Prorok Cyprianpolak

Spam, offtop na forum, czyli forumowe śmieci, posty nie wnoszące nic do tematu, nie związane z nim.
Zablokowany
kolejny

Prorok Cyprianpolak

Post autor: kolejny » 2018-11-13, 19:35

Niech będzie Pochwalony Jezus Chrystus

Chciałbym podzielić się orędziami które sam znalazłem(za pośrednictwem Duch Św.) jak kiedyś przeglądałem Ytba i natrafiłem na fragment orędzia które pan Cyprian umieścił w swoim filmiku nie pamiętam zbytnio tytułu tego filmu ale link podam do kanału i do jego strony na końcu. Te orędzia są na czasy ostateczne o których mówią księża: Glas i Chmielewski

Te orędzia są miedzy innymi o :końcach czasów,apokalipsie,ojczyźnie,Smoleńsku,kosmitach,relacji człowieka z Bogiem,Pouczenia Pana Jezusa i Orędzia dla Polski, Kościoła, świata,o chemtrails,miłości Boga do człowieka itp.Te orędzia są dla ludzi szukających prawdy.

CIACH
Nie reklamujemy blogów, zwłaszcza podejrzanych. Dominik
Ostatnio zmieniony 2018-11-13, 21:39 przez kolejny, łącznie zmieniany 1 raz.

Kalart

Re: Prorok Cyprianpolak

Post autor: Kalart » 2018-11-13, 20:22

Chciałbym wierzyć że ten post, jak i sam blog to żart. Niestety, jestem przekonany że wielu ludzi traktuje to poważnie....

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4116 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Prorok Cyprianpolak

Post autor: Dezerter » 2018-11-13, 20:33

Ale autor zaprasza do komentowania- ja się powstrzymam, zamiast tego zacytuje, bo to chyba komentarza nie wymaga:
12 VIII 2018- Zatruwana dusza podobna do zatruwanego organizmu, 13 VIII 2018, 14 VIII 2018 - Egzorcyzmy a także działo orgonowe (chembuster) jako obrona przed chemtrails

- Pytasz się dziecko czy tak zwane działo orgonowe przeciw chemtrails może być używane przez katolika, praktykującego katolika, który nadto chce czynić rzeczy miłe tylko Bogu. Odsunąłeś się od tego jeszcze przed przekazami i od tzw orgonitów bo nie wzbudzało to Twego zaufania. Po prostu nie da się tego wytłumaczyć znanymi prawami fizyki. Widziałeś to i nie wiadomo jakie moce tym kierują.
Nie ma w tym nic złego, dziecko, o ile nie towarzyszą temu szamańskie praktyki, przywoływanie mocy, duchów. Należy to ofiarować Bogu. Jeśli by ktoś czuł niepokój i niepewność niech to zostawi. Tzw działo orgonowe jednak, jak widać, oczyszcza nad domem i w najbliższej okolicy niebo ze smug chemicznych (chemtrails).
- Ty, Panie, jednak powiedziałeś a propos czakramu na Wawelu, abyśmy nie dotykali ( w cudzysłowiu nie dotykali, bo nikt nie ma dostępu aby fizycznie dotknąć tego czakramu, przynajmniej ludzie z zewnątrz) tego czego nie rozumiemy.
- Tak dziecko lecz ludzie tam przychodzą by się „energetyzować” uzyskać „oświecenie” co do swego miejsca w świecie, itd. jasnowidztwo ewentualnie. Wszystko z pominięciem Mnie i zapominaniu o Mnie lub też odrzuceniu wcześniej. Dlatego też powiedziałem: Ja jestem największym czakramem waszego serca. < Nawiązanie do serca także dlatego, że czakram na Wawelu ma być tzw czakramem serca. C. P.>. Lecz tutaj chodzi o ochronę. A to działa realnie i to widać.
- Ale, Panie Jezu, jak to może tak działać (bez jakichś ukrytych mocy).
- Kryształ górski nie jest czymś złym, ani rurka miedziana, ni żywica epoksydowa, ni kawałki metalu w niej zanurzone ( i inne, które są wymieniane przy tych działach orgonowych). Nic nie ma w sobie nieczystych mocy.
- Ale jak to może tak działać aby postawić żywicę epoksydową, czy inną z zanurzonym w niej martwym elementem, z włożonymi i zastygłymi rurkami miedzianymi potem znowu żywica z tym samym, rurki, potem znowu żywica a do rurek miedzianych powkładane kryształy górskie i to odsuwa i rozprasza chemtrails i trucizny w nim zawarte.
- Jak widzisz dziecko. :-o
- A czy nie lepiej byłoby gdyby przyszedł ksiądz i odprawił egzorcyzmy aby odpędzić chemtrails.
- Gdyby przyszedł ksiądz i zrobił to dobrze, ksiądz prawdziwie Boży kapłan, to by było skuteczne długo i nawet gdyby przyjął ofiarę tak jak na mszę byłoby to tańsze niż zakup działa orgonowego a nawet jego własna budowa.
Potem mógłby powtórzyć gdyby była potrzeba, ale taki egzorcyzm byłby skuteczny cały rok i nawet więcej.
- Chwała Tobie Chryste.
Ale tego nie robi żaden z księży.
- Jak widać nie robi. Ale gdyby wiedział to mógłby to robić niejeden.
- Ale biskupi, którzy służą dwóm panom pewnie by się sprzeciwiali.
- Trzeba najpierw czynić a potem zastanawiać się czy ktoś będzie przeszkadzał i uniemożliwiał bo to się okaże.
- Chwała Tobie Chryste.
Ostatnio zmieniony 2018-11-13, 20:39 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

