Bogu dzięki, dzięki Bogu

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13688
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: sądzony » 2021-11-10, 14:23

Dzięki za teściów, którzy są u nas od czwartku (04.11.2021) i pozostaną do niedzieli (14.11.2021) x_x
Za to, że pokazujesz mi jak jestem niedoskonały, niemiłosierny, i uświadamiasz mi dzięki nim, że istnieją jeszcze osoby,
które w tak łatwy (choć pewnie nieświadomy) sposób potrafią wyprowadzić mnie z równowagi.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Dezerter » 2021-11-12, 22:41

sądzony pisze: 2021-11-10, 14:23 Dzięki za teściów, którzy są u nas od czwartku (04.11.2021) i pozostaną do niedzieli (14.11.2021) x_x
Za to, że pokazujesz mi jak jestem niedoskonały, niemiłosierny, i uświadamiasz mi dzięki nim, że istnieją jeszcze osoby,
które w tak łatwy (choć pewnie nieświadomy) sposób potrafią wyprowadzić mnie z równowagi.
Trzymaj się bracie :ymhug: , wspieram modlitwą i wierzę, że dasz dobre świadectwo sobie, żonie, córce a może i teściom
Ostatnio zmieniony 2021-11-12, 22:41 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13688
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: sądzony » 2021-11-13, 08:16

Dezerter pisze: 2021-11-12, 22:41
sądzony pisze: 2021-11-10, 14:23 Dzięki za teściów, którzy są u nas od czwartku (04.11.2021) i pozostaną do niedzieli (14.11.2021) x_x
Za to, że pokazujesz mi jak jestem niedoskonały, niemiłosierny, i uświadamiasz mi dzięki nim, że istnieją jeszcze osoby,
które w tak łatwy (choć pewnie nieświadomy) sposób potrafią wyprowadzić mnie z równowagi.
Trzymaj się bracie :ymhug: , wspieram modlitwą i wierzę, że dasz dobre świadectwo sobie, żonie, córce a może i teściom
Dzięki. Teściu cały czas słucha TVP Info i "syczy jadem". Polityk to jedyna płaszczyzna na której teściowie się dogadują. Teściowa, teściu i żona się pochorowali. Dodatkowo pies ugryzł teścia w stopę tak, że ciężko mu chodzić. Teściowa wszystkich ustawia. Normalnie dom wariatów. Ale dzięki temu mało oglądam i mało komputeruję. Czytam już 3 książkę. Jeszcze jeden dzień.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Dezerter » 2021-11-13, 19:48

sądzony pisze: 2021-11-13, 08:16
Dezerter pisze: 2021-11-12, 22:41
sądzony pisze: 2021-11-10, 14:23 Dzięki za teściów, którzy są u nas od czwartku (04.11.2021) i pozostaną do niedzieli (14.11.2021) x_x
Za to, że pokazujesz mi jak jestem niedoskonały, niemiłosierny, i uświadamiasz mi dzięki nim, że istnieją jeszcze osoby,
które w tak łatwy (choć pewnie nieświadomy) sposób potrafią wyprowadzić mnie z równowagi.
Trzymaj się bracie :ymhug: , wspieram modlitwą i wierzę, że dasz dobre świadectwo sobie, żonie, córce a może i teściom
Dzięki. Teściu cały czas słucha TVP Info i "syczy jadem". Polityk to jedyna płaszczyzna na której teściowie się dogadują. Teściowa, teściu i żona się pochorowali. Dodatkowo pies ugryzł teścia w stopę tak, że ciężko mu chodzić. Teściowa wszystkich ustawia. Normalnie dom wariatów. Ale dzięki temu mało oglądam i mało komputeruję. Czytam już 3 książkę. Jeszcze jeden dzień.
A ja w ciebie wierzyłem, że wytrwasz, że po chrześcijańsku, ech ...
a ty :-o
teścia szczujesz psem x_x
rodzinę podtrułeś [-x
... przepraszam, ale musiałem zażartować, tak pięknie się podłożyłeś tym co napisałeś, że musiałem =))
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Jozek » 2021-11-13, 20:33

przeciez musi w jakis sposob dac tesciom do zrozumienia ze zle robia. ;)
Sadzony, a co to za ksiazki czytasz?
czy to aby nie instrukcje jak postepowac z tesciami i jak sie ich pozbyc. ;)
Ostatnio zmieniony 2021-11-13, 20:35 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13688
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: sądzony » 2021-11-14, 08:50

Dziś i ja obudziłem się z katarem i zawalonymi zatokami. Ale teściowie byli już na dworcu. Żona z psem ich zawiozła bo się już lepiej czuje. Napisałem smsa z podziękowaniem za wizytę, z życzeniami miłej drogi i z przeprosinami za nie zawsze właściwe zachowanie z mojej strony no i pogryzienie psa.

A czytam Gajdów, bo se zamówiłem i wchodzą łatwo:
"Wprowadzenie do modlitwy kontemplacyjnej"
"Rozwój. Jak współpracować z łaską"
"Świątynia Wprowadzenie do kontemplacji".

