Blog Ksiedza Darka traktujacy o objawieniach

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
agakopek220

Blog Ksiedza Darka traktujacy o objawieniach

Post autor: agakopek220 » 2018-10-05, 18:54

Witam Was wszystkich serdecznie. Chcialabym polecic bardzo bloga, na ktorego trafilam niedawno i calkiem przypadkiem. Ksiadz Darek traktuje o objawieniach. Sama twierdze, ze temat objawien jest bardzo nurtujacy, a z samymi poradami i postami prosto od Ksiedza mozemy zajsc daleko z nasza wiara. Uwazam, ze kazdy znajdzie cos dla siebie:)

http://www.objawienia.com.pl/

Pozdrawiam Agnieszka

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Blog Ksiedza Darka traktujacy o objawieniach

Post autor: Dezerter » 2018-10-05, 21:02

agakopek220 pisze: 2018-10-05, 18:54 Witam Was wszystkich serdecznie. Chcialabym polecic bardzo bloga, na ktorego trafilam niedawno i calkiem przypadkiem. Ksiadz Darek traktuje o objawieniach. Sama twierdze, ze temat objawien jest bardzo nurtujacy, a z samymi poradami i postami prosto od Ksiedza mozemy zajsc daleko z nasza wiara. Uwazam, ze kazdy znajdzie cos dla siebie:)

http://www.objawienia.com.pl/

Pozdrawiam Agnieszka
Witaj Aga - damy szansę księdzu na rozwinięcie skrzydeł, bo na razie to nie ma co tam czytać, ale księże Darku to może tak La Salette.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

agakopek220

Re: Blog Ksiedza Darka traktujacy o objawieniach

Post autor: agakopek220 » 2018-10-06, 15:05

Dezerter pisze: 2018-10-05, 21:02
agakopek220 pisze: 2018-10-05, 18:54 Witam Was wszystkich serdecznie. Chcialabym polecic bardzo bloga, na ktorego trafilam niedawno i calkiem przypadkiem. Ksiadz Darek traktuje o objawieniach. Sama twierdze, ze temat objawien jest bardzo nurtujacy, a z samymi poradami i postami prosto od Ksiedza mozemy zajsc daleko z nasza wiara. Uwazam, ze kazdy znajdzie cos dla siebie:)

http://www.objawienia.com.pl/

Pozdrawiam Agnieszka
Witaj Aga - damy szansę księdzu na rozwinięcie skrzydeł, bo na razie to nie ma co tam czytać, ale księże Darku to może tak La Salette.
Oczywiscie, mam nadzieje, ze nie zawiedzie Nas, bo zapowiada sie intrygujaco po poscie o Halloween:)

Awatar użytkownika
Sebastian
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 281
Rejestracja: 22 lis 2017
Lokalizacja: Połaniec
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 26 times
Kontakt:

Re: Blog Ksiedza Darka traktujacy o objawieniach

Post autor: Sebastian » 2018-10-12, 10:52

No zobaczymy co ksiadz rozwinie.
Totus Tuus

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Blog Ksiedza Darka traktujacy o objawieniach

Post autor: Dezerter » 2018-11-03, 23:14

Coś dla maryjnych katolików - objawienie od księdza Darka
https://objawieniakk.blogspot.com/2018/ ... 3699704848
mój komentarz na dole
może Maryjni mi wyjaśnią, bo na odpowiedź księdza nie liczę:

Jeszcze jeden fragment, którego nie rozumiem, ale ja teologiem jak ksiądz nie jestem więc proszę o wytłumaczenie o jakiej przelanej krwi Maryi mowa??
"Wyryj sobie głęboko w sercu myśl o krwi Maryi. Krew przez Nią wylana ma głęboką wymowę. Ta bezcenna krew została przelana po to, by błagać o wasze nawrócenie, by wypraszać pokój, by wynagradzać za niewdzięczność i zniewagi naszego Pana. "
ale Maryjni bracia i siostry możecie być spokojni o siebie , bo ja to już nie mam nadziei, bo ja TYLKO żyję zgodnie z Ewangelią :p
Maryja przemówiła (...) zapowiedź Wielkiej Kary, jaka spadnie na ludzkość. Nieważne przy tym, czy człowiek był grzeszny, czy żył w zgodzie z Ewangelią, nieistotnym było czy osoba jest świecka czy konsekrowana. Maryja oznajmiła, że przebaczenia nie będzie dla nikogo, a sam Szatan wstąpi w szeregi Kościoła rozpoczynając swoją walkę z Ludźmi Wiary ze zdwojoną mocą, odciągając ich od Boga. Matka Boża, oprócz tych przerażających wizji, udzieliła zgromadzonym rady, która pomoże ich uchronić przed całkowitym upadkiem - należy odmawiać różaniec każdego dnia, oraz pamiętać, że prawdziwym ocaleniem jest Ona i jest syn Jezus.
..powstrzymuje się by nie pojechać grubo
dam wam szansę :)
Ostatnio zmieniony 2018-11-03, 23:23 przez Dezerter, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

konik

Re: Blog Ksiedza Darka traktujacy o objawieniach

Post autor: konik » 2018-11-04, 08:06

Nie rozumiem drogi Dezerterze twej dzikiej radosci, ze oto znalazles kolejnego haka …
Postaw sensacje ksiedza Darka ( prywatne, a wiec wedlug apostolskich kryteriow nie wlaczone do kanonu wiary ) na tej samej polce co charyzmatyczne sensacje np: Toronto Blessing … czyli jak najbardziej prywatne i samozwancze pokrzykiwania samozwanczych glosicieli i prorokow … a znajda one wlasciwe sobie miejsce. Na polce osobliwosci.

