Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
ania1994
Przybysz
Przybysz
Posty: 5
Rejestracja: 2 lip 2021
Been thanked: 1 time

Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: ania1994 » 2021-07-02, 01:06

Witam
Nazywam się Ania i mam bardzo poważny problem,a mianowicie nie mogę schudnąć ani leki na mnie nie działają.
Po uzależnieniu od leków na sennych,mianowicie klonazepamu trafiłam do szpitala psychiatrycznego.
Przez pierwszy tydzień dostawałam leki w zastrzykach,prawie cały czas spałam i nic nie jadłam byłam dosyć chuda.Po tygodniu zaczęli mi podawać leki w tabletkach bardzo duże ilości 3x dziennie.Z powodu depresji zaczęłam dużo jeść (mama dowoziła mi jedzenie). Jadłam dużo i dobrze spałam do około 4 tygodnia,jak nagle poczułam zapchanie i brak apetytu,dużo również przytyłam.Postanowiłam że nie będę nic prawie jeść przez następne tygodnie.W szpitalu byłam jeszcze 3 tygodnie (w sumie razem 7 tygodni). Przez te 3 tygodnie nic nie schudłam,ani kilograma!,dodatkowo przestałam spać,nie mogłam usnąć spałam tylko 2 godziny dziennie ,jakby leki przestały działać.Miałam duże ciśnienie ,lekarze podawali mi leki dożylnie,jednak nie mogli mi zbić tego ciśnienia jakby każdy lek podawany do mojego organizmu nie działał.W moim pokoju i na od dziale był satanista,zastanawiałam się czy aby nie wysłał na mnie jakieś złe moce,bo jak nie mogą działać na człowieka leki ,ani nie można schudnąć nic nie jedząc i nie pijąc.Po wyjściu ze szpitala myślałam że to może leki,które mi podawali tak na mnie działają.Po powrocie już nie brałam tych leków,mimo to dalej mój organizm nie chudł,jadłam wtedy około 1000 kalorii dziennie,dodatkowo nadal nie mogłam spać.Postanowiłam pójść do lekarza po jakieś inne leki na sene,ponieważ fatalnie się czułam śpiąc 1-2h dziennie,dostałam xanax ,niestety nic to nie dało,próbowałam różnych dawek,postanowiłam zmienić lek dostałam zolpidem i tutaj również po tym leku nie mogłam usnąć ,próbując różnych dawek.Postanowiłam zrobić test,nic nie jedząc i nic nie pijąc przez tydzień i co dziennie się ważąc.Efekt po 7 dniach ta sama waga,przedłużyłam ten eksperyment do 14 dni,po 14 dniach bez zmian.Chodziłam tak od lekarza do lekarz, psychiatra,internista,cardiolog ,każdy nie wiedział o co chodzi z moim organizmem.
Proszę o pomoc i jakąś rade bo nie wiem co robić jak tak dalej będzie to popełnię samobójstwo,przeraża mnie to dziwne zachowanie organizmu.
Czy to jakiś znak od Boga,czy to ten satanista w szpitalu zesłał na mnie złe moce,czy ktoś zesłał na mnie jakąś klon twe czy ktoś mój organizm zaczarował.
Proszę o porady
dziękuję

Pytajnik
Bywalec
Bywalec
Posty: 103
Rejestracja: 2 maja 2021
Has thanked: 14 times
Been thanked: 6 times

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: Pytajnik » 2021-07-02, 06:28

Na temat zdrowia wypowiadać się nie będę. Jedynie zaproponować może jeszcze wizytę u dietetyka. Nie wiem czy byłaś.

A co do reszty módl się dużo. Pan jest dobry. Nie wmawiaj sobie niczego, zwłaszcza z tamtą osobą. Pomódl się też modlitwą do św. Michała Archanioła. Dużo zdrowia!

