Czat

Spam, offtop na forum, czyli forumowe śmieci, posty nie wnoszące nic do tematu, nie związane z nim.
Zablokowany
Piotrek

Post autor: Piotrek » 2015-12-31, 13:51

Słuchajcie, a może uruchommy na forum czat w celu wspólnych rozmów : ).

Gość

Post autor: Gość » 2015-12-31, 17:23

Piotrek pisze:Słuchajcie, a może uruchommy na forum czat w celu wspólnych rozmów : ).
ale tą rolę spełnia - tak mi się wydaje - shutbox czy jak tam to się pisze - na pierwszej/głównej stronie u dołu

/Napisał Dezerter
Ostatnio zmieniony 2015-12-31, 23:45 przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.

Dominik

Post autor: Dominik » 2015-12-31, 23:14

Mamy shoutbox, po co czat? Chcecie więcej opcji jakie są na czacie?

Angeli

Post autor: Angeli » 2015-12-31, 23:29

Dominik pisze:Mamy shoutbox, po co czat? Chcecie więcej opcji jakie są na czacie?
no właśnie?
Na forum biblos (niekatolickie) jest shoutbox. Jakieś może dwa lata temu czat utworzono. I nikt tam nie wchodzi, czat jest pusty, w shoutboxie wszyscy piszą. Po co tworzyć coś co później będzie wiele miesięcy lub lat stało puste?

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Post autor: Czernin » 2015-12-31, 23:51

Angeli pisze:Jakieś może dwa lata temu czat utworzono.
Mi się wydaję, że istnieje od początku.

http://zchrystusem.pl/chatbox_mod/chatbox.php - o to i ten chat.

Ma on jeden duży minus, wiadomości po odświeżeniu strony znikają. Plusem jest to, że można szybko wiadomości wysyłać, jedną po drugiej. Nie działają też emotikony.

W shoutboxie nie można wysyłać wiadomości jedną po drugiej, by uniknąć spamu, ale tam wiadomości zachowują się, więc można poruszyć/rozgrzać ostygłą już dyskusje. Ja stawiam na SB.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Angeli

Post autor: Angeli » 2016-01-01, 00:23

Czernin pisze:
Angeli pisze:Jakieś może dwa lata temu czat utworzono.
Mi się wydaję, że istnieje od początku.
Admin Bartek go tam utworzył i to nie było od początku. Bartek nawet nie jest od początku forum adminem tylko awansował stopniowo

Dominik

Post autor: Dominik » 2016-01-01, 19:07

Też stawiam na SB, można w sumie na nim rozmawiać podobnie jak na czacie, a że kilka sekund dłużej trzeba poczekać na załadowanie wiadomości to nie problem.

Chyba że będziemy mieć tłok na SB, to zrobimy czat.

Zablokowany