Zamknięty wątek Armando

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
podkowa

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: podkowa » 2018-03-06, 08:58

No, nie mysl armando tylko o mnie, zacznij myslec o sobie ...
Nie chce, abys swoje fobie wtlaczal w moje zycie.

Magnolia

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Magnolia » 2018-03-06, 10:04

armando pisze: 2018-03-05, 22:19 Magnolia, czy według Ciebie ja ludzi namawiałem do popełniania grzechów?
Magnolia czy też uważasz, że grzeszę chodząc do kościoła?
Armando, jedno ktoś do Ciebie pisze, ty coś innego czytasz w danej wypowiedzi, potem jeszcze wyciągasz za daleko posunięte wnioski z tego co zrozumiałeś i zadajesz pytania (jak niewiniątko) obracając wszystko wspak.
I wołasz mnie bym Ci odpowiadała?!
Jednym słowem czuje się wciągana w manipulację. Jedni powiedzą, że robisz to z rozmysłem, ja w tym widzę objawy choroby. Zwodzi Cię logika, zawodzą własne myśli...i prowadzą na manowce. Ze smutkiem na to patrzę, bo terapia u psychologa pomogłaby Ci wyprostować to, co Cię zwodzi.

Podobnie jest z twoimi wieloma postami w tym wątku, zasadniczo głosisz prawdę, że cytowane przez Ciebie jak mantra grzechy to grzechy. Ale wrzucając wszyskich do jednego worka z napisem : grzeszysz tymi grzechami to zasługujesz na piekło - już jesteś daleki od prawdy. Bo Kościół głosi prawdę o Miłosierdziu Bożym, gdy grzesznik przychodzi skruszony do spowiedzi wyznać swe grzechy i postanowić poprawę. W Twoich postach próżno szukać postawy miłosierdzia.
Do niedzielnej mszy św podchodzisz na zasadzie: "chodzę od 3 roku życia - grzechu nie mam". Ale dziś jesteś dojrzałym człowiekiem i przez tyle lat nie przyjąłeś głoszonego słowa o miłosierdziu Bożym?, nie przyjąłeś przykazania o miłości bliźniego? to ja się pytam jakie to było chodzenie na mszę św?
Katolicy uczestniczą w Eucharystii by jednoczyć się w komunii ze swoim Panem, Bogiem miłości, by słuchając Słowa Bożego uczyć się kochać, siebie i bliźniego.

Kilka razy pytałam o to jak realizujesz miłość bliźniego w swoim życiu, pomijasz milczeniem te pytania. Więc ja także będę wybierała sobie pytania na które Tobie odpowiem. Taki układ.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18905
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2606 times
Been thanked: 4604 times
Kontakt:

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-03-06, 10:11

Nadal Armando nie pokazałeś, gdzie napisałeś coś o swoich grzechach...

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14930
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4183 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Dezerter » 2018-03-06, 14:50

Armando podałem ci kilka adresów i telefonów - skorzystałeś z mojego wysiłku? - napisz szczerze, tylu ludzi chce dla Ciebie lepszego życia.
Staraj się pisać bez przywoływania konkretnych osób w postach, bez potrzeby. Daj paniom odpocząć od siebie.
pisząc
patrzeć na kobiety, które są zbyt skromnie ubrane
popełniasz błąd, bo kobiety zbyt skromnie ubrane - to znaczy zapięte po samą szyję z nakryciem na głowie i zakrytymi stopami, nogami - patrz muzułmanka w hidżabie .
Tobie zapewne chodziło o sformułowanie "nieskromnie ubrane", czyli mini, obfity dekolt itp.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2018-03-06, 21:55

HOLOKAUST DZIECIĘCY

W Chinach w okresie 36 lat, w latach 1971-2007, popełniono 321,5 milionów aborcji, co daje średnio około 9 mln rocznie.

Na drugim miejscu statystyki jest były ZSRR, gdzie okresie 70 lat, w latach 1922-1991, popełniono ok. 291 milionów aborcji, średnio ok. 4,15 mln rocznie. Moralność ludzi w krajach powstałych po rozpadu ZSRR się nie zmieniła.

W Rosji w okresie 16 lat, latach 1992-2008, popełniono 40 milionów aborcji, średnio ok. 2,5 mln rocznie.

Z kolei na Ukrainie w okresie 16 lat, w latach 1992-2008, popełniono prawie 8,43 milionów aborcji, czyli około 526 tys. rocznie.

W Polsce w latach 1955 – 2007, a właściwie do roku 1993, kiedy zaostrzono prawo do dokonywania aborcji, czyli faktycznie w okresie 38 lat, popełniono 6,4 milionów aborcji, tj. ok. 168 tys. rocznie.

W Stanach Zjednoczonych, od momentu zalegalizowania aborcji w 1973 roku, czyli w okresie 44 lat, popełniono ok. 60 milionów aborcji, tj. średnio ok. 1,36 mln rocznie.

Przede wszystkim: Aborcja to biznes, nie ma jednak gorszego biznesu powstałego niż ten na fali ludzkiego spaczenia. Prestiżowe sieci klinik Aborcyjnych przynoszą nawet do 70 milionów DOLARÓW dochodu rocznie.

Pewna Kobieta, Gianna Jessen, przeżyła aborcje w Planed Parendhol, istytucji założonej przez Margaret Santger. Jej świadectwo ukazuje brutalne metody stosowane do mordowania nienarodzonych dzieci. W jej przypadku próbowano ją zamordować poprzez roztwór solny wstrzykiwany do macicy matki, dziecko połykając ten roztwór doznaje poparzenia od wewnątrz i zewnątrz, po czym po 24 godzinach ma zostać urodzone martwe. Jednak Gianna Jessen urodziła się żywa, a upokorzony Aborcjonista musiał podpisać jej akt urodzenia podczas Aborcji. Okazało się że ten sam człowiek który dokonywał aborcji, jest właścicielem sieci klinik aborcyjnych w Ameryce przynoszących właśnie około ponad 70 milionów dolarów zysku rocznie za mordowanie ludzi.

" Statystycznie każda kobieta na świecie dokonała jednej aborocji . "

- Scientific American , Styczeń 2000 , strona 93

Okazało się że, w pewnym artykule napisał on:

"Abortowałem ponad milion dzieci i uważam to za swoją PASJĘ."

Milion zamordowanych obywateli Amerykańskich, tylko dlatego że społeczeństwo ludzkie jest obecnie tak spaczone i złe, które spłonie w ogniu. Nikogo nie przeraża, że jest to pasja tego człowieka, to na początku dziennym, nie ma w dzisiejszym świecie problemu by morderca mógł z radością wykonywać swoją robotę za którą jest sowicie opłacany.

