Nasze nawrócenia

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Magnolia
Gaduła
Gaduła
Wyznanie: Katolicyzm
Wysłał podziękowań: 189 razy
Otrzymał podziękowań: 93 razy
Re: Nasze nawrócenia

Post autor: Magnolia » 2018-02-11, 11:56

Dziękuję za to świadectwo ze swojej strony.
Czytając je miałam kilka myśli co jeszcze mogę zrobić dla mojego teścia, aby jakoś próbować do Niego dotrzeć z Dobrą Nowiną.

A Tobie życzę byś już nigdy nie puścił ręki Jezusa. :)
"Bądź zmianą jakiej pragniesz w świecie"

Tags:

Awatar użytkownika
bander
Przybysz
Przybysz
Wysłał podziękowań: 8 razy
Otrzymał podziękowań: 2 razy

Post autor: bander » 2018-02-12, 10:22

Magnolia pisze:
2018-02-11, 11:56
Dziękuję za to świadectwo ze swojej strony.
Czytając je miałam kilka myśli co jeszcze mogę zrobić dla mojego teścia, aby jakoś próbować do Niego dotrzeć z Dobrą Nowiną.

A Tobie życzę byś już nigdy nie puścił ręki Jezusa. :)
Wydaje mi się że na pewno ci się to w końcu uda i Bóg ci podsunie jak to masz zrobić. Czytając twoje posty czuje u Ciebie tyle miłości że wiem to na 100% :)
Teraz najbardziej potrzebuje Jezusa pomocy, a myślałem że to wygląda trochę inaczej , ale On jest ze mną .
.Już siekiera do korzenia drzew jest przyłożona. Każde więc drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone

Awatar użytkownika
Magnolia
Gaduła
Gaduła
Wysłał podziękowań: 189 razy
Otrzymał podziękowań: 93 razy

Post autor: Magnolia » 2018-02-12, 10:40

Chyba nie istnieje prosta droga do nieba...
Sama dziś czuję mały zakręt ;) tym bardziej dziękuję za Twoje słowa. :)
Jednego jestem pewna, niezależnie od tego co nas spotyka i co musimy przeżyć, trzeba oddawać Bogu chwałę, uwielbiać Go i wywyższać. Bo nic co tu się dzieje na ziemi nie zmienia naszego Boga, jest tym jednym niezmiennym punktem odniesienia w naszym życiu. Jemu chwała i cześć!!! \:D/
"Bądź zmianą jakiej pragniesz w świecie"

Awatar użytkownika
bander
Przybysz
Przybysz

Post autor: bander » 2018-02-12, 11:02

Andej pisze:
2018-02-11, 09:22
Czasem zazdroszczę ludziom, którzy wrócili. Nie zazdroszczę tego co było złe, ale radości i wzmocnienia. Zazdroszczę gorąca towarzyszącego powrotowi.
I cieszę się wielce z każdego powrotu. Tak jak martwi każde odejście. I niepokoją mnie ci, którzy idą, ale troszkę z boku. Jakby bez przekonania.
Ale każdy jest inny. Są szybcy i energiczni, którzy muszą wszystkiego spróbować. I spokojni powolutku podążający. I są niemożliwi, myślący ja ci pierwsi, a działa jacy jak drudzy. Meta jest wspólna.

Gratuluję przebudzenia.
Dziękuje ci za te słowa. Po przebudzeniu dla mnie taka piękną sprawą jest to że ja wiedząc że ta druga strona istnieje i znam jej sposoby niszczenia człowieka , niestety mam takie wrażenia że wielu wierzących w Boga nie za bardzo wierzy w szatana , a więc ja wszystko odczuwam jako znak od Boga. Jeżeli się modlę np. w wejdę sobie po drodze do Kościoła i odmówię różaniec i wychodząc spotkam drugiego człowieka który się do mnie uśmiecha to dla mnie jest już świadectwo że moja modlitwa została wysłuchana.
.Już siekiera do korzenia drzew jest przyłożona. Każde więc drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone

Awatar użytkownika
Andej
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Otrzymał podziękowań: 130 razy

Post autor: Andej » 2018-02-12, 11:50

Masz rację, że ludzie zapominają i o Bogu i o szatanie. A diabeł po cichutku szepce, masz jeszcze czas, jeszcze możesz poszaleć, korzystaj z życia, cóż w tym złego.

Sztuką jest dostrzec Boga w człowieku. Nić sympatii wyrażona w niewinnym uśmiechu może być nicią (Ariadny) prowadzącą do Boga (przez labirynt życia).
Jeśli Cię spotkam, też się uśmiechnę. Jako i teraz to czynię.

Awatar użytkownika
Dezerter
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Wysłał podziękowań: 160 razy
Otrzymał podziękowań: 98 razy
Kontakt:

Post autor: Dezerter » 2018-02-12, 20:52

Przebudzenie, to chyba dobre określenie - witaj bracie wśród zbawionych, wśród Ludu Bożego.
Zadbałeś jakoś szczególnie o wnuczkę?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie

Awatar użytkownika
bander
Przybysz
Przybysz

Post autor: bander » 2018-02-12, 22:45

Dezerter pisze:
2018-02-12, 20:52

Zadbałeś jakoś szczególnie o wnuczkę?
Staram się jak mogę np. ostatnio byłem z nią na spacerze ona wózku sobie spała a ja 1,5 godziny się modliłem. Przymnie jest bardzo spokojna :ymblushing:

NOWY REGULAMIN FORUM

Zapraszamy do zapoznania się z nim
ODPOWIEDZ