Ciało kobiety a grzech

Rozmowa na temat upadłego anioła, czyli szatana, jego cel w świecie, początek jego istnienia, itp.
ODPOWIEDZ
Nietypowy_gość_2
Przybysz
Przybysz
Posty: 13
Rejestracja: 24 kwie 2021

Ciało kobiety a grzech

Post autor: Nietypowy_gość_2 » 2021-05-30, 18:24

Dzień dobry ostatnio zdążyła się taka sytuacją że oglądałem zdjęcia kobiet w bikini wystąpiła erekcja (która była planowana) ale nic z tym nie zrobiłem i oglądałem dalej . Oczywiście nie dokonałem potem samogwałtu ani nic . Chciałbym zapytać jak ten grzech uwzględnić przy spowiedzi

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Ciało kobiety a grzech

Post autor: Andej » 2021-05-30, 18:29

Uwzględnić, bo była to Twoja świadoma decyzja. Radziłbym zaprzestać. Od rzemyczka do koniczka. Najpierw "miłe" i "niewinne" doznania. Potem sporadyczny samogwałt. Wreszcie uzależnienie. Miłe złego początki ...
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
lambda
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2577
Rejestracja: 7 gru 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 162 times
Been thanked: 369 times

Re: Ciało kobiety a grzech

Post autor: lambda » 2021-05-30, 18:45

Nietypowy_gość_2 pisze: 2021-05-30, 18:24 Dzień dobry ostatnio zdążyła się taka sytuacją że oglądałem zdjęcia kobiet w bikini wystąpiła erekcja (która była planowana) ale nic z tym nie zrobiłem i oglądałem dalej . Oczywiście nie dokonałem potem samogwałtu ani nic . Chciałbym zapytać jak ten grzech uwzględnić przy spowiedzi
Normalnie. Powiedzieć że świadomie szukałeś podniecenia poprzez oglądanie kobiet w bikini a gdy wystąpiło to nie przerwałeś tego podniecenia.

Nietypowy_gość_2
Przybysz
Przybysz
Posty: 13
Rejestracja: 24 kwie 2021

Re: Ciało kobiety a grzech

Post autor: Nietypowy_gość_2 » 2021-05-31, 13:50

Dziękuję za pomoc

ODPOWIEDZ