offtopik - tu lądują posty nie na temat wątku

Spam, offtop na forum, czyli forumowe śmieci, posty nie wnoszące nic do tematu, nie związane z nim.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

offtopik - tu lądują posty nie na temat wątku

Post autor: Dezerter » 2016-08-17, 20:25

Kochani - dbając o jakość forum i merytoryczny poziom forum nie będzie tolerowane pisanie nie na temat.

Jeśli zrodzi się wartościowa dyskusja to będzie wydzielana do innego, nowego wątku, posty nie na temat, lub trolujące - tutaj
a do wątku kłótnie i sparingi forumowe będą lądowały kłótnie miedzi 2-3 dyskutantami personalne, które odbiegną od tematu wątku i tam można kłócić się do woli.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

konik

Re: offtopik - tu lądują posty nie na temat wątku

Post autor: konik » 2016-08-22, 14:48

Teraz dopiero zobaczylem ten temat ( kon jak zwykle ma klapki na oczach :oops: ) ,,, ale lepiej pozno, niz wcale.
Szanowny i czcigodny szefie, moderatorze ... magnificencjo, wasza wielmoznosc, ekscelencjo :->
Ja nisko i jeszcze nizej unizony pytam sie i o laskawosc waszej wysokosci dopytujaco dopominam ... dlaczegoz to, o wielki i przepotezny
wyciales tyle fajnych konskch wypowiedzi ( i nie tylko konskich ;-) ) i nie wrzuciles tutaj ...
Ja tesknie za moimi zlotymi myslami, a poniewaz mam pamiec, ktora sie kasuje zaraz po wrzuceniu do laptopa, totez ze lzami w oczach i smutkiem w duszy czara goryczy przepelnionej znalezc mej tworczosci nie mogac, mam tudziez nadzieje w sercu taka, iz ta rzewna prosba serce Twoje poruszy, o najlaskawszy .
Sumitujac swoje plenipotencje ku waszmosci, o rokoszu nie trzymajac ani o buncie przeciwko dyrekcji larum nie wznoszac ; do stop jasnie laskawego zarzadcy zarzadu padajac o zmilowanie proszac ... z nadzieja w sercu na ostatek z kolan konskich sie wznoszac - tusze, iz w skarbcu szczodrosci tegoz to forum moja prosba unizona rozpatrzona zostanie w terminach dogodnych jszcze roku panskiego, ktory od zniw ku sniegom nadazyc nie zdola ( czyli w terminie tegorocznym) nim stary rok stad zejdzie, a nowy nadejdzie.

No, i to by bylo na tyle. :mrgreen:

Benjamin

Re: offtopik - tu lądują posty nie na temat wątku

Post autor: Benjamin » 2016-08-22, 15:31

Super :-D
Widze, ze waszmosc to nie tylko kon, ale kon hrabia herbu zardzewiala podkowa :lol:

A tak na dodatek - wlasnie, gdzie mialyby wyladawac wyciete posty, jak nie tu?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: offtopik - tu lądują posty nie na temat wątku

Post autor: Dezerter » 2016-08-22, 19:09

Dziękując za niebywały i niespotykany rozrost (rozdęcie bym rzekł!) mojej pychy, rysując klawiaturą sufit odpowiadam waszmości koniowi hrabiemu herbu zardzewiala podkowa . Twoje posty przepadły w czeluściach niebytu z dwóch powodów, byś asan nie musiał się czuć zakłopotany czytając ich za miesiąc i z powodu tego, że nie było tego wątku :idea:
Teraz (ostrzegam!) wszystkie twoje bezcenne posty, ale nie na temat będą lądować w tym wątku byś nie poniósł już więcej uszczerbku i by zachować te bezcenne zgłoski dla potomności, dla przyszłych pokoleń. Jeśli wasza czteronożnoś sobie życzy mogę je umieszczać w tym wątku złotymi zgłoskami
ave
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

konik

Re: offtopik - tu lądują posty nie na temat wątku

Post autor: konik » 2016-08-22, 19:23

Zgloskami zlotymi, z platynowa wstega lancucha orderu Wielkiej Stajni z brylantami :-D

wybrana

Re: Początki wielkiego odstępstwa

Post autor: wybrana » 2016-09-05, 15:06

Piotrek pisze:Nic nie zastąpi, żaden cytat religijny, bezpośrednich kontaktów międzyludzkich, ojców utrzymujących rodziny pracą w fabryce, kobiet pracujących każdego dnia, dzieci uczonych w szkołach wejścia w dorosłe życie. Piotrek.
Co ty chcesz przez to wyrazić ?

