Intronizacja Jezusa Chrystusa Pana

Rozmowa na temat najświeższych informacji ze świata.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Migdałek
Bywalec
Bywalec
Posty: 130
Rejestracja: 23 sie 2015
Been thanked: 14 times

Re: Intronizacja Jezusa Chrystusa Pana

Post autor: Migdałek » 2016-09-15, 23:49

[quote="Aron II"]
Hahaha! Dawno się tak nie ubawiłem. Największe przekręty złodziejstwa, szubrawstwa i pijaństwa. A Ty mówisz o oddaniu się Chrystusowi. Powiem Ci tak jak Jezus: 'Otrząśnij się z oszołomienia'![/quote]
Wyśmiewanie i oczernianie jako forma ewangelizacji? "Ciekawe" metody stosujesz....


[quote="Aron II"]Nauka demonów! Odrzuć ją, bo zginiesz na wieki. Zobacz, co mówi o tym Biblia.[/quote]
Zobacz lepiej co Biblia mówi o TWOIM zachowaniu:
[i]11 Bracia, nie oczerniajcie jeden drugiego! Kto oczernia brata swego lub sądzi go, uwłacza Prawu10 i osądza Prawo. Skoro zaś sądzisz Prawo, jesteś nie wykonawcą Prawa, lecz sędzią. 12 Jeden jest Prawodawca i Sędzia, w którego mocy jest zbawić lub potępić. A ty kimże jesteś, byś sądził bliźniego
[/i]

wybrana

Re: Intronizacja Jezusa Chrystusa Pana

Post autor: wybrana » 2016-09-16, 10:24

Aron II pisze:
wybrana pisze: Itronizacja Jezusa, jest wyrazem naszej woli, jest naszym oświadczeniem, tak Jezu my Polacy pragniemy byś Ty Królował nad nami, pragniemy tobie tylko ufać i zawierzyć z ufnością nasze życie
Hahaha! Dawno się tak nie ubawiłem. Największe przekręty złodziejstwa, szubrawstwa i pijaństwa. A Ty mówisz o oddaniu się Chrystusowi. Powiem Ci tak jak Jezus: 'Otrząśnij się z oszołomienia'!
wybrana pisze:Św.Faustynie Kowalskiej Pan Jezus powiedział: "Obiecuję, że dusza, która będzie czcić ten obraz nie zginie. Przez ten obraz udzielać będę wiele łask, a przez to niech ma przystęp wszelka dusza do niego" (Dz. 570)
Nauka demonów! Odrzuć ją, bo zginiesz na wieki. Zobacz, co mówi o tym Biblia:

"Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą" (Wj. 20:4, 5).

"Czyż nie wiecie, że niesprawiedliwi nie posiądą królestwa Bożego? Nie łudźcie się! Ani rozpustnicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozwięźli, ani mężczyźni współżyjący z sobą, ani złodzieje, ani chciwi, ani pijacy, ani oszczercy, ani zdziercy nie odziedziczą królestwa Bożego" (1 Kor. 6:9, 10).

Aronie - na nawrócenie nigdy nie jest za późno. Nie skupiajmy się tylko na tym co jest w nas złe. Dążmy do poprawy, do tego by stawać się lepszymy. Nawet ten łotr, pijak i szudrawiec nie ma zamkniętej drogi do Boga. Bóg cały czas jest przy nim i czeka na jego poprawę.
Mylna jest też twoja ocena ludzi. Jest też dużo ludzi dobrych. Nie można mierzyć wszystkich jedną miarą.
Martwisz mnie Aronie, bo ty tak oficjalnie podważasz widzenia Św. Faustyny Kowalskiej, podważasz znaczenie obrazu Jezusa Miłosiernego. Zastanawiam się skąd czerpiesz swoją mądrość. Może uważasz, że twoja wizja wiary jest większa niż Kościoła niż milionów ludzi wierzących. Jezus ma prawo ukazywać się i działać gdzie chce i kiedy chce. Jeżeli ludzie reprezentujący Jego Kościół na ziemi nie spełnili swojej roli zgodnie z Jego wolą, to musi działać sam osobiście. Jego miłość dla ludzi jest tak wielka, że sam osobiście się angażuje by nas ratować. Duch Święty dmie kiedy chce. Dowodem na to mamy różne cuda na ziemi, różne doświadczenia, uzdrowienia ludzi. Ja sama osobiście doświadczyłam obecności Boga w moim życiu i to nie jest moja wysoka wyobraźnia, tylko prawda, którą ja znam i nikt nie jest wstanie mi wmówić, że mi się to wydawało. Zbyt twardo stąpam po ziemi i potrafię odróżnić prawdę od fikcji.
Aronie nie wszystko wiesz i przez to nie możesz wszystko wykluczać. Życzę ci abyś również namacalnie miał szansę odczuć działanie i obecność Boga w twoim życiu.

