Nabór na Moderatora 2018

Spam, offtop na forum, czyli forumowe śmieci, posty nie wnoszące nic do tematu, nie związane z nim.
Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Nabór na Moderatora 2018

Post autor: Dezerter » 2017-12-30, 23:57

Kochani - forum się rozrasta, coraz nas więcej a w grudniu napisaliśmy 2000 postów :!: aby szybciej i skuteczniej reagować, jak pojawia się kłopoty na forum potrzebujemy Waszej pomocy.
Można zgłaszać własna kandydaturę, albo tutaj albo na pw do mnie lub Dominika, można również proponować (nawet kilka) osoby, które według Was są odpowiednie na tą funkcję.
Moderator powinien charakteryzować się następującymi cechami:
- być kulturalnym i niekonfliktowym, tolerancyjnym
- nie ulegać zbyt szybko prowokacjom, panować nad emocjami
- chcieć współpracować z Administracją
- posiadać średnią przynajmniej obsługę komputera
- lubić to forum i ludzi ogólnie
Starz minimalny to albo 200 postów, albo 3 miesiące z nami
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Dominik

Re: Nabór na Moderatora 2018

Post autor: Dominik » 2017-12-31, 12:47

Przy okazji zadam Wam pytanie. Czy chcielibyście by było nas więcej na forum, czy może obecna ilość użytkowników, postów jest w sam raz?

W przypadku forum np. komputerowego możemy pominąć nieinteresujące nas tematy, np. drukarki i oprogramowanie, a czytać tylko o podzespołach komputera. Tutaj tematyka naszego forum wydaje mi się że sprawia że chcemy większość postów przeczytać, prawie wszystkie tematy łączą się ze sobą. Zajrzenie do nich zabiera sporo czasu.

Moje pytanie jest bardziej teoretyczne, ponieważ nie mamy na to większego wpływu.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Nabór na Moderatora 2018

Post autor: Andej » 2017-12-31, 14:19

Niestety, nikogo nie potrafię zarekomendować. Myślę raczej o paniach. Wnoszą ciekawy wkład. Ale jeszcze, myślę, warto poobserwować, zanim się zaproponuje.

Dziś, teraz, za dużo jak dla mnie. Przeczytałem ok. trzecią część. Wymiękam.

Wolałbym być obarczonym mniejszym wycinkiem. Wiem, że wiąże się z tym szczególna odpowiedzialność. Ale opuszczanie wielu postów nie jest jej przejawem.
Mam jednak świadomość, że to chwilowa sytuacja. Zwykle postów jest znacznie mniej. Teraz nowa osoba prowadzi wykopaliska (i bardzo dobrze). Stąd wielość tematów i postów. To akurat służy naszemu forum. Dobrze byłoby utrzymać tę tendencję.

Zastanówcie się Panowie na paniami. Marek nie ma czasu, już kiedyś oświadczał. Więc ino panie.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dominik

Re: Nabór na Moderatora 2018

Post autor: Dominik » 2018-01-01, 21:40

Damy rade, ja od tego roku będę lepiej przyglądał się postom. Głownie szukając braku szacunku do bliźniego, z czym ostatnio mamy małe problemy.

Nikt nie jest chętny na moderatora? Może macie jakieś pytania?

Abraham45

Re: Nabór na Moderatora 2018

Post autor: Abraham45 » 2018-01-01, 23:35

Ja bym zaproponował wątpiącego, ale on chyba opuścił już forum. To taka nowa odmienna dusza, która mogłaby dawać takie inne patrzenie na niektóre sprawy, szczególnie ateistów, agnostyków itp. Kiedyś na jednym z for chrześcijańskich wzięli takiego i całkiem nieźle szło, poza niektórymi dyskusjami gdzie część obsługi katolickiej nie zgadzała się z jego wypowiedziami, ale cóż - po to go wzięli. Nie wiem co było dalej bo zająłem się swoim forum - nie miałem więc czasu na tamto.

