.Pierwsze byly zaś heteroseksualne Te zas.homoseksualne się objawily dopiero jako skutek gwaltu i innych czynności seksualnych podejmowanych na.mnie. NIC NIE WIESZ W TEMACIE. PAPUGUJESZ SIE ARGUMENTAMI ZASŁYSZANYMI. LUB WYCZYTANYMI , BEZ ZADNEJ KRYTYCZNEJ ANALIZY TEKSTU Z KTORYM.SIE ZETKNIESZ. (...)[Pisz uprzejmiej- miłośniczka Faustyny]
Ostatnio zmieniony 2021-07-26, 23:25 przez miłośniczka Faustyny, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzina, małżeństwo, narzeczeni”