To, co się wydarzyło było nie tylko cudem ponadnaturalnym wynikającym z przeżycia zabiegu, ale i faktem, że pielęgniarka przewiozła dziecko do szpitala, ponieważ aż do 2002 roku w Ameryce, gdy dziecko przeżyło zabieg, dobijano je, żywe .Poprzez uduszenie, lub pozostawienie samo aż umrze powolną śmiercią a także wyrzucenie dziecka. Działo się to tak długo aż 5 sierpnia 2002 roku, prezydent Bush podpisał prawo chroniące nowo narodzone dzieci.

Ta kobieta która przeżyła, powiedziała :

"Gra toczy się o wysoką stawkę, mam nadzieje być znienawidzona do czasu gdy umrę, żeby poczuć w sobie Boga i zrozumieć jak to jest być znienawidzonym. On był znienawidzony. Chrystus był znienawidzony! I nie chodzi o to, że oczekuję by być znienawidzoną, bo wiem, że po mojej podróży JUŻ jestem znienawidzona dlatego że głoszę życie. Mówię "nie dobraliście się do mnie! Chichy Holokaust nie zwyciężył nade mną! ".

Jest ona zdecydowaną przeciwniczką Aborcji. Tak samo, jak musi być każdy chrześcijanin.

" Każdy płód jest mniej ludzki niż dorosła świnia"

- Richard Dawkins

Jeżeli Ricahrd Dawkins , nie widzi różnicy między ludzkim dzieckiem w fazie poczęcia lub kilka miesięcy po niej a dorosłą świnią , to jest on obłudnikiem , na pewno nie Biologiem . Jest żywym dowodem na to że Ewolucja i Ateizm są Hipokryzją .

" Chrześcijaństwo jest naszym wrogiem . Jeśli prawa zwierząt mają odnieść sukces , musimy zniszczyć Judeo - Chrześcijańską religijną tradycję . "

- Peter Stinger , profesor z Princeton , zwolennik zabijania dzieci do 28 dnia życia , " The Father of animalls rights "

Z punktu widzenia Biblii, aborcja to morderstwo, a morderca winny jest śmierci - to proste. Nie mówimy o przypadkach, w których dziecko jest chore czy zagraża życiu matki, mówimy o aborcji wynikającej z pychy, to złe ale i nasz świat jest zły. Nie możesz być chrześcijaninem i zabić na tych zasadach swoje dziecko bez brzemienia grzechu i odpowiedzialności za złamanie przykazania, które według Biblii karane jest śmiercią.

"Niech będzie przeklęty ten, który bierze pieniądze za przelanie niewinnej krwi. I wszyscy powiedzieli: Amen. "

- 5 Mojżeszowa 27:25

Aborcje usprawiedliwia okultystyczna teoria pseudonauki - Ewolucji, której zadaniem jest zanegować Boga Biblii oraz samą Biblie, problem w tym że Ewolucja jest kłamstwem.

Do usprawiedliwienia aborcji ateizm stosuje kilka pseudo argumentów :

1. To nie jest człowiek

- O tak, to jest człowiek, człowiek który przechodzi przez pierwszy etap rozwojowy swojego życia, tak jak każde inne stworzenie musi przejść.

Nie ma żadnej wątpliwości, że jest to człowiek, jest to ludzkie dziecko - udowodniono to (choć bez potrzeby) już w 1874 roku.

2. Nie może samo żyć

- Żadne stworzenie w tej fazie rozwoju nie może samo żyć, każdy z nas musiał ją przejść, każdy z nas więc ją przechodził aby po około 9 miesiącach zostać urodzonym i przejść w następny etap rozwoju naszego żywego organizmu, ty też na tym etapie życia pozostawiony sam sobie - zginąłbyś.

3. Dziecko może być niechciane

- Jest wiele niechcianych dzieci, nawet żywych, czemu w takim razie nie zwiększyć limitu podejmowania aborcji do 18-ego roku życia? Czy jeżeli zabije dziecko godzinę po porodzie nie będzie to morderstwo? A jeżeli zabije godzinę przed porodem? A co jeżeli zabije 5 minut przed porodem? A co jeżeli zabije kilka miesięcy przed porodem? To morderstwo, morderstwo przyszłego podatnika, żyjącego człowieka, którym jest.

Istnieją fundacje, miejsca, w które można oddać niechciane dziecko.

4. Dziecko może być ciężarem finansowym

- Wskaż dziecko, które nim nie jest...

5. Dziecko może pochodzić z gwałtu

- To zabij gwałciciela . Dziecko jest całkowicie Niewinne .
Szkodliwość Pigułek przeciw ciążowych


Prezydent Ameryki Theodore Roosvelt powiedział :

" Kontrola urodzeń jest grzeszna' " .


Prawdą jest, że nie możemy być absolutnie precyzyjnie pewni kiedy organizm dziecka naprawdę zaczyna już żyć, możemy się spierać o to jednak na pewnych logicznych etapach rozwoju, hipokryzja płynąca z tego rzekomego argumentu jest niewypowiedziana, należy jednak pamiętać, że Feminizm jest hipokryzją sam w sobie i nie istnieją argumenty, które go mogą uratować.

Innym "argumentem" jest to, że kobieta może zrobić co chce, to jej ciało, problem w tym że to NIE jest jej ciało, to nowe ciało które jest podtrzymywane przy życiu przez organizm kobiety celem jego rozwoju, a nie śmierci.

W obliczu tego faktu trzeba wiedzieć że 50% genów tego organizmu należy do ojca. Ten fałszywy argument nie ma podstaw naukowych i jest obalany przez naukę.