kacperek29
Dyskutant
Dyskutant
Posty: 289
Rejestracja: 12 lut 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 110 times
Been thanked: 87 times

Re: Prorok Cyprianpolak

Post autor: kacperek29 » 2018-11-13, 21:05

Mnie bardziej pasuje to:
Smoleńsk musi być wyjaśniony bo czas się zbliża.
Chcecie budować bez Chrystusa, lekceważycie Go? Nie uratujecie Polski. Nic jej nie uratuje beze Mnie. Nawet gdybyście w cudowny sposób stali się potęgą militarną i gospodarczą. Smoleńsk był po to by was zniszczyć. To było jak rozpoczęcie wojny. Każdy kto kłamie o Smoleńsku staje po stronie wrogów Polski. Kłamią także wszystkie media katolickie i one stają w tym wypadku po stronie wrogów Polski. Stają po stronie wrogów Polski w bardzo ważnej sprawie.
Chcę abyście założyli Centrum Smoleńskie. Placówkę, która jawnie będzie się tym zajmować i jawnie zbierać informacje. Ma to być przeznaczony na ten cel osobny budynek i poświęcony. Stale winien tam przebywać kapłan, który będzie się modlił.
Musi to być teren prywatny.
Miejsce to musi być otoczone obywatelską ochroną, strażą obywatelską. Winna tam być też kaplica z Przenajświętszym Sakramentem ( gdy będzie na to pozwolenie od biskupa).
Na ten cel musi być powołane specjalne stowarzyszenie. Należy też je zarejestrować w Sądzie.
Musicie mieć środki na potrzebne działania. Winno je móc pozyskiwać Stowarzyszenie dlatego należy nadać mu odpowiedni charakter.
Centrum Smoleńskie będzie się zajmowało kompleksowo wszystkim co dotyczy Smoleńska. Od początku.
Ja wam pomogę ale musicie chcieć i się starać. Tak jak mój syn dostaje środki na wszystko co potrzebne i nie brakuje mu tak i wy dostaniecie na ten cel. Jednakże muszę być waszym Panem, wszystkich, którzy będą działać w Centrum Smoleńskim i wokół niego. Nie chcę tu ateistów, wolnomyślicieli, ale katolików. Tylko praktykujący katolicy kochający Kościół i Jezusa.
Inni nie powinni tam być.
To jest wymóg. Inaczej wam nie pobłogosławię i zniszczą was. Jeśli Mnie posłuchacie tak się nie stanie. Nie przemogą. Inni Polacy zobaczą wtedy, że można szukać prawdy z Chrystusem, który jest Prawdą i Ona zwycięża.
Jeśli się jest z Chrystusem Zwycięzcą jest się zwycięski. Teraz i w wieczności.
Ostatnio zmieniony 2018-11-13, 21:40 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.

Zablokowany