Pozdrawiam moj drogi poszukiwaczu.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Blog Ksiedza Darka traktujacy o objawieniach

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-11-04, 12:07

Dezerter pisze: 2018-11-03, 23:14 może Maryjni mi wyjaśnią
1)A Ty maryjny nie jesteś?
2)Dlaczego mielibyśmy tłumaczyć czyjeś prywatne, nie uznane objawienia? Bo mówią o św.Maryi?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Blog Ksiedza Darka traktujacy o objawieniach

Post autor: Dezerter » 2018-11-04, 14:03

Koniku dziki - to może ty mustang jesteś?
to co pisze ksiądz katolicki w Polsce i to co robią jakieś zielone ludziki za oceanem nie leży na "jednej półce"

Marku ja jestem Jezusowy - pisałem to wielokrotnie i taka jest moja duchowość, w Duchu Świętym zanurzona, oddająca Chwałę Ojcu. Na Maryjnej duchowości się nie znam i dlatego pytam zdeklarowanych tych co się znają, czy takie teksty są dopuszczalne i ortodoksyjne, bo mnie bulwersują, ale powtarzam, ja się nie znam.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Blog Ksiedza Darka traktujacy o objawieniach

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-11-04, 14:54

To najwyższy czas się poznać. Dzieckiem już nie jesteś, nauczasz, obmadlasz, medytujesz, jesteś szafarzem, kombinujesz jak uzdrawiać - więc trochę za późno na wymawianie się niewiedzą.

konik

Re: Blog Ksiedza Darka traktujacy o objawieniach

Post autor: konik » 2018-11-04, 17:01

Dezerterze … czy Ty aby nie pomyliles drogi zyciowej? Niczym najlepszy dyplomata slizgasz sie w temacie, a temat prosty Panie mocium tu macie: prywatne opinie, nawet samego papieza gloszone poza Magisterium Kosciola nie sa wykladem wiary katolickiej ani tym bardziej Dogmatem.
Znamy rozne prywatne opinie duchownych i bylych duchownych; np: byly zakonnik Luter tak zamotal swoimi prywatnymi opiniami, ze zzrujnowal czesc spora Kosciola, a tam, gdzie przeforsowano jego prywatne opinie wiara bez podlewania Magisterium Kosciola niemal ze juz uschla. Znamy mnostwo innych - Kalwin, Hodur, Kozlowska, papiez Michal ( mieszka w Kaliforni ) itd.itp. …
A teraz dodaj do tego pseudo-prorokow, kaznodziei takich jak: Hagin, Subritzky, Baker, Tod itd.itp … a znasz juz odpowiedz na Twoje pytanie.

mondfa

Re: Blog Ksiedza Darka traktujacy o objawieniach

Post autor: mondfa » 2018-11-04, 17:13

To ciekawe, że takie teksty Cię zbulwersowały Dezerter :) a mi się wydawało, źe Cię nic nie zbulwersuje skoro nie bulwersuje Cię uzdrawianie niezgodne z nauką Kościoła. Albo głoszone herezje. I to wszystko w imię Ducha Świętego.
Mnie z kolei to bulwersuje. Podobnie jak buddyjskie i protestanckie i kto jeszcze wie jakie naleciałości, które zaczynaja się wlewać tam, gdzie nie ma dla nich miejsca. A to wszystki w duchu ekumenizmu.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Blog Ksiedza Darka traktujacy o objawieniach

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-11-04, 17:26

Pytanie: czy można być Jezusowym, nie będąc maryjnym? Materiał Ap 12:17

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Blog Ksiedza Darka traktujacy o objawieniach

Post autor: Dezerter » 2018-11-04, 18:27

A dzisiejsza Eucharystia na której byliśmy, mam nadzieję, to była Jezusowa czy Maryjna, bo może byliśmy na innej?
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Blog Ksiedza Darka traktujacy o objawieniach

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-11-04, 19:28

Dezerter pisze: 2018-11-04, 18:27 A dzisiejsza Eucharystia na której byliśmy, mam nadzieję, to była Jezusowa czy Maryjna, bo może byliśmy na innej?
Bez sensu "polemika". Nie masz nic do napisania to po prostu nie pisz.

agakopek220

Re: Blog Ksiedza Darka traktujacy o objawieniach

Post autor: agakopek220 » 2018-11-04, 20:51

Ksiadz Darek zapowiedzial na swoim fanpage kolejny post na jutro.
Czekam z niecierpliwoscia na kolejne wpisy.

https://www.facebook.com/Blog-ksi%C4%99 ... tn-str=k*F
Ostatnio zmieniony 2018-11-04, 20:52 przez agakopek220, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”