Przystanek Jezus

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
Dominik

Re: Przystanek Jezus

Post autor: Dominik » 2020-05-02, 20:04

Mi działa.

Sądzony spróbuj przez proxyonline https://hide.me/pl/proxy
Może Cie zbanowali ;)

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13689
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: Przystanek Jezus

Post autor: sądzony » 2020-05-02, 21:47

Dzięki. Dam se siana.
Nie będę kombinował, bo się nie znam na systemach, komputerach i matrixach, a niechciałbym czegoś popsuć.
Widocznie tak ma być.
Gdy Odnowa będzie mnie chciała spotkać to pewnie sobie poradzi :)
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Przystanek Jezus

Post autor: Marek_Piotrowski » 2020-05-03, 12:05

Spróbuj innej przeglądarki internetowej.

Jaśmina

Re: Przystanek Jezus

Post autor: Jaśmina » 2020-05-03, 14:33

Otwiera się bez problemu.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Przystanek Jezus

Post autor: Jozek » 2020-05-03, 15:09

Marek_Piotrowski pisze: 2020-05-03, 12:05 Spróbuj innej przeglądarki internetowej.
To chyba najlepsze i najrostrze rozwiazanie.
Ja czesto nie moge w UK znalesc polskich hasel w sieci, wiec wchodze na jakakolwiek polska strone i kozystam z jej wyszukiwarki, chocby nawet onet.pl.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14806
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Przystanek Jezus

Post autor: Dezerter » 2021-07-04, 17:01

Ja w tym roku nie mogę jechać na Przystanek Jezus - sytuacja rodzinna trudna :(
więc postanowiłem wesprzeć tegorocznych Ewangelizatorów poprzez wsparcie finansowe organizatorów, wysłałem dzisiaj okrągłą sumkę i pozwalam sobie prosić Was drodzy forumowicze o wsparcie tej jednej z najważniejszych inicjatyw naszego Kościoła. Wesprzyj obecność cywilizacji miłości i pokoju, cywilizacji życia na Poland rock festival. Pieniądze zostaną przeznaczone na organizację pola namiotowego dla ok. 500 ewangelizatorów, zaplecza socjalno higienicznego, wyżywienia (skromnego, ale zapewniającego siły na ewangelizacje), sceny chrześcijańskiej, prąd, woda , wywóz nieczystości itp. Gotujemy sami, sprzątamy sami, ochroniarzami jesteśmy sami, świeccy razem z duchownymi, obie płci razem - prawdziwy Lud Boży spełniający zalecenie Chrystusa idźcie i głoście.
Pomóż nam zbudować Kościół bez ścian
https://www.przystanekjezus.pl/pomoz-na ... cian/9347/
Ostatnio zmieniony 2021-07-04, 17:02 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14806
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Przystanek Jezus

Post autor: Dezerter » 2022-08-10, 09:56

W tym roku nie byłem :( , obowiązki stanu nie pozwoliły, ale duchowo chociaż w krótkiej modlitwie wspierałem ewangelizatorów
dostałem od osoby, która była na festiwalu dobry i ważny link z nauką ks. Olszewskiego skierowaną do ewangelizatorów - polecam
Ks. Olszewski SCJ o ewangelizacji: masz wybór, czy będziesz terrorystą religijnym czy dzieckiem Boga
"Potrafimy zepsuć wszystko, co Pan Jezus zaplanował tylko dlatego, że chodzimy jak pawie. Że nosimy się w Kościele, jakbyśmy byli kimś lepszym. I to jest gigantyczna przeszkoda w ewangelizacji. Czynimy siebie nauczycielami, faryzeuszami i ludzie nie chcą z nami gadać - mówił ks. Michał Olszewski SCJ w jednej z konferencji wygłoszonych na Przystanku Jezus."

https://deon.pl/wiara/wiara-i-spoleczen ... f9EiaEMZes
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

konserwa
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 3052
Rejestracja: 16 sty 2022
Has thanked: 318 times
Been thanked: 466 times

Re: Przystanek Jezus

Post autor: konserwa » 2022-08-10, 15:03

Nie sadze, aby do konca byla to racja ( w kwestii ks.Olszewskiego ). Chyba ze mowa o jakims konkretnym wydarzeniu. Ale takie uogolnienie jest zbyt daleko idacym zaciemnieniem ( ale dajacym za to"ewangelizacyjnego powera" ). :(

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14806
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Przystanek Jezus

Post autor: Dezerter » 2023-07-30, 16:39

Kolejny Przystanek Jezus rozpoczyna się od niedzieli, 3 dni rekolekcji i umocnienia duchowego dla ewangelizatorów, a w środę posłanie po Eucharystii na ewangelizację wśród uczestników Poland rock festiwal
Proszę każdą dobrą duszę, której ewangelizacja jest bliska, która sama nie może z różnych powodów ewangelizować a chciała by mieć udział w niesieniu Dobrej Nowiny tym, którzy jej nie usłyszeli i nie poznali Jezusa, by wesprzeć ewangelizatorów modlitwą. Wsparcie modlitewne jest bardzo potrzebne w tej posłudze, bo w dzisiejszych realiach nie jest łatwa, Twoja modlitwa wstawiennicza o dobre owoce ich ewangelizacji, o odważne serce, o dar mądrości i prowadzenie Ducha św. jest bardzo potrzebna i wiele znaczy, więc proszę przyłączcie się do mnie w tej modlitwie przez ten tydzień.
szalom
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