Piotrek

Re: Początki wielkiego odstępstwa

Post autor: Piotrek » 2016-09-05, 16:31

Że jestem zwolennikiem "Tygodnika Powszechnego", "Znaku" i "Więzi". Piotrek.

Piotrek

Re: protestanckie bledy o Maryi

Post autor: Piotrek » 2016-09-27, 22:29

Z muzułmańskiego punktu widzenia judaizm i chrześcijaństwo są złe, błędne, nie ma ich. Piotrek.

konik

Re: protestanckie bledy o Maryi

Post autor: konik » 2016-09-28, 07:31

Islam, to wielki blad sam w sobie sprzeczny - stad jakiekolwiek twierdzenia muzulmanina sa niewarte uwagi.
To tyle - nie zasmiecaj forum ... dzialaj tu uczciwie, jako gosc orum.

Piotrek

Re: Jak być zbawionym?

Post autor: Piotrek » 2016-09-30, 19:32

Postać Chrystusa działała na mnie zawsze bardzo silnie. Znalazłem go w księgach apokryficznych, które później złożyły się na Koran :). Piotrek z Warszawy.

Jordan
Aktywny komentator
Aktywny komentator
Posty: 610
Rejestracja: 25 wrz 2016
Has thanked: 2 times
Been thanked: 37 times

Re: Jak być zbawionym?

Post autor: Jordan » 2016-09-30, 20:31

Piotrek pisze:Postać Chrystusa działała na mnie zawsze bardzo silnie. Znalazłem go w księgach apokryficznych, które później złożyły się na Koran :). Piotrek z Warszawy.
Jaki z tego wniosek? czy mamy po Koran sięgać?...
"Zapewniam was: Wszystko, co zrobiliście dla jednego z tych najmniejszych moich braci, zrobiliście dla Mnie!" (Mt 25,40)
ZOSTAŃ POMAGACZEM - kliknij ...i zrób coś dla Jezusa! :-bd

Piotrek

Re: Szkaplerz karmelitański

Post autor: Piotrek » 2016-10-20, 16:31

Nam, ludziom Ligii Polskich Rodzin, pieśń "Pod twoją obronę" jest przypomnieniem lat 60. XIX wieku, powstania styczniowego i budzenia się nowoczesnego Narodu. Były pisma "Przegląd Wszechpolski" i "Tygodnik Ilustrowany". Dzisiaj, na rzecz własnego kręgu, wydajemy nieregularne czasopismo "Opoka w Kraju". 2 stycznia, w rocznicę śmierci Romana Dmowskiego, spotykamy się o 10.00 rano przed Jego grobem na warszawskim Bródnie. Piotrek Grochowski z Warszawy.

Adeptus

Re: Kim jest dla Was Maryja?

Post autor: Adeptus » 2020-11-06, 18:45

No właśnie, trzymając się naukowego obiektywizmu, niewiarygodność Biblii jest oczywista. Sprzeczności z historią, sprzeczności pomiędzy poszczególnymi księgami itd.

Awatar użytkownika
Tek de Cart
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1598
Rejestracja: 4 wrz 2017
Lokalizacja: szczęśliwy mąż i ojciec, Warszawa
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 200 times
Been thanked: 633 times
Kontakt:

Re: Kim jest dla Was Maryja?

Post autor: Tek de Cart » 2020-11-06, 19:43

nie na temat... weźcie to w innym wątku
Nie sprzedawaj duszy diabłu, Bóg da Ci za nią więcej!

Dominik

Re: Kim jest dla Was Maryja?

Post autor: Dominik » 2020-11-06, 19:57

Adeptus pisze: 2020-11-06, 18:45 No właśnie, trzymając się naukowego obiektywizmu, niewiarygodność Biblii jest oczywista. Sprzeczności z historią, sprzeczności pomiędzy poszczególnymi księgami itd.
Złamanie 1 i 4 punktu regulaminu. Dostajesz bana na 24h
Następne przewinienie i się żegnamy.
Ostatnio zmieniony 2020-11-06, 19:59 przez Dominik, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany