I Love Jesus

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
ODPOWIEDZ
LoveJesus

I Love Jesus

Post autor: LoveJesus » 2019-11-20, 01:27

Mieszkając w Ziemi Świętej w Jerozolimie nadawałem przekaz Eucharystii w Godzinie Miłosierdzia Bożego Koronki do Miłosierdzia Bożego ( Wyglądało to mniej więcej w taki sposób że przed wejściem do Grobu Pana Jezusa przez mój profil na Facebooku ( Maksymilian Maksymilian Ruzgis) była nadawana transmisja online. Podczas transmisji Osoby w komentarzach wysyłali intencje które następnie były przed Grobem Pana Jezusa Chrystusa wyczytane i włączane do Modlitwy.

Następnie Duch Święty prowadził... Dalszą Transmisję

Pewnego dnia pojawiło się w sercu pragnienie aby założyć stronę poprzez którą były by prowadzone transmisje. Tak się stało. Została założona strona...jednak nie była w użytku.

Obecnie mieszkam na Filipinach. Niedawno ,, Pan Jezus przypomniał mi o tej stronie i włożył w serce pragnienie aby ją rozwijać. Udałem się do kapłana i poprosiłem aby strona została Pobłogosławiona. Kapłan obmodlił ją i pobłogosławił (nawet dotknął ekranik telefonu :) )

Dzięki Łasce Ukochanego Pana Boga oraz Ukochanej Mamusi Maryi mieszkam w miejscu oddalonym około 500 metrów od Katedry w której w ciągu dnia jest odprawianych wiele Eucharystii
( W niedzielę nawet odprawianych jest w ciągu dnia 10 Eucharystii)

Również znajduje się klimatyzowana kaplica Adoracja Pana Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Na Filipinach jest obecnie 7 godzin do przodu w stosunku co do czasu w Polsce

Postanowiłem prowadzić więc transmisje online o godzinie 23 czasu polskiego. W czasie Tych transmisji poprzez Anioła na sposób duchowy składam na ołtarzu intencje które w ciągu dnia są publikowane w komentarzach w temacie który jest temu poświęcony

By zakończyć dzień z Panem Bogiem i ,,wejść w kolejny " w Najpiękniejszej Modlitwie jaką jest Eucharystia 😊

Dodatkowo w dniu dzisiejszym pojawiło się pragnienie aby

Rozpocząć transmisję o 23. Około godziny 23:30 po zakończeniu Eucharystii przejść do Kaplicy Adoracji Pana Jezusa Chrystusa i następnie Pomodlić się około 10 minut online a następnie prowadzić transmisję przez około 20 minut w ciszy. Tylko Pan Jezus Chrystus i Osoby które Live będą z Panem Jezusem Chrystusem. W tym czasie można np przeprowadzić Ignscjański rachunek sumienia, lub w Modlitwach indywidualnych przed Panem Jezusem Ukrytym w Najświętszym Sakramencie ,, podziękować w ostatnich minutach dnia za wszelkie dobro i poprosić aby nowo rozpoczęty za kilka minut dzień był dniem Błogosławionym i obfitował w nowe łaski.

Naszą Wspólną Modlitwę kończyło by Błogosławieństwo kapłana na zakończenie kolejnej Eucharystii (jest jedna po drugiej)

I znakiem Krzyża uczynionym na przyjęcie Błogosławieństwa około godziny : 00:00 czasu polskiego rozpocząć nowy dzień w Imię Pana Jezusa Chrystusa 😊

Oczywiście w Godzinie Miłosierdzia Bożego około godziny 15 czasu polskiego ,, Również Duch Święty przygotowuje wiele niespodzianek podczas transmisji online) 😊

Dodatkowo mogą dochodzić transmisję z pięknych miejsc nad morzem, w pobliżu gór pokrytych zielenią itd

Chciałbym aby strona rozwijała się na Chwałę Ukochanego Pana Boga oraz na Chwałę Ukochanej Mamusi Maryi 😊

Jednak nie mam doświadczenia w prowadzeniu takiej strony i proszę o pomoc. Byście służyłi wsparciem przede wszystkim Modlitewnym bo od tego należy zacząć oraz na tym budować oraz poradami co można dodać co zmienić.

Dziś Słowo Boże w Ewangelii w czytaniu z dnia mówi o rozwijaniu talentów pragnę rozwijać otrzymane talenty na Chwałę Ukochanego Pana Boga oraz na Chwałę Ukochanej Mamusi Maryi wraz z Wami...

Jeśli ktoś ma pragnienie dołączyć i np prowadzić transmisje, Modlitwy itd

To oczywiście istnieje taka możliwość dodania Takiej Osobie uprawnień na stronie. Dzięki temu pojawi się możliwość aby posługiwał otrzymanymi talentami na Chwałę Ukochanego Pana Boga i na Chwałę Ukochanej Mamusi Maryi i ,, nie zakopywał Ich " 😊

Jeśli moderacja nie ma nic przeciwko to podam adres strony ( w razie czego można edytować i usunąć )

Strona nie ma nawet 200 lików. Więc tak naprawdę może ,, w oczach ludzkich nic nie znaczyć ale jest w niej coś czego nie widać... Jest trud, serce i Miłość na Chwałę Ukochanego Pana Boga i na Chwałę Ukochanej Mamusi Maryi 😊

Proszę o modlitwę za Maksymiliana i w intencjach Maksymiliana zgodnie z Najświętszą Wolą Pana Boga 😊 ( w tych intencjach Wasze Intencje również są zawarte)

Adres strony :

https://www.facebook.com/I-Love-Jesus-2262891147305605/

Życzę aby Dobry Ukochany Pan Bóg wraz z Ukochaną Mamusią Maryją Obficie wynagrodzili Wam wszelkie dobro i Błogosławili Wam, Waszym Rodzinom, Bliskim, Znajomym i Wszystkim Tym Którzy Mieli, Mają i lub będą mieli z Wami jakiekolwiek połączenie + 😊

ODPOWIEDZ