Wiara, nauka, śmierć...

Rozmowy, które dotyczą osób niewierzących, osób które wątpią w istnienie Boga, którzy również mówią, że nie należy Bogu oddawać czci.
Magnolia

Re: Wiara, nauka, śmierć...

Post autor: Magnolia » 2019-09-25, 12:50

A propos tytułowej wiary:


Tom

Re: Wiara, nauka, śmierć...

Post autor: Tom » 2019-09-25, 18:42

Biserica Dumnezeu pisze: 2019-09-24, 23:27 Tom ... wykorzystaj czas pożytecznie.
Początek pożytecznosci to : odrzucenie ( wyzbycie sie, zapomnienie o ) swojej nieżyczliwości. Na którąkolwiek stronę.
Bez tego kroku nie znajdziesz nic poza zafałszowanym światem. I niczego nie dowiesz sie o niczym. I o sobie też.

To tak na goraco.
Trzymaj sie.

Samodoskonalenie i nieżyczliwość to jest jak woda w proszku - nie istnieją razem z sobą. Skończy sie to tylko na samo ułudzie.
Na resztę Twoich ( ciekawych przemyśleń ) warto zostawić miejsce po kolei w nastepnych wypowiedziach.
a wiec - czy kontynuacja o wierze ... o medytacji ... o modlitwie ... bedzie nastepnym krokiem, czy na tym zakończymy?
Na razie chciałbym zrobić przerwę. Muszę się spotkać z moją wersją Boga (taką, na jaką mnie stać).
Dziękuję i pozdrawiam



Magnolia pisze: 2019-09-25, 12:50 A propos tytułowej wiary:
Jak dla mnie to bardzo wartościowy był ten filmik. Dziękuję @};-

Biserica Dumnezeu

Re: Wiara, nauka, śmierć...

Post autor: Biserica Dumnezeu » 2019-09-25, 20:20

Życzę powodzenia Tom. I światła życzliwej prawdy. Dla siebie i dla otaczającego świata.

Magnolia

Re: Wiara, nauka, śmierć...

Post autor: Magnolia » 2019-09-25, 20:24

Tom, zawsze możesz wrócić, przerwa na przemyślenia także się przyda.
Mamy tu sporo wiedzy zebranej w wielu wątkach, wracaj i czytaj. A jak pojawią się pytania to wiesz, ze tu czekamy by na nie odpowiedzieć i pomóc jak potrafimy.
Z Bogiem

ToTylkoJa
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2207
Rejestracja: 2 sty 2019
Has thanked: 22 times
Been thanked: 367 times

Re: Wiara, nauka, śmierć...

Post autor: ToTylkoJa » 2019-11-14, 21:19

Dziękuję, @Magnolia , jakoś nie umiem się odnajdywać w tej wyszukiwarce :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ateizm, agnostycyzm, deizm”