Aborcja

Czyli rozmowy na temat planowania rodziny, czystości w małżeństwie, ile powinniśmy mieć dzieci, czy powinniśmy je karać.
ODPOWIEDZ
Adrian

Re: Aborcja

Post autor: Adrian » 2019-05-11, 20:57

jestem za aborcją. powinna być wolność każdy niech martwi się o swoje grzechy.

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Aborcja

Post autor: ToTylkoJa » 2019-05-11, 21:12

Każdy ma prawo do swoich poglądów. Gdzie indziej, jak nie tutaj, na chrześcijańskim forum, zostaną one zrozumiane :)

Awatar użytkownika
Efezjan
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 15 kwie 2017
Lokalizacja: Chorzów
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 238 times

Re: Aborcja

Post autor: Efezjan » 2019-05-11, 21:18

Adrian pisze: 2019-05-11, 20:57 jestem za aborcją. powinna być wolność każdy niech martwi się o swoje grzechy.
Jestem za zabiciem Adriana - powinna być wolność. Niech się każdy martwi o swoje grzechy.
Wstąpienie do świeckiego Karmelu: 21.09.2019 /Tomasz od Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego OCDS/

Żarliwością rozpaliłem się o chwałę Boga Zastępów 1Krl 19,10

Adrian

Re: Aborcja

Post autor: Adrian » 2019-05-11, 21:23

zabijaj ja za to grzechu nie będę miał

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1707
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 554 times
Been thanked: 419 times

Re: Aborcja

Post autor: Viridiana » 2019-05-11, 21:42

No niby każdy się powinien martwić przede wszystkim o własne belki w oku, ale z drugiej strony w ramach miłości do bliźniego też przejmuję się tym, co robią moi towarzysze na tym łez padole.
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4217 times

Re: Aborcja

Post autor: Andej » 2019-05-11, 22:14

A ja się martwię, bo chciałbym kiedyś dostąpić zbawienie i cieszyć się w niebie obecnością wszystkich osób, z którymi kiedykolwiek i w jakiolwiek sposób się zetknąłem. Zależy mi na zbawieniu każdego człowieka.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Fahrenheit

Re: Aborcja

Post autor: Fahrenheit » 2019-05-11, 23:17

ToTylkoJa pisze: 2019-05-11, 21:12 Każdy ma prawo do swoich poglądów. Gdzie indziej, jak nie tutaj, na *chrześcijańskim forum, zostaną one zrozumiane :)
Chrześcijańskie forum zdominowane przez katolików jak już. Pomijam fakt, że są fanatykami lub balansują między granicami.
Ostatnio zmieniony 2019-05-11, 23:18 przez Fahrenheit, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18877
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2603 times
Been thanked: 4602 times
Kontakt:

Re: Aborcja

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-05-11, 23:34

Adrian pisze: 2019-05-11, 20:57 jestem za aborcją. powinna być wolność każdy niech martwi się o swoje grzechy.
Wobec tego niepotrzebnie potępiamy obozy śmierci?

Magnolia

Re: Aborcja

Post autor: Magnolia » 2019-05-11, 23:35

Fahrenheit pisze: 2019-05-11, 23:17
Chrześcijańskie forum zdominowane przez katolików jak już. Pomijam fakt, że są fanatykami lub balansują między granicami.
Forum jest otwarte, przybywa kto chce, a jest założone przez katolików. Ale jakbyś się rozejrzał, wczytał w tematy i watki, bywały tu gorące dyskusje między różnymi wyznaniami chrześcijan.

A na jakich przesłankach budujesz opinię, że są tu fanatycy? Argumenty i uzasadnienie poproszę.
Ostatnio zmieniony 2019-05-11, 23:35 przez Magnolia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18877
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2603 times
Been thanked: 4602 times
Kontakt:

Re: Aborcja

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-05-11, 23:57

Magnolia pisze: 2019-05-11, 23:35 A na jakich przesłankach budujesz opinię, że są tu fanatycy? Argumenty i uzasadnienie poproszę.
No jak to? Według Fareinhaita kto jest przeciw mordowaniu dzieci, ten fanatyk...