Gianna Jessen, kobieta która przeżyła Aborcję powiedziała:

"Jeżeli aborcja jest wyłącznie prawem kobiety, to gdzie były moje? Nie było tam Radykalnej Feministki krzyczącej jak pogwałcono moje prawa w tamtym dniu. W rzeczywistości zabijano mnie w imię praw kobiet. "



Jan Kalwin
" ... płód , choć zamknięty w łonie matki , jest już człowiekiem , i potwornym przestępstwem jest ograbienie go z życia , którym jeszcze nie zaczął się cieszyć . Jeśli czymś straszniejszym jest zabicie człowieka w jego własnym domu , aniżeli by w polu , ponieważ dom człowieka jest jego najbardziej bezpiecznym miejscem schronienia , to z pewnością za bardziej okrutne należy uznać zniszczenie płodu w łonie matki , zanim doszło do niego światło . "

- Jan Kalwin , Komentarz do Księgi Wyjścia 21:22



"Czym jest aborcja? Najkrócej mówiąc: jest współczesnym, zalegalizowanym Holocaustem. Przesada? Nie sądzę. Jedno z drugim ma więcej wspólnego niż nam się wydaje: - Aborcja podobnie jak Holocaust jest zabójstwem istoty ludzkiej - Jest legalna (w wielu krajach) i dokonywana przy akceptacji rządu - Dąży do zmiany definicji morderstwa. Zabójstwo dziecka nazywane jest "prawem do wyboru" (pro-choice). Holocaust nazywał masową zagładę Żydów "oczyszczaniem miast i terenów" - Zwolennicy obojga twierdzą, że istnieją "uzasadnione powody i okoliczności", by ją przeprowadzić - Twierdzą, że przykazanie "Nie zabijaj" nie znajduje zastosowania w tej sytuacji - Uważają, że życie jedynie niektórych ludzi posiada wartość - Zwolennicy Holocaustu i aborcji argumentują, że pewnych ludzi nie można nazywać "ludźmi". Hitler nazywał Żydów "niższą rasą". Aborcjoniści nazywają nienarodzone dzieci "płodem", "czymś" - Wielu ludzi zaprzecza potwornościom zbrodni Holocaustu, a szum wokół jego okropności uważa za przesadzony, wyolbrzymiony. Podobne nastawienie mają zwolennicy aborcji względem dyskusji na temat jej skutków, metod, statystyk, liczby ofiar. - Trudno oglądać z obojętnością zmasakrowane ofiary jednego i drugiego. - Oprawcy dążyli (lub dążą - w przypadku aborcji), by ciała ofiar nie zostały odnalezione i pokazywane opinii publicznej jako dowody zbrodni - Zwolennicy Holocaustu nie narzucali komukolwiek powinności zabijania Żydów. Chcieli „jedynie" swobody dla własnych działań. Byli zwolennikami "pro-choice". Identyczna jest argumentacja aborcjonistów: niech matka zdecyduje czy chce zabić własne dziecko. Nie zmuszamy ciebie, byś chwytał za szczypce. - Ofiary obojga można liczyć w milionach - Zwolennicy obojga uważają, że istnieją wybrane podgrupy ludzi, które posiadają władzę decydowania o życiu lub śmierci innych ludzi: przedstawiciele rasy aryjskiej (w przypadku Holocaustu) oraz matki (wg argumentacji aborcjonistów).' "

Fiodor Dostojewski

" Najpierw urządźcie tak wszystko, by każdy człowiek był potrzebny, a dopiero potem go płódźcie. "

- Fiodor Dostojewski " Biesy "
http://pl.benio123o-pl.wikia.com/wiki/A ... orderstwem



Miało Ich nie być…..
„Ludzie, którzy przeżyli aborcję są świadkami siły życia. Nie można ich zlekceważyć. Nie można wyprzeć ze świadomości. Nie można skazać na niebyt. Ich istnienie jest dowodem, że tylko życie ma przyszłość!„ – doktor Antoni Zięba. Praktycznie co chwilę, można przeczytać, że „dziecko cudem przeżyło aborcję„ oraz wyznania zszokowanej, a zarazem szczęśliwej matki. Jedną z takich historii opowiada film zainspirowany życiem Gianny Jessen-działaczki ruchu pro-life, która urodziła się jako córka 17-letnich rodziców w 30. tygodniu ciąży w wyniku nieskutecznej aborcji metodą wstrzyknięcia roztworu soli do worka owodniowego. „October Baby„ opowiada o dziewczynie imieniu Hannah, której z powodu nasilających się problemów zdrowotnych, rodzice decydują się wyznać straszliwą prawdę. Nie dość, że została adoptowana, to jeszcze urodziła się w wyniku źle przeprowadzonej aborcji. Bohaterka udaje się w podróż w poszukiwaniu swojej biologicznej matki. Kolejną, którą przeżyła jest Amelia Hunt. Urodziła się 1 maja 2014 przez cesarskie cięcie. Dziewczynka urodziła się zdrowa, ale najwcześniej po czterech latach lekarze będą mogli powiedzieć, czy leki powodujące aborcje, które przyjęła jej matka, spowodowały długoterminowe szkody rozwojowe. „Nie mogę przestać jej tulić. Za każdym razem patrzę na nią i myślę, że powinno jej tu nie być. Nazywam ją naszym cudownym dzieckiem.„ – wyznaje kobieta. Kolejną ocaloną jest Melissa Ohden-amerykańska działaczka pro-life. „Choć moja biologiczna matka była przekonana w momencie dokonywania aborcji, że mam mniej niż 5 miesięcy, to z danych z karty medycznej wynika jasno, że miałam wtedy 7-8 miesięcy„ – mówi. Co roku wola życia kilkudziesięciu istnień jest silniejsza, niż wydany na nich wyrok śmierci, przez kobietę, która powinna ofiarować im swoją miłość.

Skutki aborcji.
Jednym z nich jest Post-Abortion Distress, czyli cierpienie poaborcyjne. Następuje w ciągu pierwszych trzech miesiący po aborcji i trwa najczęściej do szóstego miesiąca po „zabiegu”. Objawia się bardzo silnym bólem fizycznym i psychicznym, zaburzeniami snu, utratą celu w życiu, obawami przed współżyciem i kolejnymi ciążami. Ponadto kobiety odczuwają odpowiedzialność za to, co zrobiły, przeżywają też liczne konflikty relacji z bliskimi. Następnym objawem jest Post-Abortion Syndrome, który pojawia się nawet po kilku latach od dokonania aborcji. Wywołać je może kolejna ciąża, bezpłodność, urodzenie chorego dziecka czy choroba. Syndrom poaborcyjny można rozpoznać po utracie zainteresowań dla dotychczasowych swoich pasji, trudnościach ze snem, lękliwości, poczuciu winy, niezdolności przebaczenia sobie, czy też poniżaniu samego siebie. W 1985 roku doktor Anna Speckhard na Uniwersytecie Minnesota przebadała grupę kobiet, które 5-10 lat wcześniej poddały się aborcji. Okazało się, że: 92% miało poczucie winy, 81%czuło się skrzywdzone, 81% myślało wciąż o zabitym dziecku. Natomiast 65% spośród 217 kobiet, które uczestniczyły w opublikowanym w 2004 roku amerykańskim badaniu syndromu poaborcyjnego przyznało, że doświadczało różnych objawów traumy poaborcyjnej. Z kolei opublikowane w 2008 badania naukowców z Nowej Zelandii wskazały na 30% zwiększenie częstości zaburzeń psychicznych u kobiet, które „przerwały ciążę”.