wybrana

Re: Intronizacja Jezusa Chrystusa Pana

Post autor: wybrana » 2016-09-25, 11:18

Boże cuda

Na naszych oczach ukazują się Boże znaki. Jeszcze trzy lata temu nie uwierzylibyśmy, gdyby ktoś nam powiedział, że razem z Episkopatem Polski będziemy przygotowywać uroczysty ogólnopolski Akt Intronizacji Jezusa Króla w Polsce. Że będzie wyznaczona specjalna Komisja Konferencji Episkopatu Polski w tej sprawie, że będzie ustalona data Aktu, jego miejsce, że będzie aktywna pomoc biskupów i kapłanów w tej sprawie i wspólne starania o udział władz świeckich Państwa Polskiego w tym wydarzeniu.

Przecież to ponad trzy lata temu ukazał się List Episkopatu ?O królowaniu Jezusa Chrystusa?, w którym całkowicie zanegowano nasze Dzieło. Wydawało się wówczas, że zostało ono na lata pogrzebane. Tymczasem Pan Bóg czyni cuda i ofiara życia ks. Tadeusza Kiersztyna przynosi zadziwiające owoce. Obserwujemy, jak Pan Bóg czyni z Szawłów ? Pawłów, a z nieprzekonanych ? gorliwych i aktywnych w tym Dziele.

Starania o udział władz świeckich są zaawansowane, o czym świadczyć może aktywna obecność Księdza Kapelana pana Prezydenta Andrzeja Dudy na wszystkich spotkaniach Komisji Episkopatu ds. Intronizacji. Ksiądz Kapelan wielokrotnie zapewniał, że p. Prezydent jest żywo zainteresowany przygotowaniami do Jubileuszowego Aktu Intronizacji. Jednocześnie przestrzegał przez nachalnym ponaglaniem Prezydenta, gdyż takie inicjatywy bardziej mogą zaszkodzić sprawie niż jej pomóc. Tu potrzeba wielkiej dyplomacji, klasy, cierpliwości i znajomości wielu niuansów.

Włączmy się w nie ze wszystkimi siłami, na jakie nas stać. Mamy formułę Aktu, mamy Komentarz do niego i mamy zgodę Episkopatu, by z tymi materiałami firmowanymi przez Konferencję Episkopatu Polski iść do kapłanów, ludzi świeckich, wspólnot, władz lokalnych, by dotrzeć z tą ważną sprawą do wszystkich Polaków. Pewne kroki na skalę ogólnopolską będą poczynione po Światowych Dniach Młodzieży, tak aby każda parafia i diecezja była do tego Aktu przygotowana, ale ciągle wiele zależy od nas ? Apostołów Dzieła Intronizacji. Liczymy na Wasze zaangażowanie. To kluczowy czas dla Działa Intronizacji. Niech Jezus Król dodaje nam Ducha, byśmy z Wiarą, Nadzieją i Miłością podjęli na nowo misję Rozalii ? pamiętając, że ogólnopolski Akt Intronizacji nie jest końcem, ale początkiem dzieła odnowy oblicza Polski w Duchu Królestwa Bożego. Jezu Królu Polski, przyjdź Królestwo Twoje!

Intronizacja Jezusa Króla w Polsce nie oznacza końca misji Rozalii. To dopiero początek. Pan Jezus bardzo często przypominał Rozalii, że Polska ma być jedynie ?środkiem? pomocnym do zrealizowania całego planu zbawczego Boga wobec wszystkich narodów.

veros

Re: Intronizacja Jezusa Chrystusa Pana

Post autor: veros » 2016-09-25, 11:54

Jest jeden problem.
Za to zasadniczy.
Biskupi oszukali Polaków i usiłują oszukać Jezusa. W akcie intronizacyjnym przygotowanym na 19 listopada nie ma ani jednego słowa wskazującego na to, że to jest Intronizacja Chrystusa na Króla Polski, czego chciał Jezus i większość Polaków.

