Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: Jozek » 2021-07-10, 00:53

Moim zdaniem to po prostu nie dokonczone leczenie, usunieto glowna przyczyne, ale nie usunieto skutkow ubocznych, ktore moga powodowac nawrot choroby.
Nazwal bym to brakiem profesjonalizmu u lekarzy ktorzy cie leczyli. A tym samym nieukonczone leczeine.
Pewnie chodzilo o ciecie kosztow leczenia.
Ostatnio zmieniony 2021-07-10, 00:54 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

ania1994
Przybysz
Przybysz
Posty: 5
Rejestracja: 2 lip 2021
Been thanked: 1 time

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: ania1994 » 2021-07-15, 20:42

Dzisiejsze doświadczenie przekonało mnie,że jest to jakieś działanie w sferze duchowej,czyli to co podejrzewałam czyli jakaś klątwa albo działanie Pana Jezusa w celu nawrócenia mnie i poprowadzenie dobrą drogą.
Będąc w katedrze w pewnym momencie podeszła do mnie kobieta mówiąc "Weszłam tylko na chwile,bo Pan Jezus pokazał mi abym Ci to dała,modlitwa do Ducha Świętego".I dała mi akt oddania się ,ks.Dolindo Ruotolo. W tym akcie jest napisane żeby w całości oddać się Panu Jezusowi,wtedy uzdrowi nas lub poprowadzi właściwą drogą.Nie może to być przypadek ,bo skąd ta kobieta wiedziała że będę tam właśnie o tej godzinie i tego miejsca,dodatkowo z skąd by wzięła właśnie ten akt.
Przez ostatnie 6 lat nie wierzyłam w Boga,byłam grzesznicą,nie chodziłam do spowiedzi.Stało się tak dlatego że miałam żal do Boga ,dlatego że jak trafiłam do szpitala psychiatrycznego pierwszy raz,zamknęli mi siłą praktycznie bez powodu,dlatego że miałam depresje,nic złego nie robiłam,nie byłam agresywna ,nie brałam narkotyków,nie chciałam popełnić samobójstwa ,nie byłam chora psychicznie,co też nie zostało zdiagnozowane w szpitalu.Po tym szpitalu byłam 2 lata w ciężkiej depresji,brałam narkotyki i leki nasenne,i tak aż do drugiego pobytu w szpitalu psychiatrycznym.Po wyjściu brak reakcji organizmu na leki,brak działania narkotyków,brak działania alkoholu,brak reakcji organizmu na dietę.Mogłabym nic nie jeść i nie pić tygodniami,zero głodu i pragnienia.Jestem teraz przekonana że to jakaś klątwa( w szpitalu był ze mną satanista w pokoju) bądź działanie złego ducha.
Wiem teraz że muszę oddać się Panu Jezusowi i mnie uzdrowi,czy to za pomocą egzorcysty czy własnej.Dodatkowo odpowiednio mnie nakieruje w życiu.
Jest jeszcze jedna możliwość ,że zostałam ukarana za grzechy.Tylko jeśli Pan Jezus jest miłosierny może kogoś ukarać za grzechy ,po to mamy wolną wole aby wybierać dobro czy zło,czy to jest możliwe,że to kara za grzechy?

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4439
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1079 times
Been thanked: 1149 times

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-07-15, 20:54

@ania1994 ale to wydarzenie, że pani dała Ci modlitwę, akt oddania Jezusowi, wcale nie oznacza, że ten problem to "działanie w sferze duchowej". Ja miałam identyczne zdarzenie, że ktoś mi dał modlitwę i powiedział, że od Pana Jezusa i mam Mu się oddawać przez ręce Maryi. Po prostu każdy z nas potrzebuje pomocy Bożej. Na pewno nie zostałaś "ukarana za grzechy", nie myśl tak. Bóg jest nieskończenie miłosierny i chce Ci pomagać, być przy Tobie, wspierać.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: Andej » 2021-07-15, 21:52

Parę razy doświadczyłem, jak pomaga odmawiana a z wiarą modlitwa Dolindo.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