Dlaczego? Oraz podziękowania :)

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
ODPOWIEDZ
Młody Katolik

Dlaczego? Oraz podziękowania :)

Post autor: Młody Katolik » 2020-02-03, 19:33

Ja mam taki swój bardzo dla mnie dziwnych kilka problemów.
Bardzo mnie frustruję jak niedawno oglądałem o pewnym cudzie eucharystycznym, potem czytając komentarze było mi trochę przykro, trochę się zastanawiałem. Pod owym filmem czytałem, że to, że hostia pokryła się kolorem czerwonym to da się wytłumaczyć i takie antykatolickie hasła, mnie takie rzeczy bolą, bo jest mi po prostu wtedy z tego powodu trochę źle i się dziwnie czuję. Również mam problem tego rodzaju, że zaczynam wątpić jak patrzeć na zwykłą osobę płci przeciwnej na ulicy. Bardzo mi jest niedobrze, jak widzę Kobiety o bardzo wyzywającym wyglądzie, wtedy po prostu staram się odwracać wzrok nawet nienaturalnie, bo mi jest po prostu głupio, bo takie osoby bardzo mnie nie powiem frustrują, ale wywołują u mnie bardzo takie nieprzyjemne uczucia. Staram się jakoś spokojnymi krokami próbować normalnie patrzeć pod tym względem, żeby we mnie takich emocji to nie wywoływało, ale czasem jest z tego powodu czuję się po prostu źle. Dodatkowo wiem, że na ten świat aż tak nie wpłynę i nic nie zrobię, ale po prostu chciałem Wam o tym napisać, bo powiedzieć mi to jest trochę głupio :( .
Ale teraz chciałem podziękować WSZYSTKIM, którzy mi duchowo pomogli na rejonowym etapie Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, Wam należą się brawa, bo również dzięki Wam jestem w grupie 14 osób, które 13.03.2020 roku o godzinie 14:00 wystąpią w finale tego wielkopolskiego konkursu. Wierzę, że ta łaska mi też pomogła, więc jeszcze raz bardzo dziękuję, bo dodatkowo jak sprawdziłem to mi w arkuszu nie zauważyli błędu, który by mi nie zaważył na finale konkursu (miałbym 45/50, zamiast 47/50, próg dostania się do finału 42/50), ale sam się zaskoczyłem, że nauczyciele tego nie zauważyli.
@Dezerter był to błąd polegający na tym, że w polimerze butenu zamiast podstawnika CH3 napisałem CH2, dodatkowo zrobiłem ten sam błąd we wzorze półstrukturalnym 2-butenu oraz 2,3-dibromobutanu, nawet po konkursie wydawało mi się, że to pomyliłem, bez sprawdzenia żadnego źródła wiedzy :))

Zmieniłem rz na ż.
warzyć /zupę, piwo/
ważyć /towar, ciężar/.

Efezjan
Ostatnio zmieniony 2020-02-05, 20:54 przez Efezjan, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13803
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2022 times
Been thanked: 2204 times

Re: Dlaczego? Oraz podziękowania :)

Post autor: sądzony » 2020-03-20, 23:40

Chyba super.
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

ODPOWIEDZ