Awatar użytkownika
lambda
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2577
Rejestracja: 7 gru 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 162 times
Been thanked: 369 times

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: lambda » 2021-07-02, 07:20

ania1994 pisze: 2021-07-02, 01:06 Witam
Nazywam się Ania i mam bardzo poważny problem,a mianowicie nie mogę schudnąć ani leki na mnie nie działają.
Po uzależnieniu od leków na sennych,mianowicie klonazepamu trafiłam do szpitala psychiatrycznego.
Przez pierwszy tydzień dostawałam leki w zastrzykach,prawie cały czas spałam i nic nie jadłam byłam dosyć chuda.Po tygodniu zaczęli mi podawać leki w tabletkach bardzo duże ilości 3x dziennie.Z powodu depresji zaczęłam dużo jeść (mama dowoziła mi jedzenie). Jadłam dużo i dobrze spałam do około 4 tygodnia,jak nagle poczułam zapchanie i brak apetytu,dużo również przytyłam.Postanowiłam że nie będę nic prawie jeść przez następne tygodnie.W szpitalu byłam jeszcze 3 tygodnie (w sumie razem 7 tygodni). Przez te 3 tygodnie nic nie schudłam,ani kilograma!,dodatkowo przestałam spać,nie mogłam usnąć spałam tylko 2 godziny dziennie ,jakby leki przestały działać.Miałam duże ciśnienie ,lekarze podawali mi leki dożylnie,jednak nie mogli mi zbić tego ciśnienia jakby każdy lek podawany do mojego organizmu nie działał.W moim pokoju i na od dziale był satanista,zastanawiałam się czy aby nie wysłał na mnie jakieś złe moce,bo jak nie mogą działać na człowieka leki ,ani nie można schudnąć nic nie jedząc i nie pijąc.Po wyjściu ze szpitala myślałam że to może leki,które mi podawali tak na mnie działają.Po powrocie już nie brałam tych leków,mimo to dalej mój organizm nie chudł,jadłam wtedy około 1000 kalorii dziennie,dodatkowo nadal nie mogłam spać.Postanowiłam pójść do lekarza po jakieś inne leki na sene,ponieważ fatalnie się czułam śpiąc 1-2h dziennie,dostałam xanax ,niestety nic to nie dało,próbowałam różnych dawek,postanowiłam zmienić lek dostałam zolpidem i tutaj również po tym leku nie mogłam usnąć ,próbując różnych dawek.Postanowiłam zrobić test,nic nie jedząc i nic nie pijąc przez tydzień i co dziennie się ważąc.Efekt po 7 dniach ta sama waga,przedłużyłam ten eksperyment do 14 dni,po 14 dniach bez zmian.Chodziłam tak od lekarza do lekarz, psychiatra,internista,cardiolog ,każdy nie wiedział o co chodzi z moim organizmem.
Proszę o pomoc i jakąś rade bo nie wiem co robić jak tak dalej będzie to popełnię samobójstwo,przeraża mnie to dziwne zachowanie organizmu.
Czy to jakiś znak od Boga,czy to ten satanista w szpitalu zesłał na mnie złe moce,czy ktoś zesłał na mnie jakąś klon twe czy ktoś mój organizm zaczarował.
Proszę o porady
dziękuję
Im mniej jesz tym metabolizm zwalnia i waga może stać w miejscu. Jedząc 1000 kalori robiłaś sobie krzywdę bo jest to poniżej zapotrzebowania na podstawowe funkcje zyciowe. Zacznij się zdrowo odzywiac regularnie wtedy zaczniesz chudnac. Idź do dietetyka on Ci obliczu zapotrzebowanie kaloryczne tak aby odchudzać się nie robiąc sobie krzywdy
Ostatnio zmieniony 2021-07-02, 07:21 przez lambda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: Jozek » 2021-07-02, 10:53

I duzo ruchu, np. uprawianie jakiegos sportu, czy chodzby czeste bieganie, zamiast siedziec i rozmyslac dlaczego sie nie chudnie.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5394
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 856 times
Been thanked: 1411 times

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: abi » 2021-07-02, 13:05

wiele leków stosowanych w zaburzeniach psychicznych działa na zwiększenie łaknienia i następuje wzrost wagi
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
lambda
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2577
Rejestracja: 7 gru 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 162 times
Been thanked: 369 times

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: lambda » 2021-07-02, 14:10

abi pisze: 2021-07-02, 13:05 wiele leków stosowanych w zaburzeniach psychicznych działa na zwiększenie łaknienia i następuje wzrost wagi
Ale autorka pisała że nie jadła wcale lub tylko 1000 kalori dziennie. Zatem to nie w przejedzeniu powód ale w jedzeniu zbyt mało i zwolnieniu metabolizmu. Jak jemy zbyt mało to organizm ogranicza wszystkie funkcje życiowe do minimum, zwalnia nawet praca serca. A głodówki też powodują potem efekty jojo.
Ostatnio zmieniony 2021-07-02, 14:12 przez lambda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5394
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 856 times
Been thanked: 1411 times

