Moje wapliwosci -uzdrowienie

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
ODPOWIEDZ
XYZ.
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 15 lip 2019
Been thanked: 1 time

Moje wapliwosci -uzdrowienie

Post autor: XYZ. » 2019-07-15, 21:03

Hej mam pewien probiłem dotyczący mojej psychiki, tozsamosci ¿? I staram się o uzdrowienie, chciałabym tego ale z drugiej strony boje się ze po uzdrowieniu będę tego żałować będę myślę " ze ta zmiana nie jest prawdziwa" "lepiej było mi wcześniej" "przed zmianą byłam "prawdziwa"" co o tym myślicie czy coś takiego jest uzasadzonek czy może to demon nie chce aby doszło do uzdrowienia i hce mnie zniechecic? Czy ktoś z was miał jakieś negatywne myśli, niezadowolenie po uzdrowieniu. Proszę o jakas odpowiedz.

Magnolia

Re: Moje wapliwosci -uzdrowienie

Post autor: Magnolia » 2019-07-15, 21:14

Uzdrowienie jest przywróceniem stanu zdrowia. Jak/czy można być niezadowolonym mając zdrowie?!

Myślę, że jeśli Duch św przyjdzie na Ciebie z uzdrowieniem to Twoje serce wypełni radość i pokój.
Niepokój pochodzi często od złego, szczególnie jeśli dzieje się coś dobrego.

XYZ.
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 15 lip 2019
Been thanked: 1 time

Re: Moje wapliwosci -uzdrowienie

Post autor: XYZ. » 2019-07-15, 21:28

No niby tak ale bojej się ze jeżeli dostane uzdrowienie to ze będą na chodzić mnie myśli " ze mój obecny stan nie jest prawdziwy " itp i właśnie nie wiem czy modlić się dalej czy przestać

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Moje wapliwosci -uzdrowienie

Post autor: ToTylkoJa » 2019-07-15, 21:46

Na pewno kojarzysz takich ludzie: "ja nie wiem", "nie umiem", "Mnie na pewno nie wyjdzie" to ich maksyma.
Uważasz że jak nie spróbują czegoś zrobić, to kiedykolwiek się im uda?
Nie próbują, bo z miejsca zakładają porażkę. Tacy ludzie nic nie mają z życia.
Jakby złożyli, że im się uda, to robiliby wszystko, żeby tyko się udało. Tacy ludzie czerpią z życia całymi garściami.
Zastanów się, którym z nich Ty chcesz być.

Biserica Dumnezeu

Re: Moje wapliwosci -uzdrowienie

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-07-15, 22:51

Sluszna uwaga. Bardzo trzezwe spostrzezenie.

Dominik

Re: Moje wapliwosci -uzdrowienie

Post autor: Dominik » 2019-07-15, 23:02

XYZ. pisze: 2019-07-15, 21:28 No niby tak ale bojej się ze jeżeli dostane uzdrowienie to ze będą na chodzić mnie myśli " ze mój obecny stan nie jest prawdziwy " itp i właśnie nie wiem czy modlić się dalej czy przestać
Jeśli Bóg Cie uzdrowi, to dlaczego Twój nowy stan ma być zły? Czy Bóg zrobił by coś z czego nie byłby zadowolony?

Magnolia

Re: Moje wapliwosci -uzdrowienie

Post autor: Magnolia » 2019-07-16, 08:45

Poczytaj w Ewangeliach o uzdrowieniach, jest tego wiele. Każda historia ma podobny schemat uzdrowienia, to wiara w Jezusa ich uzdrawia. Każdy z nich po uzdrowieniu odchodzi szczęśliwy. ślepy który odzyskał wzrok raduje się, głuchy odzyskał słuch, kobiecie ustał krwotok, paralityk wstał i chodził - radość ich ogarnęła i szczęście - nikt nie miał żalu ani nie tęsknił za "starym" stanem.
Nie ma powodu do obaw. Bóg chce dla każdego z nas jak najlepiej, znacznie lepiej niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić. A z każdego złej sytuacji potrafi wyciągnąć dobro, przemienić ją w dobro. Ale trzeba swoje oczy nauczyć patrzeć na dobro, wtedy dostrzeżemy opiekę Boga każdego dnia.
Nie lękaj się, tylko ufaj, wierz, proś, poddawaj się woli Bożej. oto recepta.

Awatar użytkownika
Viridiana
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1707
Rejestracja: 6 sie 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 554 times
Been thanked: 419 times

Re: Moje wapliwosci -uzdrowienie

Post autor: Viridiana » 2019-07-16, 08:49

Jeżeli modlisz się o uzdrowienie, to podejrzewam, że choroba, na którą cierpisz, nie jest zbyt fajna. Dlaczego zdrowie, możliwość wyjścia ze szpitala, miałyby być unieszczęśliwiające? Bóg zna nas lepiej, niż my sami siebie. Jeżeli cię uzdrowi, to na pewno w zamierzeniu to ma przynieść coś dobrego.
Miłość nie wyrządza zła drugiemu człowiekowi. Miłość więc jest wypełnieniem Prawa (Rz 13, 10)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”