Islamiści chcą przedostać się do Europy udając uchodźców

Rozmowy na temat wyznawców islamu, których głównym prorokiem jest Muhammad a Bogiem Allah.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mała czarna

Islamiści chcą przedostać się do Europy udając uchodźców

Post autor: mała czarna » 2015-08-26, 12:28

Jak twierdzi amerykański wywiad, udało się namierzyć rozmowę liderów ugrupowania o nazwie islamskie państwo. Dżihadyści chcą wyjechać do krajów Europy Zachodniej udając uchodźców aby dokonać zamachów terrorystycznych.
Międzynarodowa koalicja atakuje terytorium samozwańczego państwa, jakie powstało na terenie Syrii i Iraku. Amerykański wywiad odkrył, że islamiści chcą dokonać zemsty i będą wyjeżdżać do krajów europejskich, przebierając się za uchodźców z Syrii. Plan zakłada aby w pierwszej kolejności przekroczyć granicę Turcji i zmierzać do Europy drogą lądową.
Analitycy zauważają, że dżihadyści z ?islamskiego państwa? mają bardzo duże szanse aby dostać się do Europy, ponieważ setki uchodźców z Syrii ucieka właśnie w ten sposób z kraju. Istnieje również druga możliwość dotarcia do Europy. Jest nią podróż przez morze z Afryki Północnej do Włoch.
Według wywiadu, islamiści chcą dokonać zamachów terrorystycznych w krajach Europy Zachodniej. Amerykanie nie posiadają żadnych konkretnych informacji o tym, gdzie dokładnie planowane są zamachy. Stwierdza się jedynie iż najbardziej zagrożonym krajem mogą być Niemcy.


Wlasnie a ja tutaj mieszkajac czy nie ryzykuje ? :?:Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 418
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Wysłał podziękowań: 3 razy
Otrzymał podziękowań: 8 razy
Płeć:
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2015-08-27, 10:12

Mieszkasz na południu, więc potencjalne zagrożenie istotnie się zwiększa, przynajmniej na to wygląda. Czytałem pewien artykuł o Apokalipsie, III wojnie światowej, i tam Maryja wzywała Polaków, by wracali do swojego kraju, ponieważ tam będą tylko bezpieczni. Inne kraję będą mocno zagrożone. Niemcy z resztą odwrócą się od dobrych stosunków z sąsiadami. Ale nie chcę straszyć, tak po prostu przypomniało mi się o tym, jeśli wspomniałaś o zagrożeniu.

Ja patrząc na przebieg wydarzeń w północnej Afryce, na Bliskim Wschodzie, mogę jasno powiedzieć, że z biegiem czasu to może się przelać do Europy i tylko Bóg może tutaj nam pomóc, ale Bóg może pomóc, gdy o to prosimy, a my... my jesteśmy niewierzącą Europą, która dostanie za niewierność od muzułmanów. Oni uznają Europę za niewierną, ale tak na prawdę już powoli jest, patrząc na to w prawidłowy sposób. Nie wiadomo co będzie z wiarą chrześcijańską na starym kontynencie za 50 lat, można sobie wyobrazić.Awatar użytkownika
Abraham45
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 1195
Rejestracja: 30 wrz 2017
Wyznanie: Katolicyzm
Wysłał podziękowań: 375 razy
Otrzymał podziękowań: 133 razy
Kontakt:

Re: Islamiści chcą przedostać się do Europy udając uchodźców

Post autor: Abraham45 » 2017-10-02, 23:22

Pierwsza sprawa to plan ściągania tych islamskich szaleńców do Europy. Nie wiem czy wiecie, ale wiele na to wskazuje, że ten cały plan to dzieło szaleńca i może nawet wcielenia Antychrysta - George Sorosa. On chce sprowadzić islam do Europy, w tym do Polski, aby zniszczyć wszystko co chrześcijańskie. Wspiera środowiska aborcyjne, opłaca handel bronią. To niebezpieczny szaleniec. Obecność państwa islamskiego to jego dzieło. Nie wykluczone, że z tym szaleńcem współpracują polscy lewacy, m.in. sam Bronisław Komorowski, który wręczył temu szaleńcowi order. Merkel i inne środowiska lewackie także mają w tym udział. Dlatego chcą ściągania tych islamskich imigrantów. I teraz poparzcie co robi polski rząd - chce bronić Polski przed napływem tych ludzi. Aby bronić kraju przed islamem musimy wspierać obecny rząd, bo tylko on rozumie zagrożenie.Nie możemy dopuścić do ponownego przejęcia władzy przez lewactwo, głównie przez PO.