Abraham45

Re: Nabór na Moderatora 2018

Post autor: Abraham45 » 2018-01-02, 12:59

Aha, zapomniałem o jeszcze jed ym kandydacie - DUHDUH. To też bardzo wartościowy kandydat. Nie to co ja z dwoma lub rrzema ostrzeżeniami. Tak rrzymać. Będziecie tworzyć zgraną ekipę i nie będzie już negatywnego traktowania takich ludzi jak ini.
Próbuncie, może któryś się zgodzi.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Nabór na Moderatora 2018

Post autor: Dezerter » 2018-01-02, 16:37

Abrahamie bracie - proszę nie troluj!
Bądź konsekwentny - wybaczyliśmy sobie w starym roku, ja zgodnie z deklaracją już o wszystkim zapomniałem i żyje w nowym roku, gdzie Abraham jest wartościowym forumowiczem, z którym chcę współtworzyć to forum. Nie pozwól, by przeszłość zatruwała ci dusze, miej w duchu
szalom
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Nabór na Moderatora 2018

Post autor: Dezerter » 2018-01-02, 20:23

Ogłaszam z radością, że mamy nowego moderatora a właściwie moderatorkę Magnolię. Mam nadzieję, że kobiecy głos zmniejszy poziom testosteronu na forum i wprowadzi kobiece ciepło i łagodność. Cieszę się, że zgodziła się podjąć ten trudny, niewdzięczny i społeczny trud, dla dobrego pisania i czytania innych użytkowników.
Nie przysparzajcie Jej stresów i pracy - proszę.
Magnolio dziękuje, że się zgodziłaś.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Nabór na Moderatora 2018

Post autor: Andej » 2018-01-03, 13:56

Miło mi widzieć (wirtualnie) Magnolię w naszym gronie. Witam serdecznie w nowej roli.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dominik

Re: Nabór na Moderatora 2018

Post autor: Dominik » 2018-01-03, 14:36

Też miło mi widzieć Ciebie Magnolio w Administracji :-)

Magnolia

Re: Nabór na Moderatora 2018

Post autor: Magnolia » 2018-01-03, 17:00

Ależ mi się ciepło zrobiło na sercu :ymhug: :-bd

Abraham45

Re: Nabór na Moderatora 2018

Post autor: Abraham45 » 2018-01-03, 20:37

GRATULATION MAGNOLIO. Tak niezbyt dobrze znam angielski, ale porwałem się na to i chyba dobre określenie zostało użyte. A jak chłopcy będą podpadać to zawsze jak to kobieta - wałek w rękę. :D

Kobiety mają inne spojrzenie niż mężczyźni, więc to dobre i wartościowe wsparcie. POWODZENIA W NOWEJ ROLI.

Mivia

Re: Nabór na Moderatora 2018

Post autor: Mivia » 2018-01-03, 20:41

Brawo Magnolia to odpowiednie miejsce dla Ciebie :-)

Magnolia

Re: Nabór na Moderatora 2018

Post autor: Magnolia » 2018-01-03, 20:45

Abrahamie, Mivia - dziękuję serdecznie za miłe słowa.
Mam nadzieję pozostaniemy w takich relacjach, także po mojej moderacji jakiegoś postu. ;)

Abraham45

Re: Nabór na Moderatora 2018

Post autor: Abraham45 » 2018-01-03, 21:01

Magnolia pisze: 2018-01-03, 20:45 Abrahamie, Mivia - dziękuję serdecznie za miłe słowa.
Mam nadzieję pozostaniemy w takich relacjach, także po mojej moderacji jakiegoś postu. ;)
Akurat z twojej strony to raczej niczego negatywnego raczej spodziewać się nie mogę, nawet gdyby była to krytyka. Twoja otwartość na ludzi i szczególny szacunek robią takie wrażenie, że mogą przyjąć wszystko i wiem, że będzie to szczere i dla dobra drugiej osoby. To dzięki Tobie i konikowi jeszcze tutaj piszę. Bez was na pewno bym zrezygnował.
Wasza motywacja jest tak silna, że trudno się wam oprzeć. Kobiety działają w sposób szczególny, dlatego tym bardziej pochwalam ten wybór Ciebie na moderatora. A chłopcy ci pomogą w kwestiach technicznych. Ja jeszcze nie obeznałem wszystkiego przy tym skrypcie forum, poza tym trochę zapomniałem, bo przez dłuższy cza nie zajmowałem się swoim forum. Ale w razie czego mogę popatrzeć u siebie, bo skrypt jest chyba podobny.

Zatem jeszcze raz powodzenia.

Zablokowany