Już po aktualizacji, piszcie w kawiarence czy wszystko działa.

MONOLOG

Tutaj będą pisane felietony przez redaktorów forum. Katolickie spojrzenie na świat, na Boga, na sprawy wiary. Zapraszam do czytania.

Moderator: Moderatorzy globalni

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Andej
Elitarny komentator
Elitarny komentator
Otrzymał podziękowań: 54 razy

Re: MONOLOG

Post autor: Andej » 2017-09-14, 11:40

Nie wina Twoja, a i nie ma w tym niczego złego.

Jeśli chcesz polemizować (jeśli tak, miło mi będzie) to na blogu, a nie w Monologu. Jak widzisz powoli przenoszę aktywność do blogu. Z tym, że chwilowo nie bardzo mam czas na dłuższe przemyślenia wzgl. wypowiedzi.

Inne spojrzenie, jeśli życzliwe, jest budujące. Nawet gdy diametralnie inne.

Awatar użytkownika
Andej
Elitarny komentator
Elitarny komentator

Post autor: Andej » 2017-09-23, 10:45

Alem się zastał.
Wreszcie obudziłem się. Albowiem zerknąłem na czytania wyznaczone na najbliższą niedzielę. A tam przypowieść, która mnie długo bulwersowała. Sprzeciwiałem się postawie, którą Jezus stawia za wzór.
Buntowałem się kiedyś przeciw niesprawiedliwości. Jak można zapłacić tyle samo za cały dzień pracy ile za godzinę. W końcu coś zrozumiałem. Czy dobrze? Oceń czytając blog.

Awatar użytkownika
Andej
Elitarny komentator
Elitarny komentator

Post autor: Andej » 2017-10-02, 13:54

Quo vadis medicinae

Dziś dodałem kilka słów na temat eksperymentów na embrionach i ludzkiej reakcji na to.

Awatar użytkownika
Andej
Elitarny komentator
Elitarny komentator

Post autor: Andej » 2017-11-03, 15:34

Dez mnie zawstydził. Napisał, że warto czytać moje blogowanie. A tego blogowania brak. Od dawna nic nie pisałem. Jakoś mam wrażenie, że nikt tego nie czyta. Ze nikogo to nie interesuje. Dlatego zacząłem się lenić. Bo po co pisać, skoro nikt nie czyta?
A może czyta? Dez się przyznał. Ale poza nim zdarza się komuś zerknąć? Ale może zadając takie pytanie przemawia przeze mnie pycha? A dziś zainspirowany najbliższą Ewangelia kilka słów o skromności. I chyba niektóre tezy opublikowane paręnaście minut temu w BLOGU są bulwersujące.

Awatar użytkownika
Andej
Elitarny komentator
Elitarny komentator

Post autor: Andej » 2017-11-12, 17:09

Chciałem coś napisać. Na temat Dekalogu. Zacząłem, ale zjechałem na znaki drogowe. I wyszło mi coś takiego:
Obrazek

Awatar użytkownika
Andej
Elitarny komentator
Elitarny komentator

Post autor: Andej » 2017-11-15, 13:56

Dodany dziś wpis ... jest inny. Dłuższy. Polityczny. Smutny. Na temat obecnie budowanej wieży Babel. Wieży Babel budowanej zamiast krzyża i w miesjcu, w którym krzyż stał.

ODPOWIEDZ