Echo zbrodni ma odgłos nie tylko psychiczny, ale również fizyczny na organizmie kobiety. W 49% występuje powikłanie związane z chirurgicznym przerwaniem ciąży-infekcja narządu rodnego, która może się rozszerzyć na narządy miednicy lub całą jamę brzuszną. Nierzadko po „przerwaniu ciąży„ może wystąpić krwotok, wynikający z uszkodzenia szyjki czy ściany trzonu macicy. Według danych Światowej Organizacji Zdrowia, każdego roku z powodu bezpośrednich powikłań po „zabiegu„ aborcji umiera 50-100 tysięcy kobiet. Aborcja farmakologiczna może prowadzić do wystąpienia bólów głowy, wymiotów. Zdarzają się przypadki wykrwawienia, zaburzeń krzepnięcia krwi, powikłań sercowo-naczyniowych, a nawet zgony. Jeżeli po podaniu środków wywołujących poronienie do niego nie dojdzie istnieje niebezpieczeństwo poważnych wad rozwojowych u dziecka. Kobiety, które dopuściły się tej zbrodni mają kłopoty ze zdrowiem i są podatne na takie choroby, jak anoreksja, bulimia, zapalenie stawów, zespoły natręctw, fobie, bezpłodność czy nowotwory. We wczesnym okresie ciąży dochodzi do wzrostu i różnicowania się komórek gruczołów produkujących mleko. Jeśli ten proces zostanie w sposób nagły przerwany i nie dojdzie do całkowitego zróżnicowania się tkanek gruczołu piersiowego w dojrzałe komórki produkujące mleko, wówczas pod wpływem estrogenów może dochodzić do przemiany nowotworowej. Aborcja prowadzi także do komplikacji przy przebiegu kolejnych ciąż. Ryzyko samoistnego poronienia następnej ciąży w przypadku aborcji w ciąży poprzedniej rośnie mniej więcej o 60-70%.

„A gdy postawiono kwestię: ojciec jest syfilitykiem, matka gruźliczką, mieli już czworo dzieci, z których jedno jest ślepe, drugie umarło przy urodzeniu, trzecie jest głuchonieme, a czwarte gruźliczne. Pojawia się nowa ciąża. Czy radzilibyście ją przerwać?
Z pewnością – odpowiedziałoby 95% rodziców.
– A więc zabilibyście Beethovena.„
Pamiętajmy jednak, że wszyscy zwolennicy aborcji zdążyli już się urodzić…
https://kierunki.info.pl/2016/01/joanna-
przywara-moda-na-zabijanie/



Dziecko dotknęło MATKĘ w czasie ABORCJI, a ona je nagle POKOCHAŁA! To prawdziwy CUD!

Ważąca zaledwie 30 dkg Emily Cressey miała nigdy się nie urodzić. Stało się inaczej. Maleństwo przyszło na świat w 16. tygodniu - podczas aborcji dokonanej przez matkę Claire Cressey (34 l.). I wtedy stał się cud - mała dziewczynka chwyciła za palec matki, a ona pokochała maleństwo.

Kobieta, będąc w czwartym miesiącu ciąży, postanowiła połknąć pigułki poronne we własnym domu w miejscowości Coldstream w Szkocji. Ale dziewczynka urodziła się żywa! Maleństwo niespodziewanie dotknęło jej ręki, krusząc zimne serce niedoszłej zabójczyni. - Ten dotyk mnie zmienił - opowiada wzruszona Claire. Od razu wezwała pogotowie, które zabrało Emily do szpitala. Lekarze podłączyli maluszka do respiratora i urządzenia zastępującego płuca.

Dziewczynka przeżyła. Dziś ma 10 tygodni i ssie już butelkę z mlekiem. - To prawdziwy cud - mówi jej matka. O życie dzieciątka modliła się cała jej rodzina. Tata Emily Alan Coultas oraz jej rodzeństwo Caitlin (8 l.), Millie (4 l.) i Brooke (1,5 roku) tygodniami odmawiali litanię do Matki Boskiej. Dziewczynka jest najmłodszym dzieckiem, które przeżyło aborcję. Miała dużo szczęścia, gdyż abortowane dzieci w szkockich klinikach są wkładane do chłodziarek, gdzie często w samotności umierają.
http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/dziec ... 99041.html


Dużo ludzi nie lubi mnie z tego powodu,że ja nie
popieram biznesu aborcyjnego i antykoncepcyjnego,
a oni popierają.Ludzie popierający przemysł
aborcyjny i antykoncepcyjny są tak
opętani przez szatana,że z tego powodu jest
zagrożone moje życie.Czy do nieba mogą pójść
ludzie,którzy popierają przemysł aborcyjny i w ten
sposób popierają takich ludzi co mówią:"Abortowałem
ponad milion dzieci i uważam to za swoją PASJĘ."?
Tak samo jak Gianna Jessen jestem bardzo znienawidzony,dlatego że głoszę życie i jestem
przeciwnikiem aborcji i brania środków poronnych.
Jak powiedziała Gianna Jessen jestem znienawidzony,
bo Chrystus jest znienawidzony.Czy ci co nienawidzą
życia i nienawidzą Chrystusa mogą według Was pójść
do nieba?
Zgadzam się,że z punktu widzenia Biblii, aborcja to morderstwo, a morderca winny jest śmierci - to proste.
Ci co przyczyniają się do aborcji i brania środków
poronnych też są mordercami-to proste.
Morderstwo według Biblii karane jest śmiercią.
"Niech będzie przeklęty ten, który bierze pieniądze za przelanie niewinnej krwi. I wszyscy powiedzieli: Amen. "
- 5 Mojżeszowa 27:25
Co sądzicie o ludziach,którzy tak
Richard Dawkins uważają,że:" Każdy płód jest mniej ludzki niż dorosła świnia"?Co sądzicie o ludziach,którzy
bardziej sobie cenią życie zwierząt,świń od życia
ludzkiego?Czy według Was szanują oni sami siebie.
Czy według Was sami nie obrażają siebie
i nie wyzywają siebie od świń?Czy ludzie,którzy sami
siebie wyzywają od świń mogą pójść do nieba?
Czy słyszeliście o tym,żeby świnie też były zbawione
i poszły do nieba?
Wielu ludzi mnie nie lubi,bo
nie zgadzam się z zdaniem Richarda Dawkinsa
i nie chcę być świnią.
Proszę o modlitwę za mnie i za ludzi,którzy bardziej
cenią sobie życie zwierząt,świń od życia ludzkiego.

