Kim jest Allah?

Rozmowy na temat wyznawców islamu, których głównym prorokiem jest Muhammad a Bogiem Allah.
ODPOWIEDZ
Benjamin

Re: Kim jest Allah?

Post autor: Benjamin » 2017-09-23, 21:56

Acha - wasz Jezus jest tylko malym prorokiem, a jedynym Bogiem jest Bog Mahoometa, a prorok Mahomet jest jego najwyzszym prorokiem.
Krzyzowcy - wasza religia jest bledna, musicie nawrocic sie na prawde i pojsc droga proroka. Wasza religia prowadzi do przestepstw, do wojen swiatowych i do ludobojstwa. jest szkodliwa spolecznie.
Katolu, kiepsko Ci to idzie ... jakos mnie nie przekonales, :-\
Pan Jezus jakos inaczej to nas nauczal. A Ty chyba uwazasz, ze wszystko uda sie Tobie poprzez ustawodawstwo.
Tak to bierzesz przyklad z Arabii Saudyjskiej - ustawowo wszyscy sa wyznawcami Allacha ... choc wiadomo, ze nawet kilkadziesiat tysiecy chrzescijan potajemnie wyznaje Chrystusa w tym panstwie.
Czy rozumiesz, o czym pisze? Czy rozumiesz, dlaczego Chrystus juz jest zwyciezca?

Katol

Re: Kim jest Allah?

Post autor: Katol » 2017-09-23, 22:17

Nigdy nie sugerowałem, że wszystko się da załatwić przez ustawodawstwo. Więc przekręcasz moje wypowiedzi.
Ja pokazuję, co można zrobić w sferze społecznej, czy politycznej. Na pewno nie wolno iść drogą Europy Zachodniej, bo wiemy, że ich reagowanie na zjawiska było błędne. Mają teraz tak ciężkie problemy, których pewnie nie uniosą.Europa Zachodnia się rozsypie.

Benjamin

Re: Kim jest Allah?

Post autor: Benjamin » 2017-09-29, 17:46

A czy idziemyw tej chwili droga Europy Zachodniej?
A czy ktos tutaj do takiej drogi nawoluje?

Katol

Re: Kim jest Allah?

Post autor: Katol » 2017-09-29, 20:35

Oczywiście, ciągle nawołują: lewactwo, nie-patrioci i papież Franciszek.

Katol

Re: Kim jest Allah?

Post autor: Katol » 2017-09-29, 23:09

Bardzo dobre kazanie na temat:

Benjamin

Re: Kim jest Allah?

Post autor: Benjamin » 2017-09-29, 23:18

Eeee ... nie wiedzialem, ze mam na imie : lewactwo, nie - patrioci i ze na dodatek jestem papiezem.
To po kiego atomowego grzyba tak ciezko haruje na ta moja bide emerytalna? Przeciez papiez klawe zycie ma :ymapplause:

Abraham45

Re: Kim jest Allah?

Post autor: Abraham45 » 2017-10-01, 01:41

Może do czasów pojawienia się tego bandyty Mahometa muzułmanie byli normalnymi wyznawcami Boga, ale po tym czasie, gdy Mahomet zaczął swoje brednie im opowiadać to totalnie zgłupieli i teraz służą diabłu a nie Bogu. Tak ja to widzę. Prawdziwy Bóg nie skłania do zabijania, gwałtów. Tak więc obecny islam to istne diabelstwo, nic innego. Tylko jest jeszcze jeden problem, gdyż jest trochę takich muzułmanów, którzy odrywają się od tych porąbanych radykalnych islamskich bredni i nie wiedzą co mają robić, nie chcą jednak walczyć i zabijać tak jak ci szaleńcy. I cała opinia o islamie rzutuje także na nich, mimo, że nie są niczemu winni.

Nam pozostaje nie wpuszczać tych islamskich przygłupów do Polski a obecnych w Polsce wyznawców islamu, którzy żyją pokojowo i stosują się do prawa chronić przed tym islamskim złem.

Katol

Re: Kim jest Allah?

Post autor: Katol » 2017-10-01, 20:06

Niestety muszę się zgodzić.

