Byłam głupia, a On znów dał mi o sobie znać

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
ODPOWIEDZ
Młoda959595
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 229
Rejestracja: 3 sie 2020
Has thanked: 36 times
Been thanked: 68 times

Byłam głupia, a On znów dał mi o sobie znać

Post autor: Młoda959595 » 2021-02-16, 18:06

Kochani, ostatnio znów było mi ciężko, przygniotłam się grzechami i ogółem było trudno. Dziś byłam u spowiedzi u swojego stałego spowiednika. Umówiłam się, że będę o 16:30 w konfesjonale (spowiednik napisał, że ogólnie ma dyżur od godziny 13 do 17). Słuchajcie, wchodzę do kościoła, a tu wita mnie mój spowiednik. Ja ogólnie w mega szoku jestem, bo spodziewałam się, że będzie spowiadał, a on wychodzi mi na przeciw. Sądzę, że po prostu Pan Jezus chciał mi dać znać "jak dobrze córko, że przyszłaś, czekałem na ciebie". No szok. Ogółem miałam bardzo dobrą spowiedź, rozwiałam też trochę wątpliwości i Wielki Post zaczynam na nowo trzymając się Pana. Modlę się za Was wszystkich i pamiętajcie - choćbyście nie wiem jakie głupoty zrobili i nagrzeszyli - On NIGDY z Was nie zrezygnuje!!

P.S. okazało się także wczoraj, że moja mama, której przez przypadek jakiś czas temu wykryto torbiel jajnika, już nie ma tej torbieli. Lekarz potwierdził :) CHWAŁA PANU !!!

Z Panem Bogiem Kochani !!!

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Byłam głupia, a On znów dał mi o sobie znać

Post autor: Andej » 2021-02-16, 19:42

Dziękuję, takich świadectw nam potrzeba. Ale i bez nich nasza wiara musi się rozwijać. I trwać w ufności Panu.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Ewa K. Skorupska
Początkujący
Początkujący
Posty: 38
Rejestracja: 25 mar 2021
Has thanked: 6 times
Been thanked: 21 times

Re: Byłam głupia, a On znów dał mi o sobie znać

Post autor: Ewa K. Skorupska » 2021-03-26, 11:01

Przepiękne świadectwo wielkiej troski Pana Jezusa o nas. Wiesz, z doświadczenia wiem, że im więcej trudności i upadków, tym bardziej Pan Jezus ku nam przychodzi...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”