Zamknięty wątek Armando

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14995
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4217 times
Been thanked: 2956 times
Kontakt:

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Dezerter » 2017-12-31, 23:05

Tak, że już wiecie do czego prowadzi seks pozamałżeński, więc grzecznie mi w całym 2018 roku :!:
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
dromax
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 219
Rejestracja: 2 sty 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: dromax » 2018-01-04, 15:04

:) :( ;) Ten Armando mnie wykończy chyba! Ty Armando - czy ty czytasz co inni ci piszą? Piszesz takie tasiemce - kto to czyta?
Jesteś nawiedzony?

Dromax, proszę wypowiadać się z szacunkiem do adwersarza, Magnolia

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2018-01-04, 22:19

Sami oceńcie czy jestem nawiedzony.Jestem nawiedzony
wiarą w Pana Boga.
W moim otoczeniu i moim miejscu pracy przebywa wielu zgniłych moralnie ludzi,którzy uważają,że ludzie co mieli najwięcej partnerów seksualnych,są rozwiąźli seksualnie,mieli najwięcej orgii seksualnych,najwięcej popełnili zdrad małżeńskich,mieli najwięcej partnerów homoseksualnych,korzystają z usług kobiet lekkich obyczajów,popełnili aborcje albo do nich się przyczynili,używają środki poronne, środki antykoncepcyjne,żyją w konkubinatach mają największe szanse na to żeby dostać się do nieba.
Czy zgadzacie się z tymi ludźmi?Ja jestem odmiennego
zdania,bo bardzo wierzę w Pana Boga i uważam,że nie
należy mieć seksu pozamałżeńskiego z kobietami.Seks
pozamałżeński z kobietami uważam za grzech ciężki.
Z tego powodu,że seks pozamałżeński z kobietami uważam za grzech ciężki wielu ludzi opętanych przez
szatana chce mnie zniszczyć,zabić i zwolnić z pracy.
Czy Waszym zdaniem seks pozamałżeński z kobietami
jest grzechem ciężkim czy nie jest?Czy ci co uważają,że
seks pozamałżeński i rozwiązłość seksualna nie są grzechami według Was wierzą w Boga?Oni twierdzą,że
wierzą w Boga.Zgadzacie się z nimi?Według mnie są oni sługami szatana.Czy ci co są najbardziej rozwiąźli seksualnie to najbardziej wierzą
w Pana Boga i mają największe szanse,żeby dostać się do nieba?Czy ci co najwięcej grzeszą mają największe szanse,żeby dostać się do nieba?Czy ci najbardziej
rozwiąźli seksualnie najbardziej podobają się Panu Bogu?
Czy Wy też staracie się być jak najbardziej rozwiąźli
seksualnie,żeby dostać się do nieba?Czy nie uważacie,że
ci co są bardzo rozwiąźli seksualnie bluźnią przeciw
Duchowi Świętemu?Czy ci co najbardziej bluźnią przeciw Duchowi Świętemu mają największe szanse,żeby dostać się do nieba?Czy mogą mnie zwolnić z pracy z tego powodu,że nie chcę bluźnić przeciw Duchowi Świętemu ci co bluźnią przeciw Duchowi Świętemu?

Awatar użytkownika
dromax
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 219
Rejestracja: 2 sty 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: dromax » 2018-01-04, 22:48

armando pisze: 2018-01-04, 22:19 Sami oceńcie czy jestem nawiedzony.Jestem nawiedzony
wiarą w Pana Boga.
W moim otoczeniu i moim miejscu pracy przebywa wielu zgniłych moralnie ludzi,którzy uważają,że ludzie co mieli najwięcej partnerów seksualnych,są rozwiąźli seksualnie,mieli najwięcej orgii seksualnych,najwięcej popełnili zdrad małżeńskich,mieli najwięcej partnerów homoseksualnych,korzystają z usług kobiet lekkich obyczajów,popełnili aborcje albo do nich się przyczynili,używają środki poronne, środki antykoncepcyjne,żyją w konkubinatach .....................
:?: :?: To nie ty jesteś od oceniania i klasyfikowania ludzi na dobrych i złych. Ty nie jesteś Sędzią Sprawiedliwym. To Bóg decyduje kogo gdzie umieści.

