Opuszczenie rekolekcji

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
ODPOWIEDZ
Rezerwowa

Opuszczenie rekolekcji

Post autor: Rezerwowa » 2019-12-09, 13:55

Witajcie, proszę o radę.
Jestem w ciąży w okresie mocno zagrożonym porodem, koncowka ciąży (są nawet objawy zbliżającego się rozwiązania) . Dziecko które noszę w sobie jest darem od Boga, cudem, poczete naturalnie bez leków i lekarzy. Lekarze w klinice mimo kilku lat leczenia i badań nie potrafili nam pomoc, zalecali in vitro lecz z mężem nie chcieliśmy skorzystać.
Mam duży dylemat i nie wiem co zrobić, bardzo lubię chodzić na mszę do kościoła i przyjmować komunie święta, jest to mój obowiązek ale spełniam go z przyjemnością. Dzisiaj zaczynaj się rekolekcje w mojej parafii które uwielbiam, bo zawsze są poruszane mądre i ciekawe tematy. Ale boję się, że zacznę rodzic w kościele lub odejdą mi wody... Myślicie, że Bóg zrozumie moje obawy? Nie wiem co robić...

Awatar użytkownika
Praktyk
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1967
Rejestracja: 28 lis 2017
Has thanked: 417 times
Been thanked: 431 times

Re: Opuszczenie mszy.

Post autor: Praktyk » 2019-12-09, 14:30

Zrozumie. Dbaj o ciążę :)
Panie patrz na moje serce razem ze mną, patrz na prawdę o mnie razem ze mną.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 19079
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2625 times
Been thanked: 4637 times
Kontakt:

Re: Opuszczenie mszy.

Post autor: Marek_Piotrowski » 2019-12-09, 14:45

zdecydowanie

Magnolia

Re: Opuszczenie mszy.

Post autor: Magnolia » 2019-12-09, 14:47

Nie ma przykazania czy nakazu uczestnictwa w rekolekcjach. Pozostańs spokojnie w domu. Włącz sobie rekolekcje adwentowe na YT i czekaj spokojna na rozwiązanie. Niech Bóg błogosławi!

Praktyk tez czeka z żoną na rozwiazanie, wie co mówi;-)

Awatar użytkownika
Praktyk
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1967
Rejestracja: 28 lis 2017
Has thanked: 417 times
Been thanked: 431 times

Re: Opuszczenie mszy.

Post autor: Praktyk » 2019-12-09, 14:50

Magnolia pisze: 2019-12-09, 14:47 Nie ma przykazania czy nakazu uczestnictwa w rekolekcjach. Pozostańs spokojnie w domu. Włącz sobie rekolekcje adwentowe na YT i czekaj spokojna na rozwiązanie. Niech Bóg błogosławi!

Praktyk tez czeka z żoną na rozwiazanie, wie co mówi;-)
U nas to jest odwrotna sytuacja, modlimy się, żeby już wyszła, bo już po terminie :P
Panie patrz na moje serce razem ze mną, patrz na prawdę o mnie razem ze mną.

Rezerwowa

Re: Opuszczenie mszy.

Post autor: Rezerwowa » 2019-12-09, 15:45

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi troszkę uspokoiło się moje sumienie 🙈

Praktyk życzę szczęśliwego rozwiązania i aby poród był szybki i łatwy dla twojej żony. Nasze święta w tym roku będą bardzo wyjątkowe 😉😊

ODPOWIEDZ