Eellaone fatalny błąd

Czyli rozmowy na temat planowania rodziny, czystości w małżeństwie, ile powinniśmy mieć dzieci, czy powinniśmy je karać.
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Ellaone fatalny błąd

Post autor: Dezerter » 2017-08-08, 23:53

Więc zamykam temat - po konsultacjach z autorką wątku otwieram, bo postanowiła zmienić temat wątku i pozostawić go jako przestroga i świadectwo, że nawet z tak dramatycznej sytuacji można znaleźć dobre wyjście.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Eellaone fatalny błąd

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-08-12, 15:19

Ja tylko uprzejmie przypomne, że antykoncepcja "po" to nadal antykoncep cja, nie aborcja, bo panowie tu obecni nie ogarniają czasem ;)

Benjamin

Re: Eellaone fatalny błąd

Post autor: Benjamin » 2017-08-12, 22:29

Opierajac sie na opiii przedstawionych przez lekarzy zadac pragne pytanie: czy lekarze tez nie ogarniaja?

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Eellaone fatalny błąd

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2017-08-12, 22:37

Szczerze? Są lekarze, którzy właśnie NIE ogarniają. Btw dalej bronicie Chazana, który zanim się "nawrócił" dorobił się na skrobankach?

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Eellaone fatalny błąd

Post autor: Andej » 2017-08-12, 23:14

DEZ - czy to temat zamknięty?

Czy, jeśli CP tak chce, to zmienić temat na "Ellaone - środek antykoncepcyjny czy także wczesnoporonny"? I tam będzie mieć szansę na udowodnienie, że wczesnoporonnym nie jest.
I przytoczyć definicje odpowiednie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Benjamin

Re: Eellaone fatalny błąd

Post autor: Benjamin » 2017-08-12, 23:28

Hmmm ... wedlug sztuki i wiedzy lekarskiej, czy wedlug widzimisie wydalas ocene, potworze?
I czy to nie potepiana prostytutka w oczach Jezusa znalazla wybaczenie , gdy sie nawrocila? Potworze, Ty trzymasz klucze do nieba? Moze zacznij pluc na siebie, to przejrzysz nieco , :-?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Eellaone fatalny błąd

Post autor: Dezerter » 2017-08-13, 12:26

Andej pisze:DEZ - czy to temat zamknięty?

Czy, jeśli CP tak chce, to zmienić temat na "Ellaone - środek antykoncepcyjny czy także wczesnoporonny"? I tam będzie mieć szansę na udowodnienie, że wczesnoporonnym nie jest.
I przytoczyć definicje odpowiednie.
Jeden temat o tej pigułce chyba wystarczy? Jak ktoś chce o niej dyskutować niech założy sobie temat, mamy wolność na forum i demokrację (ale jak wszystko i to ma granice :-))
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Mivia

Re: Eellaone fatalny błąd

Post autor: Mivia » 2017-08-16, 23:52

Nie chce wnikać jaki to środek - wczesnoporonny czy alternatywna antykoncepcja Jedno jest pewne jest to trucizna która doprowadziła mnie do takiego stanu że potrzebowałam leczenia po pięciu dniach zaczełam krwawić po tygodniu dostałam krwotoku Nikomu tego nie polecam

Benjamin

Re: Eellaone fatalny błąd

Post autor: Benjamin » 2017-08-18, 22:19

Kosciol katolicki tez tego nie poleca, a idac za nauka Jezusa w sensie potomstwa ... zakazuje taqkich srodkow.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Rodzina, małżeństwo, narzeczeni”