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2018-01-04, 23:03

Ja tylko zadaję pytania.Odpowiedz mi na pytania.To
ludziom się nie podoba to,że wierzę w Pana Boga.Oni chcą mnie zniszczyć ,a nie ja ich.
Jeżeli Tobie się też nie podoba,że wierzę w Pana Boga to mów o tym śmiało.
Pochwal się publicznie ile miałeś partnerek seksualnych.
Niech wszyscy wiedzą jak bardzo kochasz Pana Boga.

Awatar użytkownika
dromax
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 219
Rejestracja: 2 sty 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: dromax » 2018-01-05, 00:08

:( A gdzie ty wyczytałeś, że rozwiązłość seksualna jest bluźnierstwem przeciwko Duchowi Świętemu?

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2018-01-05, 00:17

Poczytaj sobie o grzechach przeciw Duchowi Świętemu.
W internecie albo w moich postach.Zastanów się sam czy
ktoś kto uparcie grzeszy nie bluźni przeciw Duchowi Świętemu.

Magnolia

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Magnolia » 2018-01-05, 07:14

"W ramach grzechu śmiertelnego istnieje jeszcze jedna kategoria grzechu - będącą na tyle śmiałą, że ignorującą inicjatywę Miłosierdzia Bożego w sposób niepohamowany. To nie tylko czyn jednorazowy, ale szereg następujących po nim czynów, które zabijają wrażliwość na miłość Boga: do granicy pogardy, do możliwości odwrócenia się od grzechu, do zmiany serca, które karmi się subiektywnym szczęściem własnym. To grzech przeciwko Duchowi Świętemu. Jest on na tyle poważny, że przez swoją materię staje się na ziemi nieodwracalny - rozgrzeszenie nie wchodzi w rachubę, jest ono zastrzeżone tylko Jezusowi Chrystusowi i Jego kompetencji. Zuchwały grzech śmiertelny, który mimo możliwości rozgrzeszenia, spowodowany darem Bożego Miłosierdzia, zostaje ciągle popełniany, osłabia wolę człowiek do tego stopnia, że w sumieniu przestaje on odczuwać jakiekolwiek punkty zapalne, wyrzuty licząc, że będzie bezkarny w swoim postępowaniu. Znając idee Bożego Miłosierdzia, w sposób subiektywny oceniając swoje sumienie i postępowanie będzie liczył na łaskę miłości miłosiernej Boga, który przez Jezusa Chrystusa - Swojego Syna - odkupił świat i człowieka od jego grzechu. Bezkarne, samowolne liczenie na Miłosierdzie Boże to efekt nieuznania negatywnej strony swojego życia, a to nieuznanie prowadzi do braku świadomości grzechu, w którym człowiek nie potrzebuje przebaczenia, a tym samym nawrócenia - czyli odejścia od grzechu ku miłości Bożej.

Aby znaleźć się w nurcie Miłosierdzia Bożego, potrzebna jest świadomość własnej grzeszności i potrzeby wsparcia się na miłości Jezusa Chrystusa. Św. Augustyn posługuje się stwierdzeniem, że ?Bóg stworzył cię bez ciebie, ale nie zbawia cię bez ciebie?, zatem przyjęcie Miłosierdzia Bożego wymaga od nas uznania naszych win, a brak ich uznania i zuchwałe liczenie na Miłosierdzie Boże oddala człowieka od prawdziwego nawrócenia. "

