MONOLOG

Tutaj będą pisane felietony przez redaktorów forum. Katolickie spojrzenie na świat, na Boga, na sprawy wiary. Zapraszam do czytania.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Otrzymał podziękowań: 2349 razy

Re: MONOLOG

Post autor: Andej » 2021-08-10, 20:54

A teraz opowiadanko.
Gdy uczestniczyłem w dyskusji na temat tego, czy Pan Jezus daje możliwość wyboru: piekło czy niebo, przyszła mi do głowy historyjka.
Chcesz przeczytać całość? Kliknij: http://andej.zchrystusem.pl/opowiadania ... o-smierci/
Ale ostrzegam, to nie jest tylko kilka zdań.

Opowiadanie nie z tej ziemi. Takie science fiction, że tym, że niewiele w tym science.

Oczywiście, czysta fantazja. Bez odniesień do Biblii. Pisana na szybko. Bez korekty. Ze błędy przepraszam.Obrazek
Ostatnio zmieniony 2021-08-10, 21:23 przez Andej, łącznie zmieniany 2 razy.

Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Otrzymał podziękowań: 2349 razy

Re: MONOLOG

Post autor: Andej » 2021-10-03, 10:45

Październikowy różaniec. Lub różańcowy październik.
Nie ważne. Ważne, aby był różaniec. Aby był czas różańcowy. Aby byłą potrzeba.

A ja zazdroszczę Maryi. I modle się i Jej pomoc. Aby uprosiła dla mnie lepszą jakość mojej modlitwy. Aby ubłagała dla mnie rozjaśnienie umysłu, zrozumienia. Siłę do naśladownictwa. I wiele, wiele więcej.

Proces trwa. A moje rozważania ewoluuję. Zmieniają się z czasem. Modlitwa różańcowa jest nieskończona. Wciąż nowa, choć ta sama. Wciąz daje coś nowego. Otwiera oczy i umysł. Na Boga, na świat, na siebie.

A co tym razem napisałem? Tego możesz dowiedzieć się klikając: http://andej.zchrystusem.pl/rozaniec/pa ... e-radosne/

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2021-10-03, 10:45 przez Andej, łącznie zmieniany 1 raz.

Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

ODPOWIEDZ