Kościół Boży w Chrystusie

Luteranie, Adwentyści, Baptyści, Zielonoświątkowcy, itd. Rozmowy na temat protestantów, czy rzeczywiście, to co mówi protestantyzm jest biblijne.
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14933
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4184 times
Been thanked: 2940 times
Kontakt:

Re: Kościół Boży w Chrystusie

Post autor: Dezerter » 2020-06-06, 22:46

marcin07 pisze: 2020-06-06, 12:38 Dezerter napisal
Dezerter » 06 cze 2020, 09:59

Marcinie, bracie drogi przeczytaj proszę mój podpis w stopce i pomyśl nad nim chwilę
Zanim wkleiłem ten werset dobrze sie zastanowiłem i przemyślałem go , Ty mnie nie pouczaj i nie proponuj abym cokolwiek robił, nie jestem ani bratem ani swatem Twym , nie jestem tu aby szukać rodziny .
Tyle rodzajów kościołów jest na świecie i o rożnych nazwach , ale czy kapłani tych kościołów głoszą Nauki Jezusa ?
Nie ma Kościoła Jezusowego bo doktryny głoszone przez kaplanow dzisiejszych kościołów ma wiele do życzenia
Przykre, że nie jesteś mi bratem w Chrystusie, myślałem, że jesteś :-\ :(
Nie mówcie więcej słów pełnych pychy,
z ust waszych niech nie wychodzą słowa wyniosłe,
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18912
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2606 times
Been thanked: 4606 times
Kontakt:

Re: Kościół Boży w Chrystusie

Post autor: Marek_Piotrowski » 2020-06-07, 00:47

marcin07 pisze: 2020-06-06, 12:38
Nie ma Kościoła Jezusowego bo doktryny głoszone przez kaplanow dzisiejszych kościołów ma wiele do życzenia
No cóż, na forum każde praktycznie zdanie jest możliwe. Z tym, że - nie gniewaj się - trochę nie lubię takich "ogólnych" stwierdzeń (bo nie da się z nimi ani zgodzić, ani zaprzeczyć).
Dlatego proszę, porozmawiajmy o konkretach.
Napisałeś zagadkowo nie o tym, co głoszą kościoły, tylko "kapłani" - czy zatem Ci chodzi o błędy w nauczaniu tych kościołów, czy też o błędy, jakie robią w tym nauczaniu sami kapłani?
Oczywiście, jak się pewnie domyślasz, interesuje mnie dyskusja o tym, co głosi Kościół (katolicki) - nad błędami innych nie chciałbym tu się znęcać :)

ODPOWIEDZ