veros

Re: Intronizacja Jezusa Chrystusa Pana

Post autor: veros » 2016-09-25, 12:01

Słuchałem księdza Zaleskiego, który wyjaśniał, że masoneria światowa mająca ogromne wpływy w Polsce i wśród polskich biskupów nie dopuści do Koronacji żadnego innego Króla na świecie, oprócz szatana!
Dlatego tak silnie jest blokowana Intronizacja, a jej propagatorzy w imieniu Kościoła i w imieniu Polski są niszczeni.

wybrana

Re: Intronizacja Jezusa Chrystusa Pana

Post autor: wybrana » 2016-09-25, 12:05

veros pisze:Słuchałem księdza Zaleskiego, który wyjaśniał, że masoneria światowa mająca ogromne wpływy w Polsce i wśród polskich biskupów nie dopuści do Koronacji żadnego innego Króla na świecie, oprócz szatana!
Dlatego tak silnie jest blokowana Intronizacja, a jej propagatorzy w imieniu Kościoła i w imieniu Polski są niszczeni.
Verosie - trio wzajemnej adoracji na innym znanym nam forum chce mnie zniszczyć, ale się nie poddaję.
Musimy wierzyć, że prawda zwycięży. Prawda zawsze zwycięży.

veros

Re: Intronizacja Jezusa Chrystusa Pana

Post autor: veros » 2016-09-25, 12:16

Wybrana,
pracujmy zgodnie z sumieniami dla chwały Bożej!

Masoneria nie chce dopuścić do włożenia korony na skronie Jezusa. W dodatku Korony Króla Polski !!!

W sytuacji, gdy masoneria z udziałem Niemiec, Rosji i USA, zwolenników i wyznawców szatana chcą doprowadzić do zniszczenia Polski i wymazania jej z map świata, bedą walczyć na śmierć i życie z Koronacją Jezusa - Króla Polski. Wiedzą, że przy takim królu Polska nie zginie nigdy !!!


konik

Re: Intronizacja Jezusa Chrystusa Pana

Post autor: konik » 2016-09-25, 20:11

No, ale sie zapedzacie. Tak latwo powiedziec, ze biskupi oszukali ... a tak trudno poznac wlasciwe przyczyny.
A moze dobrze byloby zapoznac sie z pismami s.b. Celakowny?
I na dodatek - ktory to mason ( prosze o rzetelna prawde ) przeciwdziala intronizacji, i ktory to biskup jest tym masonem.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Intronizacja Jezusa Chrystusa Pana

Post autor: Dezerter » 2016-09-25, 21:49

veros pisze:Jest jeden problem.
Za to zasadniczy.
Biskupi oszukali Polaków i usiłują oszukać Jezusa. W akcie intronizacyjnym przygotowanym na 19 listopada nie ma ani jednego słowa wskazującego na to, że to jest Intronizacja Chrystusa na Króla Polski, czego chciał Jezus i większość Polaków.
Już oszukali, a ma być 19.11?
jasnowidz jesteś?, znasz przyszłość?
Nie opowiadaj pierdołów o wielkich wpływach masonerii wśród naszych biskupów, bo jest to tak samo prawdopodobne jak to, że ja jako przeciwnik niepotrzebnego procesu intronizacji Jezusa (powody podałem w tym wątku) jestem satanistą - a jak masz dowody to ja poproszę

Wybrana, któryś już raz żalisz się na inne forum - prosiłbym o nie przenoszenie konfliktów z forów na nasze!
Proszę daj każdemu szanse na nowe internetowe wcielenie, daj kolejną szansę, jak na chrześcijankę przystało :-)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

wybrana

Re: Intronizacja Jezusa Chrystusa Pana

Post autor: wybrana » 2016-09-25, 23:09

Dezerter pisze:
veros pisze:Jest jeden problem.
Za to zasadniczy.
Biskupi oszukali Polaków i usiłują oszukać Jezusa. W akcie intronizacyjnym przygotowanym na 19 listopada nie ma ani jednego słowa wskazującego na to, że to jest Intronizacja Chrystusa na Króla Polski, czego chciał Jezus i większość Polaków.
Już oszukali, a ma być 19.11?
jasnowidz jesteś?, znasz przyszłość?
Nie opowiadaj pierdołów o wielkich wpływach masonerii wśród naszych biskupów, bo jest to tak samo prawdopodobne jak to, że ja jako przeciwnik niepotrzebnego procesu intronizacji Jezusa (powody podałem w tym wątku) jestem satanistą - a jak masz dowody to ja poproszę

