Świadectwa uwolnienia

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
ODPOWIEDZ
Aveline
Przybysz
Przybysz
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2021

Świadectwa uwolnienia

Post autor: Aveline » 2021-06-16, 08:20

Dzień dobry!
Jestem doktorantką religioznawstwa (UAM). Zajmuję się kwestiami takimi jak: ingerencja demoniczna, uwolnienia i uzdrowienia. W chwili obecnej poszukuję 10-15 osób do tzw. indywidualnego wywiadu pogłębionego, którego treść będzie podstawą do napisania przeze mnie kolejnego artykułu naukowego. Ukaże się on mniej więcej w październiku/listopadzie 2021. Wywiad będzie składał się z pytań otwartych i zamkniętych, jednakowych dla wszystkich respondentów. Potrwa około 2 godzin, w zależności od osoby. Będzie on nagrywany. Gwarantuję pełną anonimowość. Zależy mi w szczególności na osobach, które uważają, że ich trudności życiowe/stan emocjonalny, są wynikiem działania złych mocy i w związku z tym, poddali się lub nadal się poddają procesowi uwalniania. Chciałabym, aby taka osoba podczas rozmowy mogła mi opowiedzieć o swoich doświadczeniach oraz wyjaśnić, dlaczego uważa, iż jest to działanie demona i oczywiście - w jaki sposób przeżywa proces uwolnienia. Każdy respondent w dniu badania otrzyma dokument tzw. świadomej zgody, z zapisami odnośnie ochrony danych osobowych oraz sposobu anonimizacji. Wywiady zacznę przeprowadzać od lipca począwszy. Mogę przyjechać osobiście lub odbyć rozmowę za pośrednictwem komunikatora internetowego, a nawet telefonicznie.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy: [email protected]

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13688
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Świadectwa uwolnienia

Post autor: sądzony » 2021-06-16, 09:30

Z ciekawości: a jaki jest roboczy (a może docelowy) tytuł/temat artykułu?
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Praktyk
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1950
Rejestracja: 28 lis 2017
Has thanked: 410 times
Been thanked: 427 times

Re: Świadectwa uwolnienia

Post autor: Praktyk » 2021-06-16, 13:59

A czym jest ten proces uwalniania ?
Czy do grupy zainteresowania zaliczają się Ci, którzy po prostu zostali uwolnieni nie poddając się jakiemuś specjalnemu procesowi ?
Tylko poprzez szczery akt uwierzenia w Jezusa.
Panie patrz na moje serce razem ze mną, patrz na prawdę o mnie razem ze mną.

Gzresznik Upadający
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3305
Rejestracja: 21 cze 2021
Has thanked: 151 times
Been thanked: 339 times

Re: Świadectwa uwolnienia

Post autor: Gzresznik Upadający » 2021-08-12, 16:10

Jeszcze aktualne?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”