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: abi » 2021-07-02, 14:30

Leptyna została poznana nieco wcześniej, w 1994r.. W pewnym stopniu jest hormonem przeciwstawnym do greliny, wykazuje bowiem działanie hamujące na apetyt i bywa określana „hormonem przeciwdziałającym otyłości”. Jej wpływ na organizm jest jednak z pewnością znacznie bardziej skomplikowany, a jej główne działanie ujawnia się w okresach istotnego niedoboru pokarmu. Wtedy obniżony poziom leptyny powoduje zwiększenie łaknienia i, co znacznie ważniejsze, przestawienie organizmu na znacznie mniejsze wydatkowanie energii przez osłabienie procesów związanych ze wzrostem organizmu, prokreacją, wytwarzaniem ciepła i innych.

http://online.synapsis.pl/Problemy-z-to ... opowe.html
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14987
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4208 times
Been thanked: 2955 times
Kontakt:

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: Dezerter » 2021-07-02, 21:41

Moim zdaniem masz nadal kłopoty psychiczne, bierz to pod uwagę.
Zacznij jeść normalnie 3 lu 5 posiłków dziennie minimum 2000 kalorii, ale wizyta u dietetyka wskazana
Zacznij uprawiać sport, bieganie, szybkie spacery, rower, co tam wolisz - jak się zmęczysz to lepiej będziesz spała
Chodź do łóżka zawsze przed północą.
Nie eksperymentuj z lekami,
Zapomnij o tym sataniście, tam nic nie było, ale odmawianie modlitwy do Archanioła Michała wskazane, dla spokojności ducha i dobrego snu.
Wszystko jest ok

postaraj się wytrwać w tych zaleceniach a powoli wszystko zacznie wracać do normy
Pomodlę się o to i o opiekę Jezus nad tobą
niech da ci w duchu szalom
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ania1994
Przybysz
Przybysz
Posty: 5
Rejestracja: 2 lip 2021
Been thanked: 1 time

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: ania1994 » 2021-07-03, 21:02

To co piszecie już robiłam bezpośrednio zaczęłam się odchudzać najpierw jedząc 2000 kalorii nie ćwiczyłam bo nie miałam siły śpiąc 2h dziennie,po kilku tygodniach bez zmiany wagi,piłam dodatkowo kawę i nic nie odczuwałam,żadne leki na mnie nie działały.Przez brak efektów zeszłam do 1000 kalorii ,kolejno do 500 kalorii i aż do 0 robiąc tak przez 2 tygodnie i nic nie schudłam,a jestem otyła bo warze 87 kg przy wzroście 169cm , w szpitalu przytyłam 22kg w 7 tygodni ,po wyjściu ze szpitala i po zmianie leków (podczas pobytu w okresie ciężkiej depresji dużo jadłam przez tą depresje ) nic nie schudłam przez prawe rok! próbując wszystkiego nawet nie jedzenia całkowicie i nie picia przez 14 dni. Chodziłam po różnych lekarzach,nie mam już pomysłu gdzie mogę się jeszcze udać,każdy rozkłada ręce,albo nie chce mi uwierzyć że mogę żyć i nie chudnąć nic nie jedząc i nie pijąc. Mam wrażenie że to jakaś siła wyższa to sprawiła,albo Bóg,albo tę satanista z psychiatryka coś na mnie zesłał,choć miałem z nim dość dobre relacje,albo coś we mnie weszło ,bo przecież duchy i różne byty nie potrzebują jedzenia ani picia..Obawiam się też że w tym szpitalu czymś mnie otruli,jakimś dziwny lekiem,bo dostawałam zastrzyki i garści tabletek,będąc być może królikiem doświadczalnym.Proszę o pomoc co robić ,do jakiego lekarza się udać , czy próbować iść do księdza.Boje się że jest to jakaś choroba nie uleczalna ,bądź jakaś nadprzyrodzona siła.Jak mi się nie uda uleczyć bądź uzdrowić będę musiała popełnić samobójstwo.Proszę o porady.

