Troska Boga

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
ODPOWIEDZ
Abraham45

Troska Boga

Post autor: Abraham45 » 2017-10-10, 00:47

Bóg potrafi w prostych sytuacjach pokazywać, że troszczy się o naprawdę drobne sprawy,aby człowiek widział Jego obecność.

Pojechaliśmy z żoną i jej siostrą do Krakowa na pielgrzymkę podczas której miało być spotkanie z papieżem. Po mszy wielu ludzi wróciło a my zostaliśmy jeszcze tydzień w Krakowie, aby sobie trochę pozwiedzać to wspaniałe miasto. Oczywiście nie mogliśmy pominąć jako katolicy wspaniałego sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Gdy mieliśmy już wracać postanowiliśmy zajść do miejscowej witryny i kupić coś na pamiątkę a dokładniej obraz Bożego Miłosierdzia. Wybraliśmy jeden duży, ale po krótkim czasie zdecydowaliśmy kupić jeszcze jeden - dla moich rodziców.
Kierowaliśmy się dobrym zamiarem, ale pominęliśmy dostarczenie tych obrazów - powrót pociągiem z bagażami i dwoma obrazami nie zapowiadała się dobrze. Myśleliśmy jak my się z tym zabierzemy. I wtedy Bóg przyszedł nam z pomocą - ledwie wyszliśmy poza Sanktuarium kierując się na przystanek gdy na swojej drodze spotkaliśmy brata ze wspólnoty oraz naszego prezbitera, który był samochodem. Postanowił że weźmie nam te obrazy do parafii, poświęci a my potem je odbierzemy. Problem z transportem został rozwiązany a Bóg pokazał nam, że nie jesteśmy sami.

patrycjak1991

Re: Troska Boga

Post autor: patrycjak1991 » 2017-10-11, 17:17

Piękna historia. Ja z kolei jak jechałam do Częstochowy po raz pierwszy sama też nie wiedziałam jak trafię na Jasną Górę gdy będę w tym mieście, ale spotkałam osoby które ''pokazały" mi drogę tam i z powrotem. I chciałam być bardzo tam na Mszy i właśnie jak weszłam do środka przed oblicze Maryi to się zaczęła. Chwała Panu i Matce Bożej!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”