Cytat za http://niedziela.pl/artykul/55692/nd/Grzeszyc-zuchwale

Awatar użytkownika
dromax
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 219
Rejestracja: 2 sty 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: dromax » 2018-01-05, 10:50

armando pisze: 2018-01-05, 00:17 Poczytaj sobie o grzechach przeciw Duchowi Świętemu.
W internecie albo w moich postach.Zastanów się sam czy
ktoś kto uparcie grzeszy nie bluźni przeciw Duchowi Świętemu.
:) Musimy o tym pamiętać i uznać to za prawdę objawioną rozpatrując grzechy przeciw Duchowi Świętemu. W nauczaniu Kościoła wyróżniamy ich sześć:
1.Grzeszyć licząc zuchwale na miłosierdzie Boże,
2.Rozpaczać albo wątpić w miłosierdzie Boże,
3.Sprzeciwiać się uznanej prawdzie chrześcijańskiej,
4.Zazdrościć bliźniemu łaski Bożej,
5.Mieć zatwardziałe serce wobec zbawiennych napomnień,
6.Aż do śmierci odkładać pokutę i nawrócenie.
http://mateusz.pl/pow/011206.htm

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2018-01-05, 20:14

Wielu ludzi z mojego otoczenia i z mojego miejsca pracy uważa,że seks pozamałżeński i rozwiązłość seksualna
nie są grzechami.Uważają,że ci co są najbardziej
rozwiąźli mają największe szanse na to,żeby pójść
do nieba.Jeżeli rozwiązłość seksualna ma gwarantować
pójście do nieba to dlaczego w kościele modlimy się,
a nie uprawiamy seksu?Wielu ludzi z mojego otoczenia
i z mojego miejsca pracy nie chodzi do kościoła,bo
w nim nie uprawia się seksu.Dromax jeżeli uważasz,
że rozwiązłość seksualna prowadzi do zbawienia to
zaproponuj księżom z najbliższych swoich kościołów,
żeby zamiast mszy świętych urządzano w nich orgie
seksualne.Jak ci się wydaje zaakceptują twoją
propozycję?Zastanów się dobrze.Czy Pan Bóg,ksiądz
ucieszyliby się z tego powodu,że uprawiasz seks w kościele.
Myślę,że nie jesteś tak zdegenerowany,jak ludzie
z mojego otoczenia i z mojego miejsca pracy i nie chcesz
mieć seksu w kościele?Ja od wielu lat chodzę do kościoła,
nie miałem seksu z kobietą i nigdy nie przyszło mi do
głowy,żeby mieć seks w kościele.Trzeba bardzo kochać
Pana Boga,żeby umieć panować nad swoim popędem
seksualnym.Nad swoim popędem seksualnym nie umieją
panować,mają seks pozamałżeński i są rozwiąźli seksualnie ludzie kochający szatana i bluźniący przeciw
Duchowi Świętemu.Dromax masz zamiar mieć seks
w kościele i bluźnić przeciw Duchowi Świętemu? Proszę o modlitwę za mnie i za zniewolonych przez szatana ludzi,którym bardzo nie podobam się z tego powodu,że chodzę do kościoła i uważam,że w kościele nie można mieć seksu,że chcą mnie zniszczyć,zabić i zwolnić z pracy.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22636
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4218 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Andej » 2018-01-06, 09:41

Dziecko z kąpielą wylać łatwo. Gdy przesadnie akcentujemy. Gdy zbyt ostro oceniamy. Jeśli efekt osiągnąć chcemy, staramy najpierw zrozumieć drugą osobę. Poznać motywy, wartości. Potem pokazywać powolutku, że są inne wartości. A dopiero, gdy załapie, wykazywać, że są one wyższe.
Każdej akcji równa się reakcja. Usiłując zmienić na siłę, powodujesz okopanie się na pozycjach. Umacniasz w tym co złe. W ten sposób bronią się. Czy nie lepiej pokazywać dobro? Dyskretnie i konsekwentnie. Zważ, że chirurg operujący oko nie korzysta z piły łańcuchowej.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
dromax
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 219
Rejestracja: 2 sty 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Been thanked: 29 times
Kontakt:

