Homoseksualizm

Czyli rozmowy na temat planowania rodziny, czystości w małżeństwie, ile powinniśmy mieć dzieci, czy powinniśmy je karać.
ODPOWIEDZ
Practic
Bywalec
Bywalec
Posty: 90
Rejestracja: 21 lip 2021
Has thanked: 16 times
Been thanked: 13 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Practic » 2021-08-10, 19:13

Dezerter pisze: 2021-08-10, 18:52 A procent ksiezy homo(...)[ nie używaj pogardliwych zdrobnień - Dezerter ]
A jak ja prosiłem by nie używać tego pogardliwego określenia, to jakoś nie protestowałeś, gdy uczestnicy dyskusji klaskali grzesznikowi. To nieuważność czy hipokryzja?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14924
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4176 times
Been thanked: 2937 times
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Dezerter » 2021-08-10, 19:46

Nieuważność - jest funkcja zgłaszania postów wymagających moderacji wykrzyknik z prawej strony u góry nad postem - kożystaj
Ostatnio zmieniony 2021-08-10, 19:49 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Andej » 2021-08-10, 21:44

A ja, jak zwykle, protestuję przeciw przesadnej poprawności politycznej. Nie wiem, o jakie słowo chodzi. Ale podejrzewam, że o słowo używane przez Korwina.
Jestem przekonany, że przesadne usuwania takich słów, to woda na młyn (jak za Gomółki często określano) dla środowisk liberolewicowych i elgiebetowskich.
Błagam, nie dajmy się zwariować. Nie naśladujmy GW i TVN.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Practic
Bywalec
Bywalec
Posty: 90
Rejestracja: 21 lip 2021
Has thanked: 16 times
Been thanked: 13 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Practic » 2021-08-10, 21:51

Nie rozpędzaj się.
Moralność która zapewnia szacunek dla człowieka nie pochodzi z TVN i Gazety Wyborczej, tylko z samego serca chrześcijaństwa.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14924
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4176 times
Been thanked: 2937 times
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Dezerter » 2021-08-10, 21:55

Andeju kieruję się SJP a nie tvn - tam podają, że obraźliwe
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3417
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Gzresznik Upadający » 2021-08-10, 22:47

Practic pisze: 2021-08-10, 21:51 Nie rozpędzaj się.
Moralność która zapewnia szacunek dla człowieka nie pochodzi z TVN i Gazety Wyborczej, tylko z samego serca chrześcijaństwa.
aż mnie korci aby zapytać o jeden związek frazeologiczny.... %-(

Awatar użytkownika
Efezjan
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 15 kwie 2017
Lokalizacja: Chorzów
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 238 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Efezjan » 2021-08-11, 18:38

Gzresznik Upadający pisze: 2021-08-10, 19:05 Przecież wrzucilem . Drugie zrodlo , niezależne od x Oko.. . Link jest. Juz nawet zostal zdewauowany przez jednego z forumowiczów.
A na jakiej podstawie twierdzisz, że to źródło, które podałeś, jest wiarygodne.
Wstąpienie do świeckiego Karmelu: 21.09.2019 /Tomasz od Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego OCDS/

Żarliwością rozpaliłem się o chwałę Boga Zastępów 1Krl 19,10

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3417
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Gzresznik Upadający » 2021-08-11, 19:03

Ale nie mam tez powodu od razu odrzucić jako klamstwo.

Dodano po 5 minutach :
Powolano sie na opinie insiderow czyli tych kto siedzi w środku. Dzialania x Oko x Kobylińskiego x Issakowicza Zalewskiego nieco uprawdopodobniają tezy zawarte ... Cos musialo byc na rzeczy jeśli papież Benedykt zdrcydowal sie na te instrukcję o zakazie przyjmowania homoseksualistów o gleboko osadzonych skłonnościach.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Andej » 2021-08-11, 20:38

Dezerter pisze: 2021-08-10, 21:55 Andeju kieruję się SJP a nie tvn - tam podają, że obraźliwe
Cóż, poprawność polityczna dotarła i tam. Ja bym raczej powiedział, że pieszczotliwie żartobliwe. Ale to Ty tu rządzisz. A ja wypowiadam swoją opinię.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3417
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Gzresznik Upadający » 2021-08-12, 07:58

Ja wchodząc w te dyskusje ( oprócz używania czasem politniepoprawnych slow)"trochę ryzykowałem wzmożeniem " wspomnień z przeszłości" to nie jest zalecane .Wlasnie ze względu na ryzyko upadku Potwierdzić mogę ze terapia znacznie ,znacznie oslabia możliwość upadku. Nawet mimo wstrzemięźliwości. Możecie wierzyć lub nie, ALE TO DZIALA.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Andej » 2021-08-12, 08:55

