Gościnne wpisy

Spam, offtop na forum, czyli forumowe śmieci, posty nie wnoszące nic do tematu, nie związane z nim.
Zablokowany
Dominik

Gościnne wpisy

Post autor: Dominik » 2017-09-05, 09:35

Jest coś takiego jak gościnne wpisy. Chodzi o to że jeśli ktoś ma blog religijny, publikuje na nim teksty to może zgodził by się na publikacje naszego tekstu. W tekście był by link do naszego forum, a konkretnie do jakiegoś tematu.
Korzyści dla nas było by kilka:
:arrow: Google, im więcej linków, na różnych stronach zwłaszcza o tej samej tematyce tym lepiej.
:arrow: czytelnicy danego bloga może by klikali w link i wchodzili na forum

Gdyby ktoś z Was miał jakiś tekst religijny, najlepiej niepublikowany w internecie to byśmy mogli taki wpis gościnny zamieścić u kogoś.
Ostatecznie zawsze można skorzystać ze starego tekstu trochę go zmieniając. Zastępując słowa ich synonimami, zmieniając np. "Dziś padał deszcz, więc nie byłem na rowerze" na "Nie byłem dziś na rowerze ponieważ padał deszcz." Dla google to dwa różne teksty, da się go tak oszukać.

Dlaczego wspomniałem o nowych tekstach. Google bardziej "lubi" unikalne teksty, link z takich tekstów ma większą wartość. Podobnie jest z linkowaniem do różnych tematów zamiast tylko do strony głównej. Ważna jest też długość tekst, im dłuży tekst w którym jest link tym lepiej. Link w tekście na 100 znaków jest niewiele wart.

Podawajcie tutaj adresy do blogów religijnych jakie znacie. Jeśli znacie bliżej jakiegoś autora takiego bloga to skontaktujcie się z nim. Zadajcie pytanie czy zgodzi się na taki wpis gościnny.

Zablokowany