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: dromax » 2018-01-06, 11:37

armando pisze: 2018-01-05, 20:14 Dromax jeżeli uważasz,
że rozwiązłość seksualna prowadzi do zbawienia to
zaproponuj księżom z najbliższych swoich kościołów,
żeby zamiast mszy świętych urządzano w nich orgie
seksualne.Jak ci się wydaje zaakceptują twoją
propozycję?Zastanów się dobrze.Czy Pan Bóg,ksiądz
ucieszyliby się z tego powodu,że uprawiasz seks w kościele.
Myślę,że nie jesteś tak zdegenerowany,jak ludzie
z mojego otoczenia i z mojego miejsca pracy i nie chcesz
mieć seksu w kościele?Ja od wielu lat chodzę do kościoła,
nie miałem seksu z kobietą i nigdy nie przyszło mi do
głowy,żeby mieć seks w kościele.
:?: :?: Co ty mi tu sugerujesz?
To jakiś bełkot jest! Opanuj się!

Proszę wyrażaj się z szacunkiem do adwersarza.
Dominik

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2018-01-07, 18:15

Wielu ludzi opętanych przez szatana z mojego otoczenia i z mojego zakładu pracy popiera
i sponsoruje prostytucję.Z tego powodu,że ja nie popieram prostytucji,bo uważam ją za
źródło grzechów i źródło opętań diabelskich chcą mnie zniszczyć,zabić i zwolnić z pracy.
Czy sataniści mogą mnie zwolnić z pracy z tego powodu,że nie popieram prostytucji?
Czy słyszeliście o takim przypadku,żeby kogoś zwolnili z pracy bo nie popierał prostytucji?
Czy wierzący w Boga ludzie muszą popierać prostytucję?Czy ludzie którzy chcą zmusić
innych ludzi do popierania prostytucji nie są dla Was chorymi psychicznie i zgniłymi
moralnie satanistami?Według mnie ci co popierają prostytucję bluźnią przeciw Duchowi
Świętemu.Czy w katolickiej Polsce można zmuszać ludzi do bluźnienia przeciw Duchowi
Świętemu?Czy ci co bluźnią przeciw Duchowi Świętemu mogą innych zmuszać do bluźnienia
przeciw Duchowi Świętemu? Czy w firmie w której pracuję muszę popierać prostytucję,
muszę bluźnić przeciw Duchowi Świętemu,żebym mógł pracować?Czy w dzisiejszych
czasach trzeba być rozwiązłym seksualnie,bluźnić przeciw Duchowi Świętemu żeby pracować?
Czy według Was ci co popierają prostytucję i bluźnią w ten sposób przeciw Duchowi mają
duże szanse na to,żeby dostać do nieba?Czy bluźniąc przeciw Duchowi Świętemu można
dostać się do nieba.W mojej firmie pracuje dużo zgniłych moralnie degeneratów,którzy
uważają,że bluźniąc przeciw Duchowi Świętemu dostaną się do nieba.Czy Waszym zdaniem
przez rozwiązłość seksualną i bluźnienie Duchowi Świętemu można dostać się do nieba?
Jestem bardzo ciekawy Waszych odpowiedzi.Kto Waszym zdaniem ma rację ja,którzy uważam,że
seks pozamałżeński jest grzechem,czy zgnili moralnie degeneraci z mojego otoczenia i z mojego
miejsca pracy,którzy uważają,że przez rozwiązłość seksualną można dostać się do nieba.Czy
Waszym zdaniem przez bluźnienie przeciw Duchowi Świętemu można dostać się do nieba?
Bardzo proszę o udzielenie mi odpowiedzi na pytania.Czy trzeba popierać prostytucję,być
rozwiązłym seksualnie i bluźnić przeciw Duchowi Świętemu,żeby dostać się do nieba?