Magnolia

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Magnolia » 2018-03-07, 10:11

Dlaczego więc ty potępiasz swego brata? Albo dlaczego gardzisz swoim bratem?
Wszyscy przecież staniemy przed trybunałem Boga. Napisane jest bowiem:
Na moje życie - mówi Pan - przede Mną klęknie wszelkie kolano.
a każdy język wielbić będzie Boga.
Tak więc każdy z nas o sobie samym zda sprawę Bogu.

Rz 14, 10-12

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2018-03-07, 19:37

Magnolia dlaczego Ty uważasz,że ja potępiam
swojego brata i gardzę swoim bratem?Zastanów się
logicznie,czy ludzie ci w taki sposób postępując
sami siebie nie potępiają?Czy w taki sposób postępując,
świadomie i z upodobaniem grzesząc sami nie starają
się o to,żeby pójść do piekła?Czy ludzie,którzy sami
siebie wyzywają od świń sami sobą nie gardzą?
Wydaje mi się Magnolia,że Ty jak Richard Dawkins
i wielu ludzi nie uważasz,że:,,Każdy płód jest mniej
ludzki niż dorosła świnia"?Czy Magnolia według Ciebie
ludzie,którzy uważają,że:,,Każdy płód jest mniej
ludzki niż dorosła świnia" sami się nie pogardzają?
Co Ty o tym sądzisz?Czy nie sądzisz,że ludzie ci sami
siebie nie potępiają i sami sobą nie pogardzają?Ja ich
nie potępiam i nimi nie gardzę tylko piszę o tym,że oni
sami siebie potępiają i sami siebie pogardzają.
Zastanów się logicznie.Wiem,że wszyscy przecież staniemy przed trybunałem Boga.Wielu ludzi wydaje
mi się,że o tym nie wie skoro uważają,że krzywdzenie
i zabijanie ludzi,kradzieże,seks pozamałżeński,rozwiązłość seksualna,aborcje,
stosowanie środków poronnych i antykoncepcyjnych
to nie są grzechy.Mężczyźni,którzy współżyją z
kobietami,które popełniają aborcje i stosują środki poronne,tak samo bardzo grzeszą,bo sami
przyczyniają się do tego,że one popełniają te grzechy.
Gdyby mężczyźni ci nie namawiali tych kobiet do seksu,
to one nie popełniałyby tych grzechów.Magnolia,czy
ty nie sądzisz,że ludzie,którzy wiedzą o tym,że
wszystkie wymienione czyny to grzechy,a mimo to
je popełniają to nie popełniają grzechów bluźnierstwa
przeciw Duchowi Świętemu,nie popełniają grzechów
herezji,grzechów wołających o pomstę do nieba,
grzechów cudzych,grzechów przeciw prawdom wiary,
czy nie popadają w ekskomunikę?Czy według Ciebie,
ludzie którzy świadomie popełniają te grzechy
wiedząc,że są to grzechy świadomie cały czas trwają
w grzechach ciężkich?Czy nie uważasz,że
ludzie którzy świadomie popełniają grzechy ciężkie
nie chcą świadomie z swojego wyboru pójść do piekła?
Magnolia,czy ludzie którzy świadomie z swojego
wyboru chcą iść do piekła to sami się nie potępiają
i sami sobą nie pogardzają?Magnolia odpowiedz mi szczerze na pytanie,czy rozumuję logicznie,czy nielogicznie?Magnolia,czy Ty wiedząc o wszystkich
tych grzechach,że to grzechy świadomie popełniałabyś
te grzechy?Czy wierząc w miłosierdzie Boże świadomie
popełniałabyś te grzechy?Ja też wierzę w miłosierdzie
Boże.Czy z tego powodu,że wierzę w miłosierdzie
Boże mam świadomie grzeszyć?Czy wtedy według
Ciebie nie będę popełniał grzechów przeciw Duchowi
Świętemu i grzechów herezji?Odpowiedz mi na te
pytania.Wiem,że jesteś bardzo mądrą i religijną
kobietą dlatego liczę na to,że mi pomożesz.
Dziękuję Tobie,że chcesz ze mną dyskutować.
Proszę o modlitwę za mnie i za ludzi,którzy
świadomie grzeszą,uważając,że krzywdzenie
i zabijanie ludzi,kradzieże,seks pozamałżeński,rozwiązłość seksualna,aborcje,
stosowanie środków poronnych i antykoncepcyjnych
to nie są grzechy i świadomie z własnego wyboru
chcą pójść do piekła.
Ostatnio zmieniony 2018-03-07, 19:41 przez armando, łącznie zmieniany 1 raz.

Magnolia

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Magnolia » 2018-03-07, 20:01

Marek_Piotrowski pisze: 2018-03-04, 11:07 Możesz podkreślić, gdzie w powyższym mówisz o swoich grzechach? ;)
Magnolia pisze: 2018-03-02, 14:02 Zamiast skupiać się na grzechach innych ludzi skup się na miłowaniu, na przebaczeniu, na wybaczaniu... tak jak nasz Pan Jezus Chrystus, wybaczał i kochał.

Armando jak Ty szukasz miłości Boga?
Magnolia pisze: 2018-03-06, 10:04
Kilka razy pytałam o to jak realizujesz miłość bliźniego w swoim życiu, pomijasz milczeniem te pytania. Więc ja także będę wybierała sobie pytania na które Tobie odpowiem. Taki układ.

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2018-03-08, 01:18

1 Tym. 5:20 A tych, którzy grzeszą, strofuj w obecności wszystkich, aby i inni się bali

„Ktobykolwiek zabił Kaina, będzie ukarany siedmiokrotnie" (Gen 4,15).
„Kto przeleje krew człowieka, tego krew musi być wylana" (Gen 9,6).
„Kto tak uderzy człowieka, że ten umrze, poniesie śmierć" (Ex 21,12).
„Jeżeli kto zabije człowieka, poniesie śmierć" (Lev 24,17), „Kto zabije zwierzę, zapłaci za nie, a kto zabije człowieka, poniesie śmierć" (Lev 24,21).


„Baczcie, żeby nikt nie pozostał z dala od łaski Bożej” (Hbr 12,15 ).

