#2 - Pytania do ateistów. - Światopogląd

Rozmowy, które dotyczą osób niewierzących, osób które wątpią w istnienie Boga, którzy również mówią, że nie należy Bogu oddawać czci.
Zablokowany
Magnolia

Re: #2 - Pytania do ateistów. - Światopogląd

Post autor: Magnolia » 2020-04-02, 07:28

apostata pisze: 2020-04-01, 17:50
Ciekawe skąd tyle o mnie wiesz? A może mierzysz mknie swoją miarą? Mi nigdy w życiu nie brakowało odwagi cywilnej. Jeśli będę miał za co przepraszać to przeproszę.
Tak, będziesz miał taką odwagę by przeprosić i błagać Boga o miłosierdzie, jeśli będziesz miał wiarę!
Jeśli nawrócisz się i tak mocno wejdzie Ci w krew przepraszanie Boga oraz będziesz miał wiarę w Jego miłosierdzie , ze patrząc na obrzydliwe własne grzechy nie zawahasz się i nie skulisz z bólu i wstydu. To musi wejść w krew, w naturę, być tak silnym przekonaniem, że powstrzymasz chęć ucieczki, która w naturalny sposób się wtedy obudzi.
Bez wiary i praktyki sam odwrócisz się i uciekniesz...
Wiara daje oparcie i siłę i odwagę, której w tym momencie będziesz potrzebował.

Ale wiele osób żyje jakby nic po śmierci nie było... jakby Boga nie było... jakby sami byli bogami i na wszystko ich stać i do wszystkiego są zdolni... to sie nazywa pycha.... naśladują w ten sposób szatana w buncie i nieposłuszeństwie - dlatego skończą jak on.
I to jest logiczne. Po prostu konsekwencja całego życia.

Tak będzie wyglądał wybór piekła i nieba, kiedy staniesz na sądzie po śmierci. Staniemy wobec świętości Boga, wobec prawdy o nas samych i obyśmy mieli wtedy we krwi wybór Boga i komunii z Nim.

Awatar użytkownika
sądzony
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 13689
Rejestracja: 20 lut 2020
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 2004 times
Been thanked: 2176 times

Re: #2 - Pytania do ateistów. - Światopogląd

Post autor: sądzony » 2020-04-02, 21:36

Apostato, cofam swoją ostatnią wypowiedź względem Ciebie.
Czuję się obrażony, bo mnie ignorujesz.
Obrażam się.
:(
"W owym dniu poznacie, że Ja jestem w Ojcu moim, a wy we Mnie i Ja w was." J 14.20

Zablokowany

Wróć do „Ateizm, agnostycyzm, deizm”