Przyszłość Polski

Rozmowy na temat wyznawców islamu, których głównym prorokiem jest Muhammad a Bogiem Allah.
veros

Przyszłość Polski

Post autor: veros » 2016-07-26, 20:07

Islam wypełnia pustkę wynikającą z ateizmu w Europie Zachodniej, w takich krajach jak Niemcy, Francja, Wielka Brytania.
Polska - jak na razie - nie jest krajem ekspansji ani Islamu ani Dżihadu, u nas popłynęłoby morze krwi, gdyby spróbowali zaatakować. Opiekuje się nami Matka Boska której dżihadyści się boją. Wnet Jezus Chrystus zostanie uznany przez Polaków za naszego Króla.
Polska stanie się ostoją dla uchodźców pochodzenia europejskiego, a później nawet amerykańskiego.
Przyszłość Polski to wielkie centrum chrześcijaństwa.

Benjamin

Re: Przyszłość Polski

Post autor: Benjamin » 2016-07-26, 23:16

Moze tak, a moze nie.
Gdy bedzie to zgodne z wola Boza, wowczas tak sie stac moze. Ale moze Bog zechce i dopusci innego rozstrzygniecia? Aby wykazac prawdziwa moc swej Milosci.
W tej chwili wszystko wskazuje, ze centrum chrzescijanstwa staja sie obie Ameryki ... szczegolnie ta poludniowa. A jesli Chiny dolacza ... juz w tej chwili zaczyna sie w Chinach chrzescijanski zew.
Mozemy gdybac ... Bog zna przyszlosc.
Byc moze przyjdzie czas pomuzulmanski ... i w pomuzulmanska pustke trzeba bedzie cos wlac. Moze warto zaczac od rodzenia dzieci.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Przyszłość Polski

Post autor: Dezerter » 2016-07-29, 22:30

Ja przyszłość Polski widzę w jasnych barwach, stajemy się faktycznie jednym z najlepszych miejsc do życia w Europie. Jeszcze żebyśmy mieli lepszych polityków , bardziej dbających o dobro publiczne i o przyszłość...
Żebyśmy mieli lepszych katolików, takich, którzy czytają, znają i kierują się Słowem Bożym
Ale wierzę, że Bóg jakoś nam sprzyja,
wierzę, że również mi szczególnie błogosławi
więc może to tylko jakiś egocentryzm mnie zaślepia?

Ojciec Klimuszko nasz katolicki jasnowidz, też widział Polskę, jako najlepsze miejsce do przetrwania trudnych chwil dla Europy.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Piotrek

Re: Przyszłość Polski

Post autor: Piotrek » 2016-07-29, 22:36

Przyszłość Polski widzę w obudzeniu się nurtu endeckiego i powiązaniach rodzinnych i rodowych. Należy dążyć do podtrzymania Zespołu Wspierania Radia Maryja i spotkań działaczy narodowych, dbających o dobro wspólne Narodu. Piotrek Grochowski z Warszawy.

veros

Re: Przyszłość Polski

Post autor: veros » 2016-07-30, 15:23

Jakkolwiek, bez wchodzenia w szczegóły - islam nie jest przyszłością Polski.

A ci, którzy usiłuję Polskę wtłoczyć w religię mahometańską po to tylko, by wyprowadzić Polskę z chrześcijaństwa, niech zważają na swoje postępowanie i żałują swych zamiarów, bo nad naszą chrześcijańską Ojczyzną czuwają Królowa Polski Maryja i Jej Boski Syn Król Polski Jezus Chrystus!

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Przyszłość Polski

Post autor: Dezerter » 2016-10-02, 21:46

W Krakowie na dworcu poszedłem wypić kawę - usiadłem obok dziewczyny (wyglądała na Polkę), które piła kawę i coś czytała, pisała. Zajrzałem przez rękę zobaczyłem zeszyt ćwiczeń wypełniony do nauki arabskiego ...
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

wybrana

Re: Przyszłość Polski

Post autor: wybrana » 2016-10-03, 00:21

Dezerter pisze:Ja przyszłość Polski widzę w jasnych barwach, stajemy się faktycznie jednym z najlepszych miejsc do życia w Europie. jeszcze żebyśmy mieli lepszych polityków , bardziej dbających o dobro publiczne i o przyszłość...
Żebyśmy mieli lepszych katolików, takich, którzy czytają, znają i kierują się Słowem Bożym
Ale wierzę, że Bóg jakoś nam sprzyja,
ale wierzę, że również mi szczególnie błogosławi
więc może to tylko jakiś egocentryzm mnie zaślepia

Ojciec Klimuszko nasz katolicki jasnowidz też widział Polskę, jako najlepsze miejsce do przetrwania trudnych chwil dla Europy
Tak Dezerterze, po 8 latach bezprawia, doczekaliśmy się dzięki Bogu polityków , dla który są ważne wartości chrześcijańskie. Teraz dopiero zaczynam odzyskiwać wiarę w mądrość władzy. Teraz widzę szczęśliwe rodziny z dziećmi. Dzieci już nie muszą czuć się gorszymi w szkole, że zjedzą podaną im gorszą strawę od dzieci, którym rodzice zapłacą za obiad., Dzieci nie będą wyrywane z domu rodzinnego z powodu biedy. Lichwa nie będzie rozpierała się coraz bardziej. Po prywatyzacji w samej Warszawie widzimy, kto sprawował władzę i z jak lekką ręką eksmitowano ludzi z mieszkan w wyniku złodziejskiej polityki układowej.Teraz dopiero możemy stawać się dumni, że jesteśmy Polakami. Dzięki dobrej polityce naszego rządu, możemy czuć się bardziej bezpieczni niż nasi sąsiedzi. Nie należę do żadnej partii, ale bardzo dziękuję Bogu za ten Rząd, za naszego Prezydenta. Nasz Prezydent w końcu wykształcony z klasą i obyciem. Teraz dopiero Polska zaczyna coś znaczyć w świecie. Przestała być marionetką w rękach zachodnich układow.

