Co to jest postawa chrześcijańska?

Piszemy tutaj wszystkie rozterki w naszym życiu duchowym. Rady na temat naszego życia w Kościele katolickim, pouczenie, itp.
Magnolia

Re: Co to jest postawa chrześcijańska?

Post autor: Magnolia » 2020-02-17, 20:25

Jedna jedynie Ty widzisz tu sprzeczności, więc napisz konkretnie gdzie Ty je dostrzegasz. Postaramy się to wyjaśniać.

Biserica Dumnezeu

Re: Co to jest postawa chrześcijańska?

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2020-02-17, 21:44

Jednax - raczej Ty napadasz na kogos, kto rowniez zabiera glos w dyskusji. Chcesz wszystkich wedlug jednej sztampy?

Jednax

Re: Co to jest postawa chrześcijańska?

Post autor: Jednax » 2020-02-18, 09:07

Magnolią, wczoraj o 9:06 podałem różnice i pytałem, które stanowiska są właściwe. Ty jednak powtarzasz pytanie. A Biserica D. atakuje ad personam, za to, że czegoś nie rozumiem i na dodatek oskarża za coś, co nie napisałem. Jak wam przez, każdym, to wywalić. Taki chrześcijańskie hejtowanie?

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Co to jest postawa chrześcijańska?

Post autor: ToTylkoJa » 2020-02-18, 09:37

Obrazek

Jest różne. Pod jakimi względami?

Magnolia

Re: Co to jest postawa chrześcijańska?

Post autor: Magnolia » 2020-02-18, 10:01

Jednax pisze: 2020-02-18, 09:07 Magnolią, wczoraj o 9:06 podałem różnice i pytałem, które stanowiska są właściwe. Ty jednak powtarzasz pytanie. A Biserica D. atakuje ad personam, za to, że czegoś nie rozumiem i na dodatek oskarża za coś, co nie napisałem. Jak wam przez, każdym, to wywalić. Taki chrześcijańskie hejtowanie?
Jednax nie podałes różnic, a jedynie twierdzisz że one są i w dodatku stanowiska sa sprzeczne - nie podajesz uzasadnienia. Kolejne wypowiedzi kolejnych forumowiczów dopytują o te różnice, bo my ich nie widzimy.
Innymi słowy, zeby dyskutować trzeba argumentować.

Są sprzeczne bo....?

Biserica Dumnezeu

Re: Co to jest postawa chrześcijańska?

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2020-02-18, 10:46

Jednax ... nie ja atakuje personalnie, lecz Ty sobie to wymyslilas.
Ten atak personalny.

Ale zeby nie kontynuowac tych "atakow" - odpowiedz na wpis Magnolii.

ODPOWIEDZ