Czarny
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1058
Rejestracja: 25 sie 2015
Has thanked: 898 times
Been thanked: 338 times

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: Czarny » 2021-07-03, 21:09

Co do odchudzania to ja odchudzałem sie korzystając z pomocy dietetyczki.
Samemu to nic nie pomagało, to ktoś musi znać sprawę, wcześniej robi analizę krwi, by wiedzieć czego brakuje w organizmie.
Schudłem 35 kg i waga 90, dla mnie optymalna sie utrzymuje.
Polecam fachowa pomoc
Ostatnio zmieniony 2021-07-03, 21:12 przez Czarny, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4450
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1081 times
Been thanked: 1150 times

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-07-03, 21:21

Zrób badania krwi, zwłaszcza na tarczycę: TSH, FT3 i FT4. I inne, które Ci zleci lekarz, Opowiedz mu o tym dokładnie. Może być wiele przyczyn, czasem brak chudnięcia powoduje niedoczynność tarczycy albo cukrzyca. Poradź się lekarza i dopilnuj, żeby zlecił Ci też badania tarczycy. Lambda ma racje, że nie możesz się głodzić, bo to Ci ani nie pomoże w schudnięciu ani w zdrowieniu. Możesz się przez głodówki (a 1000 kalorii to też jest rodzaj głodówki, tak mi kiedyś powiedział lekarz) nabawić poważnych chorób albo zemdleć. Poza tym takie ograniczanie jedzenia bardzo pogarsza stan psychiczny, może nasilać depresję, psychozy albo natręctwa. Więc jedz co najmniej 2000 kcal, niektorzy mają większe zapotrzebowanie nawet 3000 kcal, więc może powinnaś więcej niż 2000.

Dodano po 8 minutach 43 sekundach:
ania1994 pisze: 2021-07-03, 21:02 Boje się że jest to jakaś choroba nie uleczalna ,bądź jakaś nadprzyrodzona siła.Jak mi się nie uda uleczyć bądź uzdrowić będę musiała popełnić samobójstwo.Proszę o porady.
Nie, to nie jest żadna nadprzyrodzona siła, bo Bóg jest nieskończoną dobrocią i ma kontrolę nad wszystkim. Takie lęki, przed nadprzyrodzoną siłą, to są lęki psychotyczne,wynikają z Twojego zaburzenia psychicznego. Mów o tym psychiatrze. Nie załamuj się, zapewne jest to uleczalne, trzeba tylko znaleźć przyczynę medyczną tych problemów. Samo mówienie lekarzom nie wystarczy, trzeba robić badania np. morfologię, więc proś ich o zlecenie badań. Nawet psychiatra może takie badania zlecić.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

ania1994
Przybysz
Przybysz
Posty: 5
Rejestracja: 2 lip 2021
Been thanked: 1 time

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: ania1994 » 2021-07-09, 00:05

Posłuchajcie tego ,czy to możliwe że została rzucona na mnie klątwa ,jak żadne sposoby już nie działają.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19083
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2627 times
Been thanked: 4638 times
Kontakt:

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: Marek_Piotrowski » 2021-07-09, 08:25

Mało prawdopodobna hipoteza.

ania1994
Przybysz
Przybysz
Posty: 5
Rejestracja: 2 lip 2021
Been thanked: 1 time

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: ania1994 » 2021-07-09, 17:53

Ale wy nie rozumiecie ,że ja już byłam u setki lekarzy,i każdy nie wie co to za choroba,miałam różne diety,badania usg,badania krwi,moczu,tarczycy,byłam u dietetyka.To co robiłam,czyli wg założeń ,nie przynosiło efektów,a na dodatek nie działają na mnie leki ponieważ po żadnej nie mogę usnąć.Poranna kawa również nie działa,a piłam ich kilka nawet,ciągle jestem zmęczona z powodu braku snu.Nie chce znowu wylądować w szpitalu ,ponieważ się tam męczę i mam złe wspomnienia ,dodatkowy wstyd pobytem tam mnie dobija,z domu nie wychodzę ,wstyd mi się pokazać ludziom,możecie wierzyć bądź nie ,ale przy tej wadze okropnie wyglądam,ale chce żyć,bo planuje wyjechać do innego miasta gdzie poznam nowych ludzi.Tak jak pisałam nawet próbowałam nic nie jeść i nie pić przez 7-14 dni,i jestem w szoku co się wtedy wydarzyło ,nie odzywałam głodu ani pragnienia,nie straciłam na wadze ani kilograma.Z tego co czytałam Marta Robin przez 50 lat nic nie piła i nie jadła ,przyjmowała tylko Ciało Chrystusa i żyła.Tylko że ja tego nie przyjmuje.Jeden lekarz powiedział mi abym zaczerpnęła rady duchowej,dlatego też pisze tu na forum.Nie byłam jeszcze u księdza,a egzorcysta nic nie zrobi bo nie ma dowodów działania złego ducha.Wiem kiedy mogła być na mnie rzucona klątwa,w psychiatryku był jeszcze jeden człowiek oprócz satanisty.Ten człowiek dotknął mnie w głowę odmówił modlitwę rzekomo do Pana Boga i próbował mnie uzdrowić,cały czas rozmawiał o Panu Bogu.Natomiast satanista był ze mną w sali , w sali były 4 miejsca łóżkowe,on spał za mną,nie miałam z nim jakiś złych kontaktów,ale podczas pobytu w szpitalu z powodu depresji dużo jadłam,a on mało jadł i dużo spał,dziwnie się na mnie patrzył jak jadłam,możliwe że nie spodobało mu się to i teraz przez klątwę nie mogę schudnąć i spać.W takim stanie jestem już rok.Odkąd zaczęłam zajmować się sprawami duchowymi,zaczęłam się modlić do Pana Jezusa,do Maryi,do Michała Archanioła i do Ducha Świętego,i od tego momentu po wstaniu z łózka nie czuje się zmęczona,jednak problem organizmu dalej występuje.

