Pytanie o obraz

Rozmowy na temat świąt i zwyczajów religijnych Kościoła świętego.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Pytanie o obraz

Post autor: Dezerter » 2021-02-01, 21:49

Dostałem takie pytanie - może ktoś pomoże?
Szczęść Boże. Kilka lat temu w audycji Radio Maryja ksiądz Marek Bałwas mówił o pewnym obrazie Jezusa, który ma u siebie, i nie pamiętam jak się nazywała Pani która go malowała. Czy jest możliwość pokazania tego obrazu i podania autorki, lub gdzie można go kupić. Bardzo mi na tym zależy, szukałam chyba już wszędzie i nigdzie nie mogę znaleźć. Byłabym wdzięczna Bóg zapłać.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Pytanie o obraz

Post autor: Andej » 2021-02-01, 23:26

Jeśli nie wiadomo, kiedy mówił, co na obrazie, ani kto malował, to nie ma tematu.
Jednak sądzę, że musiało być coś szczególnego na tym obrazie. To może naprowadzić na jakiś trop.
Ale ciekawi mnie to, dlaczego pytanie nie zadaje temu księdzu, skoro podany jest w internetach jego adres. A może obraz jest na jego filmikach, które są w sieci?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Wer

Re: Pytanie o obraz

Post autor: Wer » 2021-02-02, 09:25

Ale ciekawi mnie to, dlaczego pytanie nie zadaje temu księdzu, skoro podany jest w internetach jego adres. A może obraz jest na jego filmikach, które są w sieci?
Z kontaktem bywa ciężko z osobami, które są choć trochę znane, ponieważ bardzo dużo osób do nich pisze. Jednak zawsze można spróbować.
Co do filmików to się zgadzam na Youtube jest ich naprawdę dużo z różnych lat, tylko trzeba wiedzieć co się szuka. :-?
Ostatnio zmieniony 2021-02-02, 09:25 przez Wer, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Święta i zwyczaje religijne”