,,Wszyscy zaś wobec siebie wzajemnie przyobleczcie się w pokorę, Bóg bowiem pysznym się sprzeciwia, a pokornym łaskę daje6 Upokórzcie się więc pod mocną ręką Boga, aby was wywyższył w stosownej chwili. 7 Wszystkie troski wasze przerzućcie na Niego3, gdyż Jemu zależy na was. 8 Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. 9 Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu! Wiecie, że te same cierpienia ponoszą wasi bracia na świecie. 10 A Bóg wszelkiej łaski, Ten, który was powołał do wiecznej swojej chwały w Chrystusie, gdy trochę pocierpicie, sam was udoskonali, utwierdzi, umocni i ugruntuje. 11 Jemu chwała i moc na wieki wieków! Amen. ''(1 P 5,5-11 )
Ludziom pysznym, zuchwałym wobec Boga, Bóg nie daje łaski (1 P 5,5 ).

„Wkradli się bowiem pomiędzy was jacyś ludzie, na których od dawna wypisany został ten wyrok potępienia, bezbożni, którzy łaskę Boga naszego obracają w rozpustę i zapierają się naszego jedynego Władcy i Pana, Jezusa Chrystusa” (Jd 1,4 ). Czy można łaskę Boga obrócić w rozpustę? Można! Wiele osób dzisiaj tak robi.

KKK 1491 Sakrament pokuty składa się z trzech aktów penitenta oraz z rozgrzeszenia kapłana. Aktami penitenta są: żal za grzechy, spowiedź lub ujawnienie grzechów przed kapłanem oraz postanowienie wypełnienia zadośćuczynienia i czynów pokutnych.
W pierwszych wiekach pojednanie chrześcijan, którzy popełnili po chrzcie szczególnie ciężkie grzechy (na przykład bałwochwalstwo, zabójstwo czy cudzołóstwo), było związane z bardzo surową dyscypliną, wymagającą od penitentów odbycia publicznej pokuty za grzechy, często trwającej przez długie lata, zanim otrzymali dar pojednania.
W VII wieku, pod wpływem tradycji monastycznej Wschodu, misjonarze irlandzcy przynieśli do Europy kontynentalnej "prywatną" praktykę pokuty, która nie wymagała publicznego ani długotrwałego pełnienia dzieł pokutnych przed uzyskaniem pojednania z Kościołem. Od tego czasu sakrament urzeczywistnia się w sposób bardziej dyskretny między penitentem a kapłanem.
Jest to zasadnicza forma pokuty, którą Kościół praktykuje do dzisiaj.
KKK 1461 Skoro Chrystus powierzył swoim Apostołom posługę jednania (Por. J 20, 23; 2 Kor 5, 18). to biskupi, jako ich następcy, oraz prezbiterzy, współpracownicy biskupów, nadal spełniają tę posługę. Bowiem na mocy sakramentu święceń biskupi i prezbiterzy mają władzę odpuszczania wszystkich grzechów "w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego".
KKK 1463 Niektóre grzechy, szczególnie ciężkie, objęte są ekskomuniką, najsurowszą karą kościelną, która nie pozwala na przyjmowanie sakramentów i wykonywanie pewnych aktów kościelnych. Według prawa kanonicznego rozgrzeszenia z tych grzechów może udzielić tylko papież, miejscowy biskup lub upoważnieni przez nich prezbiterzy.
Już teraz bowiem, w tym życiu, jest nam dana możliwość wyboru między życiem a śmiercią, i tylko idąc drogą nawrócenia, możemy wejść do Królestwa, z którego wyklucza grzech ciężki (Por. 1 Kor 5, 11; Ga 5, 19-21; Ap 22,15).
KKK 1497 Indywidualna i integralna spowiedź z grzechów ciężkich oraz rozgrzeszenie stanowią jedyny zwyczajny sposób pojednania się z Bogiem i Kościołem.
Jest to uzasadnione, gdyż Chrystus działa w każdym sakramencie; zwraca się osobiście do każdego grzesznika: "Synu, odpuszczają ci się twoje grzechy" (Mk 2, 5); On jest lekarzem pochylającym się nad każdym chorym, który Go potrzebuje (Por. Mk 2, 17). by zostać uzdrowionym; podnosi każdego i na nowo włącza do komunii braterskiej. Dlatego spowiedź osobista jest najbardziej wymowną formą pojednania z Bogiem i Kościołem.


Nie wiem dlaczego jestem namawiany do
spowiedzi publicznej?Spowiedź indywidualna to zasadnicza forma pokuty, którą Kościół praktykuje do dzisiaj.W pierwszych wiekach spowiadali się publicznie którzy popełnili po chrzcie szczególnie ciężkie grzechy (na przykład bałwochwalstwo, zabójstwo czy cudzołóstwo).
Ja takich ciężkich grzechów nie mam więc nie muszę
się spowiadać publicznie.W moim środowisku żyje dużo
ludzi,którzy mają tak bardzo ciężkie grzechy popełniali
i popełniają cudzołóstwo,zabójstwo(ci co przyczynili się
do aborcji i w brania środków poronnych są zabójcami),
spowiadają się oni publicznie i uważają,że ja nie
mam prawa do życia,bo nie mam takich ciężkich grzechów jak oni.Z tego powodu,że popełnili oni tak
ciężkie grzechy są oni opętani przez szatana.
W życiu codziennym staram się być dla ludzi dobry
i życzliwy,staram się uczciwie spełniać moje obowiązki.
Staram się przebywać w towarzystwie ludzi,którzy
nie będą wywierali na mnie złego wpływu,dlatego,że
myślę dostać się do nieba.
Pan Bóg sprzeciwia się pysznym,którzy sprzeciwiają
się Jemu i uważają,że krzywdzenie i zabijanie ludzi,
seks pozamałżeński,rozwiązłość seksualna,aborcja,
używanie środków poronnych i antykoncepcyjnych
to nie grzechy.Ludziom pysznym, zuchwałym wobec Boga, Bóg nie daje łaski.
W moim środowisku żyją ludzie, na których od dawna wypisany został ten wyrok potępienia, bezbożni, którzy łaskę Boga naszego obracają w rozpustę i zapierają się naszego jedynego Władcy i Pana, Jezusa Chrystusa.
Ludzie mający seks pozamałżeński,rozwiąźli seksualnie,
biorący udział w aborcjach,w stosowaniu środków
poronnych i antykoncepcyjnych zapierają się Jezusa
Chrystusa.Jeżeli zapierają się Jezusa Chrystusa tzn.
że nie chcą oni pójść do nieba.
Wierzę w to ,że „Kto przeleje krew człowieka, tego
krew musi być wylana" (Gen 9,6).„Jeżeli kto zabije człowieka, poniesie śmierć" (Lev 24,17),„Ktobykolwiek zabił Kaina, będzie ukarany siedmiokrotnie" (Gen 4,15).
17 Ktokolwiek zabije człowieka, będzie ukarany śmiercią.” „Kto zabije człowieka, będzie ukarany śmiercią.” ( 21 Księga Wyjścia)
,,Słyszeliście, że powiedziano przodkom: Nie zabijaj!; a kto by się dopuścił zabójstwa, podlega sądowi. A Ja wam powiadam: Każdy, kto się gniewa na swego brata, podlega sądowi.''(Mt 5.21)
,,15 Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo kocha i nim żyje.
(Ap J 22.15)
"Upomnę się o waszą krew przez wzgląd na wasze życie - upomnę się o nią u każdego zwierzęcia. Upomnę się też u człowieka o życie człowieka i u każdego - o życie brata. [Jeśli] kto przeleje krew ludzką, przez ludzi ma być przelana krew jego, bo człowiek został stworzony na obraz Boga" (Rdz 9, 2-6)
"Kto miecza dobywa, od miecza ginie" (Mt 26,52)
,,A dla tchórzów, niewiernych, obmierzłych, zabójców, rozpustników, guślarzy, bałwochwalców i wszelakich kłamców: udział w jeziorze gorejącym ogniem i siarką. To jest śmierć druga.(Ks. Ob.21.8)
„Albo czy nie wiecie, że niesprawiedliwi Królestwa Bożego nie odziedziczą? Nie łudźcie się! Ani wszetecznicy, ani bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy, ani mężołożnicy, Ani złodzieje, zaś chciwcy, ani pijacy, zaś oszczercy, ani zdziercy Królestwa Bożego nie odziedziczą.” 1 Kor. 6:9-10
"Nie daj się zwyciężyć złu, ale zło dobrem zwyciężaj." [Rz 12,18-21]
„Osłaniałeś mnie w łonie mej matki. Oczy twoje widziały nawet mój zarodek, a w twej księdze były zapisane wszystkie jego cząstki” (Psalm 139:13, 16)
Jr 20:17a "Nie zabił mnie bowiem w łonie matki: wtedy moja matka stałaby się moim grobem"
„Gdy jednak spodobało się Temu, który wybrał mnie jeszcze w łonie matki mojej i powołał łaską swoją” (Ga 1,15);