W każdym razie książki i teściowie dają sygnał, że dalej mi niż bliżej do miłości.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Andej » 2021-11-29, 11:42

Panie Boże, dziękuję za to, że konserwatorowi udało się uruchomić ogrzewanie. Wiem, że to takie prozaiczne, ale trudno by było wytrzymać, gdyby trzeba było dłuższy czas oczekiwać w zimnie na części zamienne. Chwała Ci Panie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Andej » 2021-11-30, 22:08

Wciąż mam powody do dziękowaniu Panu za opiekę nade mną. Udało mi się zrobić badania i odbyć konsultację lekarską pomimo tego, że oba zdarzenia dość zbiegały się w czasie. Dziękuję Ci Panie Boże, ze wysłuchanie moich próśb. Dziękuję też za to, że napięcie nerwowe związane z tą sytuacją opadło.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Skaza
Gaduła
Gaduła
Posty: 996
Rejestracja: 7 wrz 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1414 times
Been thanked: 366 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Skaza » 2021-12-03, 23:23

Bardzo dziękuję Panie Boże, że dzisiaj udało mi się coś zrobić coś bardzo ważnego i za to, że pomimo upadku niedawno i zrobieniu czegoś złego komuś wierzę ciągle w głębi serca, że więcej nie zawiodę i tego nie powtórzę. Dziękuję za to, że wciąż tli się we mnie wiara, że mogę stać się lepszy i nie krzywdzić nikogo.

Awatar użytkownika
Rafal_Bog_Uleczyl
Przybysz
Przybysz
Posty: 5
Rejestracja: 21 lis 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Rafal_Bog_Uleczyl » 2021-12-03, 23:52

Dziękuję za Łaskę kiedy obrażałem. Dziękuję za drogę w mroku która doprowadziła do Ciebie. Pozwoliłeś mi spać 10 lat żebym mógł wypocząć przed zrozumieniem. Proszę prostuj moje ścieżki bo nie ma we mnie nic prostego.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13688
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: sądzony » 2021-12-04, 08:45

Dziękuję Ci za to, że wczoraj z pomocą obcych ludzi pomogłeś wyjść mojej żonie z dość niebezpiecznej sytuacji drogowej spowodowanej tragicznymi warunkami atmosferycznymi, ale również mojej głupocie, która pozwoliła wyjechać jej z domu na letnich oponach.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Dezerter » 2021-12-04, 09:24

sądzony pisze: 2021-12-04, 08:45 Dziękuję Ci za to, że wczoraj z pomocą obcych ludzi pomogłeś wyjść mojej żonie z dość niebezpiecznej sytuacji drogowej spowodowanej tragicznymi warunkami atmosferycznymi, ale również mojej głupocie, która pozwoliła wyjechać jej z domu na letnich oponach.
Oj podpadłeś :-w - ja moją wczoraj zawiozłem do Bydgoszczy, bo letnie wymienia dopiero w poniedziałek, a prosiłem wcześniej umów się na wymianę ...

Ja dziękuję za wszystko co mam i za wszystko co mnie spotyka, a szczególnie za ludzi których spotykam :ymhug:
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Andej » 2021-12-21, 20:15

Dziękuję Ci panie za negatywny test syna. Dziękuję, za to, ze nie ma przeszkody we wspólnym celebrowaniu świąt.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Susanna
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2414
Rejestracja: 30 maja 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 1002 times
Been thanked: 913 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Susanna » 2022-01-01, 12:16

Dziękuję Ci Panie, za opiekę nad nami. 🤍🤍❤❤
"Uschła winna latorośl
i zwiędło drzewo figowe,
drzewo granatowe i palma daktylowa, i jabłoń -
wszystkie drzewa polne uschły.
I zniknęła radość spośród synów ludzkich."
Ks. Joela

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Bogu dzięki, dzięki Bogu

Post autor: Lunka » 2022-01-03, 12:33

A ja Boże dziękuję Ci, że jesteś ze mną. Że mnie nie opuszczasz pomimo upadków.
Dziękuję, że rok temu byłeś przy mnie gdy moja nerwica, lęki doszły do skrajności. Gdyby nie Ty Boże i kapłan którego mi wtedy zesłałeś jestem pewna, że bym nie przetrwała.
Dziękuję Ci również że od ponad roku jestem czysta od dwóch moich wielkich grzechów, uzależnień. Że nie pozwoliłeś mi upaść, a kiedy przychodziły pokusy, pomogles z nimi walczyć.
Jeszcze daleko mi do poukładania mojego życia ale wielkie dzięki Ci Boże.
Czuje, że zawsze jesteś przy mnie. Gdy się cieszę, gdy patrze na synka, który rośnie oraz gdy cierpie. Wtedy szczególnie. Za to, że nie zostawiłeś mnie samej po śmierci babci, gdy serce mi pękło ale pomogłeś mi przetrwać i teraz już wiem, że jest w najlepszych, Twoich rękach.

Dziękuję Boże. Cały ten Nowy Rok niech będzie z Tobą.
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

ODPOWIEDZ