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14930
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4183 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Aborcja

Post autor: Dezerter » 2019-05-12, 00:57

Fahrenheit pisze: 2019-05-11, 23:17
ToTylkoJa pisze: 2019-05-11, 21:12 Każdy ma prawo do swoich poglądów. Gdzie indziej, jak nie tutaj, na *chrześcijańskim forum, zostaną one zrozumiane :)
Chrześcijańskie forum zdominowane przez katolików jak już. Pomijam fakt, że są fanatykami lub balansują między granicami.
Zastanów się czy chcesz pisać dalej z "fanatykami" - bo mnie np. obraziłeś (jak większość forumowiczów) - całe życie byłem i jestem człowiekiem tolerancyjnym, otwartym - jak nie zmienisz swojego stylu to szybko się pożegnamy - wybór należy do ciebie jak zawsze :)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Adrian

Re: Aborcja

Post autor: Adrian » 2019-05-12, 08:47

Nie no, co Ty Fahrenheit wypisujesz, tutaj nie ma fanatyków. Oni po prostu mocna wierzą w to co wierzą. Chwała im za to. Bo co po takich chorągiewkach co zmieniają się co chwila.
Tak trzymajcie bracia i siostry.

Biserica Dumnezeu

Re: Aborcja

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-05-12, 20:48

Mnie nikt nie wyskrobal. Moja mama mnie urodzila.
Ja istnieje ( tak mysle ) i nawet mysle, ze mysle.
Tak trzymac bracia i siostry.

Gosia26
Bywalec
Bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 26 cze 2018
Has thanked: 6 times
Been thanked: 28 times

Re:

Post autor: Gosia26 » 2019-05-13, 12:46

Ja osobiście uważam że młodzież i dzieci należałoby nawoływać do życia w czystość i wstrzemięźliwość ,dużo mówić o odpowiedzialnym rodzicielstwie i o szacunku do ludzkiej płodność,o aspektach miłość wyłącznej ,dozgonnej i jedynej .. W szkołach powinno być prowadzone naocznie w duchu chrześcijańskich wartość.
A w zamian co mamy ?
wychowanie seksualne w systemie oświaty które demoralizuje najmłodszych ,zabija ich wrażliwość ,upłyca emocjonalnie.
demonstracje parad równość ,lobby gejowskie i lesbijskie na ulicach,chorzy poprzebierani ludzie wołający o szacunek ,tolerancje i wolność bez żadnych ograniczeń .A o grzechu zgorszenia ktoś słyszał?
Czarne marsze kobiet walczących o prawa do zabicia własnych pociech ,bo chore i niepełnosprawne dziecko nie może być chciane i kochane przez rodziców tylko te zdrowe i piękne mają prawo do narodzin . Selekcja i dyskredytacja na najwyższym poziomie ,a co z bezwarunkową miłością?z matczynym oddaniem ?z poświęceniem na rzecz najukochańszej istoty na świecie? gdzie postawa matki w tych kobietach ? nie mam pojęcia.
Prawo do legalnej aborcji ,prawo do legalnej antykoncepcji ? do tabletek poronnych ? nieodpowiedzialność .bezmyślność, ignorancja i głupota
Wyuzdanie ,rozpusta ,prostytucja wszędzie gdzie nie spojrzysz ..portale społecznościowe ,media ,gazety ,telewizja .
Ja nie jestem za żadnym wolnym wyborem .Ktoś musi stanąć w obronie tych wszystkich istot które nie mogą w żaden sposób się obronić ,prawo powinno chronić te bezbronne dzieci które nie mają prawa głosu i są zdane na łaskę /nie łaskę kobiety. I dlatego właśnie trzeba się temu sprzeciwiać.





Ja nie jestem jeszcze matką ale powiem szczerze że ogromnie się boje i martwię o przyszłość swoją i swojej rodziny .Bo jak silną wiarę trzeba mięć żeby się temu wszystkiemu przeciwstawić?
Ostatnio zmieniony 2019-05-13, 12:59 przez Gosia26, łącznie zmieniany 2 razy.

Magnolia

Re: Aborcja

Post autor: Magnolia » 2019-05-13, 13:58

Mądrze piszesz Gosiu, cieszę się że wpadasz na forum czasem. Pozdrawiam serdecznie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzina, małżeństwo, narzeczeni”