Benjamin

Re: Przyszłość Polski

Post autor: Benjamin » 2016-10-15, 21:38

Jak ktos madrze kiedys powiedzial : demokracja jest najwieksza wszetecznica .
I ma racje - nawet najlepszy prezydent w demokracji moze byc puszczony z torbami.
Bo w demokracji nie tyle liczy sie dobro i madrosc, co sila glosow ( a gdy glupcow zaglosuje wiecej niz madrych to co wowczas?)
Dlatego nie system ani ludzkie rzady, ale rzady Krola krolow w sercach stanowia o przyszlosci .
A system ... ja uwazam, ze monarchia. Ale moge sie mylic.

morda

Re: Przyszłość Polski

Post autor: morda » 2016-10-21, 12:45

Czytając ten temat łapię się za głowę wynika z niego że w naszym kraju jednak głupcy doszli do głosu i wybrali doprowadzenie na skraj bankructwa i zaognienia stosunków międzynarodowych ze wszystkim wokół .

Awatar użytkownika
Marek_Piotrowski
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 18650
Rejestracja: 1 cze 2016
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 2560 times
Been thanked: 4565 times
Kontakt:

Re: Przyszłość Polski

Post autor: Marek_Piotrowski » 2016-10-21, 20:25

morda pisze:Czytając ten temat łapię się za głowę wynika z niego że w naszym kraju jednak głupcy doszli do głosu i wybrali doprowadzenie na skraj bankructwa i zaognienia stosunków międzynarodowych ze wszystkim wokół .
Co konkretnie doprowadziło CIę do takiego wniosku?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Przyszłość Polski

Post autor: Dezerter » 2016-10-21, 22:45

Ja też nie wiem mordo ty moja - ale witam cie i po staropolsku z dubeltówki całuje :-)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Abraham45

Re: Przyszłość Polski

Post autor: Abraham45 » 2018-01-06, 19:46

veros pisze: 2016-07-26, 20:07 Islam wypełnia pustkę wynikającą z ateizmu w Europie Zachodniej, w takich krajach jak Niemcy, Francja, Wielka Brytania.
Polska - jak na razie - nie jest krajem ekspansji ani Islamu ani Dżihadu, u nas popłynęłoby morze krwi, gdyby spróbowali zaatakować. Opiekuje się nami Matka Boska której dżihadyści się boją. Wnet Jezus Chrystus zostanie uznany przez Polaków za naszego Króla.
Polska stanie się ostoją dla uchodźców pochodzenia europejskiego, a później nawet amerykańskiego.
Przyszłość Polski to wielkie centrum chrześcijaństwa.
Polska jako kraj chrześcijański nie dopuszcza do ekspansji islamu w naszym kraju. Doskonale wie czym to grozi i ma na to doskonały przykład Francji, Niemiec i innych krajów w którym islamiści pokazali do czego dążą i na czym im zależy.

Wypowiedź jest zapewne stara, bo już intronizacja Jezusa Chrystusa stała się faktem i został On uznany za Króla Polski. Te dwa akty: uznanie Maryi za Królową Polski.oraz Jezusa za Króla Polski są najmądrzejszymi krokami jakie Polska mogła uczynić dla swojego bezpieczeństwa. Postawienie na Maryję i Jezusa to tak jakby postawić potężny mur obronny którego żaden wróg nie pokona. Mur wiary i specjalnej troski Nieba daje nam siłę i pomoc wobec której ulegną wszyscy którzy będą chcieli Polskę zniszczyć.

Jest jednak coś co może to popsuć grzeszność ludzi i odchodzenie od Boga, dopuszczanie aby w naszym kraju panoszyło się moralne zepsucie. Jeśli będziemy dbali.o rozwój Kościoła i naszą wiarę, chrześcijańskie wartości to ta opieka z góry będzie trwała jeszcze wiele lat.
I żaden islam ani wijna go nie zniszczą mimo konfliktów zbrojnych, wojen.

Wolfi

Re: Przyszłość Polski

Post autor: Wolfi » 2018-01-06, 23:25

Widze ze islamofobia jest u was wszechobecna.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Przyszłość Polski

Post autor: Dezerter » 2018-01-07, 23:59

Larson pisze: 2018-01-06, 23:25 Widze ze islamofobia jest u was wszechobecna.
Nie zgadzam się z taka oceną - jest tylko kilku aktywnych w islamskich wątkach i nie wszyscy są anty.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Wolfi

Re: Przyszłość Polski

Post autor: Wolfi » 2018-01-08, 00:10

Dezerter pisze: 2018-01-07, 23:59
Larson pisze: 2018-01-06, 23:25 Widze ze islamofobia jest u was wszechobecna.
Nie zgadzam się z taka oceną - jest tylko kilku aktywnych w islamskich wątkach i nie wszyscy są anty.
Wlasnie "nie wszyscy" dobrze stwierdziles

ODPOWIEDZ