Andej pisze: 2021-08-11, 20:38
Dezerter pisze: 2021-08-10, 21:55 Andeju kieruję się SJP a nie tvn - tam podają, że obraźliwe
Cóż, poprawność polityczna dotarła i tam. Ja bym raczej powiedział, że pieszczotliwie żartobliwe. Ale to Ty tu rządzisz. A ja wypowiadam swoją opinię.
Ale dla dobra Forum, może sensownym być rygorystyczne przestrzeganie politycznej poprawności. Liberolewica tak urosła w siłę, że może zniszczyć Forum, jeśli dostrzeże coś, co się im nie podoba. Czasem lepiej ruki po szwam, dla świętego spokoju.
Ale, jak już wielokrotnie pisałem, jestem zwolennikiem polemiki, a nie cenzury. Przynajmniej w sprawach miękkich. Uważam, że reprymenda publiczna byłby wystarczającym środkiem, aby nie narażać się liberolewicy. I miałaby wydźwięk edukacyjny dzięki argumentacji. Wycinanie to kneblowanie. Co nie znaczy, że jestem przeciw temu. Wszelkie ostre, jednoznacznie negatywne sformułowania powinny być wycinane. Tak samo nawoływanie do nienawiści czy przestępstw. Wszelkie jaskrawe łamania Regulaminu.

Dez, przepraszam, jeśli Cię to zabolało. Nie chcę sprawiać Ci przykrości i nie przemawia przeze mnie złośliwość. Po prostu jestem przekonany, że otwarta dyskusja jest lepsza od wycinania. A poprawność polityczną odrzucam i z nią walczę. Co nie znaczy, że nie uznaję jej pozytywnych aspektów. Ale w liberolewicowości takich nie widzę. Bo jest to przejaw nadwrażliwości w kierunkach hołubionych przez lewicę i braku wrażliwości w kierunkach, z którymi walczą.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18847
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2599 times
Been thanked: 4594 times
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-08-12, 10:27

Andej pisze: 2021-08-12, 08:55 Ale dla dobra Forum, może sensownym być rygorystyczne przestrzeganie politycznej poprawności. Liberolewica tak urosła w siłę, że może zniszczyć Forum, jeśli dostrzeże coś, co się im nie podoba. Czasem lepiej ruki po szwam, dla świętego spokoju.
Mam nadzieję, że to zart.

Jednak w tym wypadku zgadzam się z Dezerterem - tego rodzaju zdrobnienie powoduje, iż cała wypowiedź jest traktowana niepoważnie. Jest dość argumentów przeciw nachalnej propagandzie LGBT+ by trzeba było uciekać się do tego rodzaju zwrotów.
Ostatnio zmieniony 2021-08-12, 10:30 przez Marek_Piotrowski, łącznie zmieniany 1 raz.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3417
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Gzresznik Upadający » 2021-08-12, 11:22

Po prawdzie poszło o to ze jeszcze do niedawna to slowo nie mialo dopisu , pogardliwy w SJP... Pewnie to zasluga pewnego starszego pana... ☺ Z drugiej strony mamy dwa slowa przymiotniki ... Gejowy i gejowski. Pierwszy jest be , drugi jest cacy. Wg SJP... A w realu oba slowa maja juz konotacje negatywne... Leca jako wyzwiska....Sami sie ograniczamy. Nuezadlugo wogole temat wypadnie z obiegu bo większość i tak ma pogardliwy stosunek do ludzi z ta psychiczna przypadłością.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18847
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2599 times
Been thanked: 4594 times
Kontakt:

Re: Homoseksualizm

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-08-12, 11:26

"Gejowski" to nowomowa. Pederasta to pederasta, a nie "gej".

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3417
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 157 times
Been thanked: 357 times

Re: Homoseksualizm

Post autor: Gzresznik Upadający » 2021-08-12, 11:38

Ale ja o tym wiem. Mówimy o SJP... To sie samo zapętli.☺ W latach 20 tych w republice Weimarskiej " niemiecka przypadlosc" byla b popularna i otwarta. Kilka lat później trendy sie zmieniły. Oficjalnie teraz wszyscy oficjalnie tolerują, Nieoficjalnie część homoseksualistów chce mieć spokój bez otoczki ideologicznej ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzina, małżeństwo, narzeczeni”