Mahomet (osądzając go obiektywnie) był przestępcą,
napisał Koran, który podaje obraz Boga-Przestępcy (określonego przez Zielonego Księcia jako Największy Gangster),
islam nawołuje do przestępstw (w całym systemie prawnym zwanym szariatem),
i wielu przestępców to czuje, i konwertują na islam.

Smutna prawda, ale prawda.

Abraham45

Re: Kim jest Allah?

Post autor: Abraham45 » 2017-10-02, 00:54

Islam jest zagładą dla świata, dla Europy. To jakaś diabelska religia i żadne tłumaczenie znaczenia słowa Allah nie zmienią tego czym jest współczesny islam. Do czego bowiem prowadzi prawo islamu? Doskonale wiemy, ale dla mnie jeszcze bardziej szokujący był przypadek poniższy:

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swia ... 20884.html

Dominik

Re: Kim jest Allah?

Post autor: Dominik » 2017-10-02, 16:42

Tylko że w artykule nic nie ma że przez prawo islamu został postawiony przed sądem, tylko jest mowa o błędach sędziów, a to może się wszędzie zdarzyć.

Katol

Re: Kim jest Allah?

Post autor: Katol » 2017-10-02, 21:01

Tak. W artykule nie ma nic o inspiracji tych działań islamem.
Źle dobrany argument.

Ale nie martwcie się. Polska nie ulegnie zagładzie.
Zwyciężymy!

Abraham45

Re: Kim jest Allah?

Post autor: Abraham45 » 2017-10-02, 22:26

Dominik pisze:Tylko że w artykule nic nie ma że przez prawo islamu został postawiony przed sądem, tylko jest mowa o błędach sędziów, a to może się wszędzie zdarzyć.
A myślisz, że w Egipcie sędziowie to katolicy albo buddyści? Przecież tam rządzi islam, to kraj arabski. Znasz inne chore prawo poza islamem? Bo ja nie.
W materiale nie ma nic o islamie,ale według mnie nie może biegać o żadne inne prawo w kraju arabskim. Prawo islamu jest surowe nie tylko dla innych religii, ale dla muzułmanów także. Tylko islamski sąd mógłby być na tyle perfidny i głupi aby skazać dziecko.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14813
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4119 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Kim jest Allah?

Post autor: Dezerter » 2017-10-02, 23:24

Abrahamie45 z przykrością stwierdzam, że ziejesz jadem i nienawiściom przeciw całym religiom i narodom- uprzedzam, że nie będzie taki hejterski poziom tolerowany na tym forum. U nas obowiązuje STOP dla HEJTu - każdego - nie ma wyjątków - albo akceptujesz zasady tego forum i zaczynasz pisać na poziomie, kulturalnie i bez nienawiści, albo wylatujesz - oczywiście decydujesz w wolności ty sam, nikt cię nie zmusza do pisania kulturalnego i na poziomie jest tyle for internetowych kipiących od hejtu i nienawiści - zapraszam tam do rozładowania napięcia.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Abraham45

Re: Kim jest Allah?

Post autor: Abraham45 » 2017-10-03, 14:26

Dezerterze, jesteś przewrażliwiony, ale jak tak kochasz islam to może przejdź na ich wiarę i nie truj tutaj o jakimś jadzie bo ja nie wąż. Piszę to co myślę i tyle. Chyba za dużo na Facebooku przesiadujesz. Od kiedy to wyrzuca się ludzi z forum za wyrażanie poglądów? Ale najwyraźniej sam masz coś z sobą, że nie potrafisz przyjmować prawdy. Zastanów się najpierw nad sobą a potem udzielaj mi rad. Dla mnie islam jest zagrożeniem dla świata, Europy i Polski. A Mahomet - o ile nie wiesz był zwyczajnym bandytą -poczytaj sobie o nim zaczniesz głupoty wypisywać i straszyć ludzi wywaleniem.

Dominik

Re: Kim jest Allah?

Post autor: Dominik » 2017-10-03, 15:35

Abraham45 pisze:Tylko islamski sąd mógłby być na tyle perfidny i głupi aby skazać dziecko.
Masz jakieś dowody że to przez islam tak się stało w tym przypadku?

Sam nie lubię islamu i ich wyznawców, ale pomimo tego nie będziemy tolerować takiego zachowania na forum.
Możesz pisać różne rzeczy, ale niech oskarżenia będą poparte dowodami, a nie wrogością.

ODPOWIEDZ