Awatar użytkownika
lambda
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2577
Rejestracja: 7 gru 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 162 times
Been thanked: 369 times

Re: Dziwne zachowanie orgranizmu po szpitalu psychiatrycznym

Post autor: lambda » 2021-07-09, 22:17

ania1994 pisze: 2021-07-09, 17:53 Ale wy nie rozumiecie ,że ja już byłam u setki lekarzy,i każdy nie wie co to za choroba,miałam różne diety,badania usg,badania krwi,moczu,tarczycy,byłam u dietetyka.To co robiłam,czyli wg założeń ,nie przynosiło efektów,a na dodatek nie działają na mnie leki ponieważ po żadnej nie mogę usnąć.Poranna kawa również nie działa,a piłam ich kilka nawet,ciągle jestem zmęczona z powodu braku snu.Nie chce znowu wylądować w szpitalu ,ponieważ się tam męczę i mam złe wspomnienia ,dodatkowy wstyd pobytem tam mnie dobija,z domu nie wychodzę ,wstyd mi się pokazać ludziom,możecie wierzyć bądź nie ,ale przy tej wadze okropnie wyglądam,ale chce żyć,bo planuje wyjechać do innego miasta gdzie poznam nowych ludzi.Tak jak pisałam nawet próbowałam nic nie jeść i nie pić przez 7-14 dni,i jestem w szoku co się wtedy wydarzyło ,nie odzywałam głodu ani pragnienia,nie straciłam na wadze ani kilograma.Z tego co czytałam Marta Robin przez 50 lat nic nie piła i nie jadła ,przyjmowała tylko Ciało Chrystusa i żyła.Tylko że ja tego nie przyjmuje.Jeden lekarz powiedział mi abym zaczerpnęła rady duchowej,dlatego też pisze tu na forum.Nie byłam jeszcze u księdza,a egzorcysta nic nie zrobi bo nie ma dowodów działania złego ducha.Wiem kiedy mogła być na mnie rzucona klątwa,w psychiatryku był jeszcze jeden człowiek oprócz satanisty.Ten człowiek dotknął mnie w głowę odmówił modlitwę rzekomo do Pana Boga i próbował mnie uzdrowić,cały czas rozmawiał o Panu Bogu.Natomiast satanista był ze mną w sali , w sali były 4 miejsca łóżkowe,on spał za mną,nie miałam z nim jakiś złych kontaktów,ale podczas pobytu w szpitalu z powodu depresji dużo jadłam,a on mało jadł i dużo spał,dziwnie się na mnie patrzył jak jadłam,możliwe że nie spodobało mu się to i teraz przez klątwę nie mogę schudnąć i spać.W takim stanie jestem już rok.Odkąd zaczęłam zajmować się sprawami duchowymi,zaczęłam się modlić do Pana Jezusa,do Maryi,do Michała Archanioła i do Ducha Świętego,i od tego momentu po wstaniu z łózka nie czuje się zmęczona,jednak problem organizmu dalej występuje.
Możesz zatrzymywać wodę w organizmie też.

ODPOWIEDZ