Modlitwa o uzdrowienie.

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
ODPOWIEDZ
Claudiax

Modlitwa o uzdrowienie.

Post autor: Claudiax » 2021-02-09, 07:44

Hej :) nie wiem jak wy podchodzicie do tych spraw ale podzielę się swoim świadectwem :) od wielu lat cierpie na nerwice, depresję, ostatnio już było ze mną źle, naprawdę źle.(leki nie pomagają!)
W niedzielę wzięłam udział on line w modlitwie o uzdrowienie myślę, co mi szkodzi, niech się dzieje wola Boża... Nie mam nic do stracenia... prosiłam Jezusa by zabrał lęki, by dał mi łaskę gorliwej modlitwy...
(wcześniej już brałam udział w takich modlitwach ale nigdy nie zostałam uzdrowiona) a tej niedzieli, coś zaczęło się dziać. Nie zostałam całkowicie uzdrowiona ale czuję do dziś ze został mi zabrany duzy ciężar, no i modlę się, modlę, modlę 🌼bez trudnu. Czuję spokój.
Wcześniej nie umiałam się skupić na kilku "Zdrowaśkach", a dziś.. Cały rozaniec na kolanach, wczoraj o 23 Droga Krzyżowa. A nawet pisałam wam kiedyś że mam problem z czytaniem Pisma św.
A teraz czytam codzienną Ewangelię. 💙

Mam nadzieję że tak już zostanie. :!: bo to piękne. Chwala Ci Panie Jezu 🌼
Ostatnio zmieniony 2021-02-09, 07:45 przez Claudiax, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Modlitwa o uzdrowienie.

Post autor: Dezerter » 2021-02-09, 12:42

Modlitwa o uzdrowienie swoje jako biorca, lub cudze jako modlący się, jest i potrzebna i wskazania, bo żniwo wielkie ...
Ważna jest jednak intencja i podejście biorcy, by było to zawsze na zasadzie:
ja pragnę i proszę o uzdrowienie i wierzę z całego serca, że jest to możliwe, bo dla Boga nie ma nic niemożliwego
ale niech się dzieję wola Twoja Panie, bo ty wiesz lepiej co jest dla mnie dobre w tej sytuacji i na tym etapie życia

z wolą Bożą zawsze trzeba się zgodzić i przyjmować cokolwiek się dzieje (oczywiście nie jest to wezwanie do bierności i nic nie robienia ze swoim życiem i zdrowiem) jako Boże błogosławieństwo.

Raduje się moje serce, że są u ciebie owoce takiej modlitwy o uzdrowienie. Jeśli będą trwałe owoce to nie zapomnij powiadomić o tym organizatorów, bo taka informacja zwrotna jest dla nich bardzo potrzebna i budująca i dająca siłę i chęć do dalszego kontynuowania.

Dla mnie jak czytam takie słowa
modlę się, bez trudu. Czuję spokój.
A nawet pisałam wam kiedyś że mam problem z czytaniem Pisma św.
A teraz czytam codzienną Ewangelię.

to wyraźnie widzę tu działanie Ducha Świętego, niech Cię wypełnia, oczyszcza swoim ogniem i światłem i da w duchu i duszy
szalom. Amen
Ostatnio zmieniony 2021-02-09, 12:46 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Modlitwa o uzdrowienie.

Post autor: Andej » 2021-02-09, 17:45

Dzięki za świadectwo. Bóg może wszystko, jeśli pokładamy w Nim ufność. Ale często jest to długi proces. Wspieram modlitwą.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
ciasteczkowy_potfur
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 16 paź 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 59 times
Been thanked: 112 times

Re: Modlitwa o uzdrowienie.

Post autor: ciasteczkowy_potfur » 2021-02-10, 10:44

O kurde... Nieźle. Cieszę się. Serio się cieszę. Fajne świadectwo. Nie poddawaj się.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”