Trzeba także ostrzegać inne kraje. Już niektórzy politycy z Francji, Niemiec i innych krajów negują działalność Merkelowejj i tej całej lewackiej elity UE, rozumieją stanowisko Polski.

Druga sprawa to ta Boża ochrona Polski. Nie można chyba zaprzeczyć, że jest ona dzięki powierzeniu Polski najpierw Maryi a potem intronizacji Chrystusa na króla Polski. To jest nasz ratunek, ale musimy bronić wartości chrześcijańskich.

A oto co mówią niektóre przepowiednie na temat Polski, jej losów.:

http://www.fronda.pl/a/przepowiednie-dl ... 53911.html

Czy to uspokoiło niektórych?


"Chwalebny krzyż Zmartwychwstałego Pana jest drzewem mojego zbawienia. W jego korzeniach wzrastam, w jego gałęziach odpoczywam" :YMPRAY:

Awatar użytkownika
Katol
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 429
Rejestracja: 7 wrz 2017
Wysłał podziękowań: 1 raz
Otrzymał podziękowań: 7 razy

Re: Islamiści chcą przedostać się do Europy udając uchodźców

Post autor: Katol » 2017-10-04, 22:11Nachodźcy już się biją z wojskiem!


Syme, pracownik Ministerstwa Prawdy opisuje Winstonowi na czym polega tworzenie nowomowy:
My niszczymy słowa. Setkami, i to dzień w dzień. Redukujemy język, plewimy z niego wszystko, co zbędne.
("Rok 1984", George Orwell)

Awatar użytkownika
Abraham45
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Posty: 1195
Rejestracja: 30 wrz 2017
Wyznanie: Katolicyzm
Wysłał podziękowań: 375 razy
Otrzymał podziękowań: 133 razy
Kontakt:

Re: Islamiści chcą przedostać się do Europy udając uchodźców

Post autor: Abraham45 » 2017-10-05, 00:43

Tak będzie, bo to było do przewidzenia. Ta islamska radykalna hołota nie chce przybywać do Europy aby żyć w zgodzie, ale chce zniszczyć chrześcijaństwo i inne religie a wprowadzić nienormalne, okrutne prawo islamu. Nikt normalny nie chce czegoś takiego w kraju. Ale jak dobrze wiemy - sa ludzie nienormalni i tacy są tez u nas, którzy chcą tego i oczekiwali, że będzie wpuszczało się tych szaleńców do Polski - tak oczywiście działało PO i inne grupy lewicowe. Wystarczy popatrzeć choćby na samą Francję - tam znikają Kościoły a rosną meczety jak grzyby po deszczu - czy takie zło mamy przyjmować do naszego kraju. Mamy przyjmować ludzi, którzy sieją zło, gwałcą, zabijają i mają większe prawo niż zwykli obywatele.

Polska nie jest krajem który na to pozwoli, mimo że chrześcijanie nie sa ludźmi pałającymi nienawiścią do innych religii. Nie chcemy takiego zła w naszym kraju i obecny rząd stara się bezpieczeństwo zapewnić a doprowadzenie do zmiany rządu może być zagłada dla naszego kraju.
Kto dba o swój kraj,kocha go i jest normalny to nigdy nie dopuści do tego, aby w Polsce ta chora religia była religią dominującą i będzie narzucała swoje prawa. I nie jest to przejaw nienawiści względem islamu, ale zdrowy ludzki rozsądek.


"Chwalebny krzyż Zmartwychwstałego Pana jest drzewem mojego zbawienia. W jego korzeniach wzrastam, w jego gałęziach odpoczywam" :YMPRAY:

Zapraszamy na bloga Pani Zofii https://zchrystusem.pl/wedruj
ODPOWIEDZ