św. Faustyna Kowalska

Rozmowa na temat świętych, także błogosławionych, postaci biblijnych, ich życia, czego możemy się nauczyć z ich życia.
ODPOWIEDZ
Dominik

Re: św. Faustyna Kowalska

Post autor: Dominik » 2021-01-23, 17:31

Jak interpretować mamy to, że sugerujesz że coś pochodzi od szatana co zatwierdził Kościół?

Jozek, wierzę w to, że umyślnie nie sprzeciwiasz się Kościołowi, tylko skoro kilka osób tak to odebrało, że sprzeciwiasz się Kościołowi to coś w tym musi być.
Mam nadzieje, że ta dyskusja wynikła z pewnych błędów. Inaczej rozumiemy pewne rzeczy. Dobrze było by ustalić co inaczej rozumiemy, choć może być to trudne.


Wiara w objawienie nie jest wymagana, ale żeby od razu szatana w to wplątywać? Myślę że tutaj leży problem.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: św. Faustyna Kowalska

Post autor: Jozek » 2021-01-23, 19:36

Pisalem w temacie, a na czyjes offtoppy nie mam zamiaru odpowiadac.

Dodano po 7 minutach 10 sekundach:
Dominik pisze: 2021-01-23, 17:31 Jak interpretować mamy to, że sugerujesz że coś pochodzi od szatana co zatwierdził Kościół?

Jozek, wierzę w to, że umyślnie nie sprzeciwiasz się Kościołowi, tylko skoro kilka osób tak to odebrało, że sprzeciwiasz się Kościołowi to coś w tym musi być.
Mam nadzieje, że ta dyskusja wynikła z pewnych błędów. Inaczej rozumiemy pewne rzeczy. Dobrze było by ustalić co inaczej rozumiemy, choć może być to trudne.


Wiara w objawienie nie jest wymagana, ale żeby od razu szatana w to wplątywać? Myślę że tutaj leży problem.
Dominik, juz ci pisalem ze za pozno na cokolwiek, bo trzeba by odkrecac kazde slowa zarzutow
Teraz to juz jest poza jakimkolwiek wyjasnianiem i dyskutowaniem. Jak pisalem, musztarda po obiedzie.
Tak wiem ze bedzie to ciagle moj blad, moja niewiedza itp itd. nic na to nie poradze i na tym zakoncze dalsze pisanie w tym watku.
Byl czas na zadawanie pytan zanim pojawily sie oskarzenia, jednak nikt o nic nie pytal, wszyscy wiedza bez pytan ze jozek bzdury pisze.

Dodano po 22 minutach 36 sekundach:
Andej pisze: 2021-01-23, 17:24 Gdy trzecia osoba mówi mi, że jestem pijany, to biorę taksówkę i szybko wracam do domu. I dopiero dnia następnego wychodzę na ulicę.

Józku, jesteś kochany. Szanujemy Cię. Ale wybacz, że nie możemy przyznawać Ci racji tylko z sympatii do Ciebie, gdy racji nie masz.
Proszę, nie denerwuj się. Zamiast wytaczać działa, zastanów się, dlaczego wszyscy rozumieją inaczej? Dlaczego Kościół ma inne zdanie? Czy to możliwe, aby cały świat się mylił? Wykluczyć tego nie mogę. Ale, abym zmienił zdanie, muszę przeczytać argumenty. A nie, "tak, bo tak".
Andej , ja nigdy nic takiego nie wymagalem od kogokolwiek by przyznawal mi racje dlatego ze mnie lubi, a gdyby ktos tak zrobil to przestal bym go lubiec.
Jak 3 czy nawet 10 osob mowi mi ze jestem pijany, a nie wypilem ani kropli, to zastanawiam sie czego oni chca odemnie i sprawdzam czy jeszcze mam portfel. ;)
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: św. Faustyna Kowalska

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-01-23, 20:25

Mam deja vu. Z Sama2.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Święci i postacie biblijne”