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2018-01-07, 21:17

Czy dla Was ludzie co mają seks pozamałżeński,są rozwiąźli seksualnie,którzy z premedytacją,świadomie bluźnią przeciw Duchowi Świętemu w tym celu,żeby dostać się do piekła są dla Was mądrymi i dobrymi ludźmi?Czy Wy też
tak samo z premedytacją grzeszycie przeciw Duchowi
Świętemu?Czy Wy też przez swoją rozwiązłość seksualną
pokazujecie swojemu otoczeniu,że bardzo kochacie Pana
Boga?Wielu ludzi z mojego otoczenia i z mojego miejsca
pracy przez swoją rozwiązłość seksualną i bluźnienie
przeciw Duchowi Świętemu wyrażają swoją miłość do
Pana Boga.Czy Według Was dobrze oni postępują?Czy
są oni dla Was wzorem do naśladowania?Czy według Was
jestem głupi z tego powodu,że nie chcę bluźnić przeciw
Duchowi Świętemu?Czy z tego powodu,że nie chcę
bluźnić przeciw Duchowi Świętemu mogą mnie zwolnić
z pracy?Czy z tego powodu,że nie chcę bluźnić przeciw
Duchowi Świętemu popełniłem jakieś wykroczenie,czy
zrobiłem coś złego?

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2018-01-09, 00:23

Wielu ludzi z mojego otoczenia i z mojego miejsca
pracy bardzo denerwuje to,że znam trochę bardzo
religijnych kobiet z którymi się modlę.Bardzo lubię
się modlić z kobietami,bo dzięki tym modlitwom
moja wiara w Pana Boga wzrasta.Cieszę,że poznaję
co raz więcej kobiet z którymi się modlę.Ja się modlę
za nie,a one za mnie.Z tego powodu,że
nie popieram prostytucji,rozwiązłości seksualnej,
bluźnienia przeciw Duchowi Świętemu i modlę się
z bardzo religijnymi kobietami mam duże problemy
w miejscu pracy.Ludzie opętani przez szatana z mojego
otoczenia i z mojego miejsca pracy uważają,że bardzo
źle postępuję z tego powodu,że modlę się z kobietami
i chcą mnie zniszczyć,zabić i zwolnić z pracy.Ludzie
opętani przez szatana z mojego zakładu pracy uważają,że nie nadaję się do pracy z kobietami z tego powodu,że modlę się z nimi,a nie uprawiam seksu.Nie jestem opętany przez szatana, nie popieram prostytucji i nie
chciałbym,aby w zakładzie powstała agencja towarzyska.Bardzo przeciw temu protestuję.Czy mogą
mnie zwolnić z pracy i ukarać z tego powodu,że nie
chcę,żeby w zakładzie powstała agencja towarzyska?Czy modląc się z kobietami robię im krzywdę?Czy to normalni są dla Was ludzie,którzy uważają,że modląc się z kobietami robię im krzywdę?W moim otoczeniu i w mojej firmie pracują tacy ludzie co uważają,że modlitwa kobietom robi krzywdę a bicie ich,gwałcenie i zabijanie nie robi im krzywdy. Słyszeliście o takim przypadku,żeby kogoś zwolnili z pracy albo ukarali z tego powodu,że modli się z bardzo religijnymi kobietami?Wierzący w Boga mężczyźni lubią się z kobietami modlić,a mężczyźni kochający szatana lubią z kobietami grzeszyć bluźniąc przeciw Duchowi Świętemu.
Wielu ludzi z mojego zakładu popierając prostytucję,
seks pozamałżeński,rozwiązłość seksualną uważa Pana
Boga za chorego psychicznie idiotę i bluźni przeciw Duchowi Świętemu.Są na mnie bardzo źli,że
zwracam im uwagę,że tak nie należy postępować,bo
mogą pójść do piekła.Robię to z dobrego serca,bo nie
chcę,żeby poszli do piekła.Czy można zwolnić z pracy
i ukarać kogoś z tego powodu,że nie chce,żeby Pana Boga
wyzywano od chorego psychicznie idioty i bluźniono przeciw Duchowi Świętemu?Czy słyszeliście,żeby kogoś z tego powodu zwolniono z pracy i ukarano?
Proszę o modlitwę za mnie i za ludzi opętanych przez
szatana.Proszę o modlitwę za tych ludzi w zakładzie
w którym pracuję i uważają,że przez rozwiązłość seksualną można trafić do nieba,żeby w zakładzie
nie otworzyli agencji towarzyskiej.

Zablokowany