Matka Boża pomoże znaleźć pracę

Dzielimy się dowodami Bożego działania w naszym życiu i życiu znanych osób, jak i naszych bliskich i innych ludzi; piszcie to, co zbuduje wszystkich w wierze w Boga.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
dromax
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 219
Rejestracja: 2 sty 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Matka Boża pomoże znaleźć pracę

Post autor: dromax » 2019-10-05, 23:55

:arrow: Kiedyś mieszkałem w Zielonej Górze. To Diecezja Zielonogórsko-Gorzowska gdzie jest Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w ROKITNIE.
:( Córka mojej siostrzenicy - dziewczyna wykształcona od dłuższego czasu bezskutecznie od kilku miesięcy szukała pracy. W końcu i ja się zainteresowałem tematem dążąc do tego by jej pomóc. Wykonałem do niej telefon.
- Z tego co wiem - szukasz bezskutecznie pracy? Mogę tobie pracę pomóc załatwić :ymhug:
- przyjeżdżajcie z twoją babcią do mnie do Zielonej Góry i będziemy działać.

Przyjechały. Pojechaliśmy do sanktuarium w Rokitnie. Tam są dróżki różańcowe. Zaproponowałem modlitwę różańcową w intencji jej pracy. Wszystkie tajemnice. Potem poszliśmy do bazyliki dodatkowo omodlić temat i potwierdzić intencję.
@-) Po dwóch dniach dziewczyna znalazła pracę super płatną, na dobrym stanowisku i sama była zdziwiona.
- Wujku wiesz, warto było jechać ponad 200 km, efekt niesamowity!

Biserica Dumnezeu

Re: Matka Boża pomoże znaleźć pracę

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-10-05, 23:58

Gratulacje i chwala Panu.

Magnolia

Re: Matka Boża pomoże znaleźć pracę

Post autor: Magnolia » 2019-10-06, 10:12

Chwała Panu!

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14924
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4176 times
Been thanked: 2937 times
Kontakt:

Re: Matka Boża pomoże znaleźć pracę

Post autor: Dezerter » 2019-10-06, 13:27

dromax pisze: 2019-10-05, 23:55 :arrow: Kiedyś mieszkałem w Zielonej Górze. To Diecezja Zielonogórsko-Gorzowska gdzie jest Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w ROKITNIE.
:( Córka mojej siostrzenicy - dziewczyna wykształcona od dłuższego czasu bezskutecznie od kilku miesięcy szukała pracy. W końcu i ja się zainteresowałem tematem dążąc do tego by jej pomóc. Wykonałem do niej telefon.
- Z tego co wiem - szukasz bezskutecznie pracy? Mogę tobie pracę pomóc załatwić :ymhug:
- przyjeżdżajcie z twoją babcią do mnie do Zielonej Góry i będziemy działać.

Przyjechały. Pojechaliśmy do sanktuarium w Rokitnie. Tam są dróżki różańcowe. Zaproponowałem modlitwę różańcową w intencji jej pracy. Wszystkie tajemnice. Potem poszliśmy do bazyliki dodatkowo omodlić temat i potwierdzić intencję.
@-) Po dwóch dniach dziewczyna znalazła pracę super płatną, na dobrym stanowisku i sama była zdziwiona.
- Wujku wiesz, warto było jechać ponad 200 km, efekt niesamowity!
Jak zobaczyłem temat, to pomyślałem, że albo żart, albo jakaś prowokacja ;)
ale widzę autora więc - nie
Brawo wujku, dobrze mieć takiego pełnego wiary wujka - to ja jestem małej wiary wujkiem, bo załatwiam sam pracę i polecam ... teraz wiem czemu moje działanie przynosi takie kiepskie efekty
Ale inne możliwe wytłumaczenia znalezienia pracy:
- przypadek, że wreszcie (po długim szukaniu) dostała po tych 2 dniach
- dzięki modlitwie, zawierzeniu Maryi, wstawiennictwie bliskich osób - uwierzyła że dostanie, uwierzyła w siebie, nabrała pewności siebie, że: "Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia" i na kolejnej rozmowie o pracę była najlepsza!

Ale dzięki, że zainspirowałaś innych do takiego jak Twoje działania.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Adrianna37
Przybysz
Przybysz
Posty: 6
Rejestracja: 12 sty 2020
Has thanked: 3 times

Re: Matka Boża pomoże znaleźć pracę

Post autor: Adrianna37 » 2020-01-13, 17:45

Gratulacje :) ja wiele lat prosiłam Jezusa o pracę. Najpierw była praca gdzie niezbyt dobrze się działo a teraz już prawie od roku mam fajną pracę :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Świadectwa działania Boga”