Wybrana, któryś już raz żalisz się na inne forum - prosiłbym o nie przenoszenie konfliktów z forów na nasze!
Proszę daj każdemu szanse na nowe internetowe wcielenie, daj kolejną szansę, jak na chrześcijankę przystało :-)
A o jakim konflikcie piszesz. W którym momencie rozpoczęłam ten konflikt. Nie przedstawiłam treści żadnego konfliktu ani nazwy żadnego forum. Verosie, jeżeli posty na temat intronizacji cię rażą, to powiedz wprost, że na tym forum takiego tematu nie przedstawiamy.

wybrana

Re: Intronizacja Jezusa Chrystusa Pana

Post autor: wybrana » 2016-09-25, 23:10

Chciałam sprostować - post był odpowiedzią do Dezertera a nie do Verosa

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Intronizacja Jezusa Chrystusa Pana

Post autor: Dezerter » 2016-09-25, 23:42

wybrana pisze:
Dezerter pisze:
veros pisze:Jest jeden problem.
Za to zasadniczy.
Biskupi oszukali Polaków i usiłują oszukać Jezusa. W akcie intronizacyjnym przygotowanym na 19 listopada nie ma ani jednego słowa wskazującego na to, że to jest Intronizacja Chrystusa na Króla Polski, czego chciał Jezus i większość Polaków.
Już oszukali, a ma być 19.11?
jasnowidz jesteś?, znasz przyszłość?
Nie opowiadaj pierdołów o wielkich wpływach masonerii wśród naszych biskupów, bo jest to tak samo prawdopodobne jak to, że ja jako przeciwnik niepotrzebnego procesu intronizacji Jezusa (powody podałem w tym wątku) jestem satanistą - a jak masz dowody to ja poproszę

Wybrana, któryś już raz żalisz się na inne forum - prosiłbym o nie przenoszenie konfliktów z forów na nasze!
Proszę daj każdemu szanse na nowe internetowe wcielenie, daj kolejną szansę, jak na chrześcijankę przystało :-)
A o jakim konflikcie piszesz. W którym momencie rozpoczęłam ten konflikt. Nie przedstawiłam treści żadnego konfliktu ani nazwy żadnego forum. Verosie, jeżeli posty na temat intronizacji cię rażą, to powiedz wprost, że na tym forum takiego tematu nie przedstawiamy.
Bardzo dobrze postąpiłaś, że nie podawałaś nazwy forum, ani szczegółów - ja nie piszę, że "rozpoczęłaś konflikt"
pisze po to by mu zapobiec, jego przenoszeniu do nas
ale jeśli dmucham na zimne, to przepraszam
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

wybrana

Re: Intronizacja Jezusa Chrystusa Pana

Post autor: wybrana » 2016-09-26, 09:46

To nie jest konflikt osobowy, tylko przejrzysta wymiana poglądów w temacie dotyczącym Intronizacji.

konik

Re: Intronizacja Jezusa Chrystusa Pana

Post autor: konik » 2016-09-26, 13:58

A wiec przejrzyscie w temacie intronizacji: jest i trwa ustanowiony przez Chrystusa Kosciol, stanowiony poprzez Apostolow i ich nastepcow w kolejnosci sukcesji apostolskiej - od Piotra do Franciszka. Stoja oni na strazy nauki Chrystusa przeekazanej przez Apostolow.
Kosciol ow przejawia sie w Kosciele Rzymsko-Katolickim i stanowi elementarna jego substancje.
Tak wiec dziala on i funkcjonuje pod tchnieniem Ducha swietego ( o czym zapewnil sam Chrystus), czyli kroczy droga Chrystusowa.
I tak ma byc - ma on dziualac po Chrystusowemu, a nie po naszemu.
Tak wiec myla sie ci wszyscy, ktorzy twierdza, ze jesli Kosciol nie dziala "po naszemu" to wowczas " biskupi zdradzili".
Tak wiec sluchac nalezy glosu Franciszka (papieza) , a nie kogokolwiek z tego forum.
Ale zawsze mozna rzucic postulat: konika na papieza ... i wowcza bedzie wszystko po "mojemu" czyli po " konskiemu".

I tym optymistycznym akcentem ihaha pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Intronizacja Jezusa Chrystusa Pana

Post autor: Dezerter » 2016-09-26, 18:37

Intronizacja konika na papieża :roll: :-?
Nigdy! - rozdał by wszystkie skarby Watykanu biednym i co bym oglądał na mojej pielgrzymce do Rzymu ;-) :-D
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