„Zanim ukształtowałem cię w łonie matki, znałem cię, nim przyszedłeś na świat, poświęciłem cię” (Jr 1,5);

„Oto skoro głos twego pozdrowienia zabrzmiał w moich uszach, poruszyło się z radości dzieciątko w moim łonie” (Łk 1,44).

Te m.in. cytaty z Biblii świadczą o tym,że ludzie,którzy krzywdzą i zabijają ludzi narodzonych i nienarodzonych
starają się o to ,żeby pójść do piekła.
Proszę o modlitwę za mnie i za ludzi,którzy starają
się o to,żeby pójść do piekła.

podkowa

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: podkowa » 2018-03-08, 08:06

Armando ... a czy Ty nie piszesz czasem "Ksiegi Wojnicza"? Jej tez nikt nie potrafi odczytac i zrozumiec.

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2018-03-08, 18:11

Wydaje mi się,że ludzie,którym zależy na tym,żeby
pójść do nieba zrozumieją moje posty.Ludzie,którym
zależy na tym,żeby dostać się do piekła nigdy moich
postów nie zrozumieją.Nawet jak je zrozumieją to
będą udawać,że ich nie rozumieją.Mówią o mnie,
że jestem głupi,obrzydliwy i bydlę z tego powodu,że
uważam krzywdzenie,zabijanie ludzi,kradzieże,seks
pozamałżeński,rozwiązłość seksualną,zabijanie
nienarodzonych dzieci,używanie środków poronnych i antykoncepcyjnych za grzechy.Ja jestem bardzo
o tym przekonany,że to są grzechy i dla Pana Boga
to są grzechy.Według mnie ludzie mówiący o mnie,
że jestem głupi,obrzydliwy i bydlę z tego powodu,że uważam wyżej wymienione czyny za grzechy
mówią o Panu Bogu,że jest głupi,obrzydliwy i bydlę
z tego powodu,że nie pozwala On im popełniać
wyżej wymienionych grzechów.
Ja grzeszę jak każdy człowiek,ale nie
mówię o Panu Bogu,że jest głupi,obrzydliwy i bydlę.
Nie mówię,że moje grzechy to nie są grzechy.
Czy według Was ludzie,którzy mówią o Panu Bogu,że
jest głupi,obrzydliwy i bydlę chcą dostać się do nieba?
Czy ludzie,którzy zabiliby Jezusa Chrystusa,gdyby On
żył w dzisiejszych czasach i obrażają Pana Boga takimi
przymiotnikami chcą według Was dostać się do nieba?
Ja sobie tego kompletnie nie wyobrażam,żeby ludzie,
którzy tak postępują chcieli dostać się do nieba.
Bardzo bym chciał tego,żeby oni poszli do nieba,bo
wiem o tym,że są to dzieci Boże i Pan Bóg ich bardzo
kocha tak samo jak mnie.Tylko piszę uczciwie
kompletnie sobie tego nie wyobrażam,żeby ludzie
uważający,że krzywdzenie,zabijanie ludzi,kradzieże,seks
pozamałżeński,rozwiązłość seksualną,zabijanie
nienarodzonych dzieci,używanie środków poronnych i antykoncepcyjnych to nie są grzechy chcieli dostać
się do nieba?Jeżeli Wy to sobie wyobrażacie to mi
o tym napiszcie.Może mam ubogą wyobraźnię?
Czy wyobrażacie sobie,że ludzie,którzy wiedzą o tym,
że wszystkie wymienione czyny to są grzechy,a mimo
to je popełniają,popełniają grzechy bluźnierstwa
przeciw Duchowi Świętemu,popełniają grzechy
herezji,grzechy wołające o pomstę do nieba,
grzechy cudze,grzechy przeciw prawdom wiary,
popadają w ekskomunikę mogli chcieć dostać się do
nieba?Jeżeli to sobie wyobrażacie to mi o tym
napiszcie,bo ja mam może ubogą wyobraźnię.
Cały czas słyszę,że nie powinienem pracować,bo
uważam,że krzywdzenie,zabijanie ludzi,kradzieże,seks
pozamałżeński,rozwiązłość seksualną,zabijanie
nienarodzonych dzieci,używanie środków poronnych i antykoncepcyjnych to są grzechy.Nie powinienem
pracować,bo nie uważam Pana Boga za głupiego,obrzydliwego i bydlę.Czy słyszeliście,żeby
kiedyś kogoś zwolnili z pracy z tego powodu?
Myślę,że jak zwolnią mnie z pracy to na pewno
w wypowiedzeniu pracy o tym napiszą.Zwolnienie
mnie z pracy z tego powodu,będzie świadczyło
o tym,że są oni satanistami,a jeżeli są satanistami to
kompletnie tego sobie nie wyobrażam,żeby poszli
oni do nieba.
Proszę o modlitwę za mnie i za ludzi,którzy uważają,
że krzywdzenie,zabijanie ludzi,kradzieże,seks
pozamałżeński,rozwiązłość seksualną,zabijanie
nienarodzonych dzieci,używanie środków poronnych i antykoncepcyjnych to nie są grzechy.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18905
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2606 times
Been thanked: 4604 times
Kontakt:

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-03-08, 18:31

A może tak brzydko na Ciebie mówią, bo dopiekła im Twoja nachalność w oczernianiu, a nie dlatego że są zwolennikami grzechu?
Myślałeś kiedyś o tym,by podejść krytycznie do tych oskarżeń, którymi miotasz na prawo i lewo?

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2018-03-08, 20:22

Zgadzam się z tym,że z powodu ich zamiłowania
do popełniania grzechów denerwuje ich moje
pisanie,żeby się nawrócili,bo jeżeli tego nie zrobią
to mogą pójść do piekła.
Gdybym nie pisał tych postów,to świadczyłoby o tym,
że nie zależy mi na zbawieniu moich bliźnich.
Jeżeli nie zależałoby mi na zbawieniu bliźnich to
popełniłbym grzech.Postępuję według tego co głosi
Ewangelia
1 Tym. 5:20 ,,A tych, którzy grzeszą, strofuj
w obecności wszystkich, aby i inni się bali''
,,Trwających w grzechu upominaj w obecności wszystkich, żeby także i pozostali przejmowali
się lękiem.''

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18905
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2606 times
Been thanked: 4604 times
Kontakt:

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: Marek_Piotrowski » 2018-03-08, 22:19

Przeczytaj jeszcze raz mój ostatni post, bo go nie zrozumiałeś.
Możesz zdradzić, w jaki sposób rzucanie błota na tych ludzi na forum internetowym ma pomóc im w zbawieniu?

armando
Bywalec
Bywalec
Posty: 149
Rejestracja: 26 lut 2017
Has thanked: 12 times
Been thanked: 6 times

Re: Do czego prowadzi seks pozamałżeński.

Post autor: armando » 2018-03-09, 19:46

Dzisiaj w pracy jedna kobieta powiedziała o mnie,
że należę do niewielu ludzi,którzy uważają seks
pozamałżeński jako grzech.Powiedziała prawdę.
Należę do niewielu ludzi,którzy uważają seks
pozamałżeński,rozwiązłość seksualną,zabijanie dzieci
nienarodzonych,używanie środków poronnych
i antykoncepcyjnych za grzechy.Wszystkie te czyny
uważam za grzechy,bo wiem,że Pan Bóg uważa je
za grzechy.W Fatimie, w r. 1917, Matka Boża
z matczyną czułością wzywała do nawrócenia, do opamiętania się. Mówiła, że szczególnie grzechy nieczyste, rozwiązłość seksualna, odrażające
zbrodnie na nienarodzonych oraz nienawiść
prowadzą ludzi do piekła, a ludzkość do
samozagłady.
„Jak Sodoma i Gomora, i okoliczne miasta – (…)
oddawszy się rozpuście i pożądaniu cudzego ciała – stanowią przykład przez to, że ponoszą karę
wiecznego ognia” (Jd 7).
Wielu ludzi wie o tym,że przez
rozwiązłość seksualną,odrażające
zbrodnie na nienarodzonych idzie się do piekła.
Wiedzą o tym,że ,,Ani wszetecznicy, ani
bałwochwalcy, ani cudzołożnicy, ani rozpustnicy,
ani mężołożnicy, Ani złodzieje, zaś chciwcy,
ani pijacy, zaś oszczercy, ani zdziercy Królestwa
Bożego nie odziedziczą.”( 1 Kor. 6:9-10)oraz o tym,
że ,,15 Na zewnątrz są psy, guślarze, rozpustnicy, zabójcy, bałwochwalcy i każdy, kto kłamstwo
kocha i nim żyje.(Ap J 22.15)
Jeżeli o tym wszystkim wiedzą,a mimo to mają
seks pozamałżeński,są rozwiąźli seksualni,zabijają
dzieci nienarodzone i stosują środki poronne tzn.
tak samo jak mnie Pana Boga uważają za głupiego,
obrzydliwego i bydlę.Jeżeli wiedzą o tym,że
wszystkie wymienione czyny to grzechy to w pełni
świadomie popełniają grzech bluźnierstwa przeciw
Duchowi Świętemu mimo,że wiedzą o tym że grzech
ten nigdy nie będzie wybaczony.Jeżeli wiedzą,że
grzech bluźnierstwa nigdy nie będzie wybaczony
to w pełni świadomie chcą pójść do piekła.
Czy według Was ludzie ci sami sobą nie pogardzają
i sami siebie nie potępiają?Czy według
Was rozumuję logicznie czy nielogicznie?Czy ludzie,
uważający,że krzywdzenie,zabijanie ludzi,kradzieże,
seks pozamałżeński,rozwiązłość seksualną,
zabijanie nienarodzonych dzieci,używanie środków
poronnych i antykoncepcyjnych to są grzechy,a mimo
tego popełniają te grzechy to,czy oni nie popełniają
w pełni świadomie grzech bluźnierstwa przeciw
Duchowi Świętemu i czy w pełni świadomie chcą
dostać się do piekła?Co o tym sądzicie?Czy według
Was rozumuję logicznie,czy nielogicznie?Jeżeli
rozumuję nielogicznie to mi o tym napiszcie.Jestem
bardzo ciekawy co o tym myślicie.Jeżeli wiemy,że
coś jest grzechem to czy możemy w pełni świadomie
grzeszyć licząc na miłosierdzie Boże?Dużo
ludzi w moim mieście i w moim zakładzie pracy
uważa,że Pan Bóg jest tak bardzo miłosierny,że
wybaczy im krzywdzenie,zabijanie ludzi,kradzieże,
seks pozamałżeński,rozwiązłość seksualną,
zabijanie nienarodzonych dzieci,używanie środków
poronnych i antykoncepcyjnych.Czy Wy zgadzacie się
z tymi ludźmi?
Ostatnio zmieniony 2018-03-09, 19:51 przez armando, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany