KRONIKA

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: KRONIKA

Post autor: Andej » 2021-01-02, 18:45

Czy podasz statystyki aktywności na tym polu? Czy da się określić ilość wejść osób spoza grona forumowiczów?
I czy nie dodać tam możliwości umieszczania komentarzy? Z tym, że musiałyby one być zatwierdzane przed publikowaniem.

Tak samo ciekawa jest statystyka wejść na YT.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dominik

Re: KRONIKA

Post autor: Dominik » 2021-01-05, 23:01

Nie mam danych ile wejść było z poza grana zarejestrowanych użytkowników, ale coś podobnego jutro podam.

Możliwość pisania przez niezarejestrowanych przedyskutujemy w innym wątku.

Ja za to zapytam Was co myślicie o wzrastających statystykach? Czy nie jest za dużo postów publikowanych dziennie, może chcielibyście ich więcej?
Tak się pytań, ponieważ ilość wpływa na to w jaki sposób traktujemy forum. Jest nas mało to ogarniamy sytuację, jakoś się znamy wirtualnie, a co gdyby było 10 razy więcej postów?

Magnolia

Re: KRONIKA

Post autor: Magnolia » 2021-01-06, 19:08

Dominik pisze: 2021-01-05, 23:01

Ja za to zapytam Was co myślicie o wzrastających statystykach? Czy nie jest za dużo postów publikowanych dziennie, może chcielibyście ich więcej?
Jest nas mało to ogarniamy sytuację, jakoś się znamy wirtualnie, a co gdyby było 10 razy więcej postów?
Kiedyś dawałam radę czytać codziennie wszystkie posty z danego dnia. Obecnie już nie daję rady, selekcjonuje sobie tematy i odpuszczam te które mnie nie interesują. DLatego tak ważne dla mnie jest aby pisać na temat wątku, żeby nie było bałaganu w wątku, bo jak zerkam na tytuł to chcę czytać na dany temat, a nie o wszystko i o niczym.
Tym bardziej opcja przywoływaniem danego użytkownika, albo zacytowania jego wypowiedzi będzie się przydawać, jesli oczekujemy rozmowy z kimś konkretnym.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: KRONIKA

Post autor: Dezerter » 2021-02-03, 23:27

Dominik z Magnolią tak się wciągnęli w Dolinę Modlitwy, że założyli swoje forum https://dolinamodlitwy.pl/forum/
forum katolickie o teologii, wierze i życiu katolickim

- Dominik z Magnolią odeszli, ale współpracujemy i utrzymujemy dobre relacje - niech wam Bóg błogosławi na nowej drodze

Nowym Moderatorem został Mokrej - owocnej pracy życzę.
Ostatnio zmieniony 2021-02-07, 23:17 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: KRONIKA

Post autor: Dezerter » 2021-02-28, 16:54

Właśnie @Lunka napisała 100 000 post
w temacie Tajemnice szczęścia.
autor: Lunka » 28 lut 2021, 16:20
"Jakiś czas temu zaczęłam odmawiać Tajemnice Szczęścia."
... no brawo TY to się nazywa szczęście trafić do Kroniki forum
Ostatnio zmieniony 2021-02-28, 16:55 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: KRONIKA

Post autor: Andej » 2021-02-28, 17:57

Szkoda, że nie zasygnalizowałeś wcześniej. Toż to byłby wyścig na posty, aby zostać wpisanym do Kroniki.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: KRONIKA

Post autor: Lunka » 2021-02-28, 19:12

Dziękuje. Jako taki "świeżak" na forum , nie czuje się godna tak wielkiego zaszczytu 😯🙏
Chociaż raz zapisałam się w jakiejś historii 😊
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: KRONIKA

Post autor: Dezerter » 2021-11-04, 22:16

W październiku 2021 pobiliśmy rekord ilości napisanych postów w jednym miesiącu - 4365 - forum rozkręca się coraz bardziej - brawo wy @};- (*) :-bd
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: KRONIKA

Post autor: Dezerter » 2022-02-07, 19:46

Rok 2021 był znów kolejnym rekordowym rokiem, kolejnym rokiem wzrostu i rekordowo wielu:
ilości postów, nowych założonych tematów i ilości nowych użytkowników
Niestety po zmianie forum na nowsza wersję przepadły nam statystyki więc liczb nie podam.
Liczba postów: 138384 • Liczba tematów: 5063 • Liczba użytkowników: 1500
Ale najważniejsze jest to, że budujemy w necie zakątek Królestwa Bożego, gdzie króluje Chrystus i kwitnie miłość bliźniego, gdzie wielu forumowiczów pomaga innym i niesie pomoc i za to niech wam Bóg Błogosławi
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: KRONIKA

Post autor: Jozek » 2022-02-07, 19:52

Brak najwazniejszych statystyk, ilu sie nawrocilo?
Reszta to balast.

I znow sie narazilem administracji. ;)
Ostatnio zmieniony 2022-02-07, 19:54 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: KRONIKA

Post autor: Dezerter » 2022-02-07, 21:57

Ja na przykład kilka razy w roku, dzięki temu co ktoś inny napisał na forum
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: KRONIKA

Post autor: Jozek » 2022-02-07, 22:20

Hmmm... to forum jest po to bys ty sie jedynie nawracal? ;)
Ja tez takie che. ;)
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: KRONIKA

Post autor: Andej » 2022-02-09, 15:27

Sądzę, że Forum wspomaga nawrócenia. Jednak, przynajmniej w moim przypadku, są związane z rokiem liturgicznym. Zwłaszcza z Wielkim Postem i Zmartwychwstaniem. Ale też adwentem.
Wiele formowych wypowiedzi zbudza refleksje. Ale nie nawracam się spektakularnie. To ciężki powolny proces. Każdy jego krok jest nawróceniem. Cząstkowym, ale jest.
Moje nawrócenia zaczynają się od uświadomienia sobie czegoś, a potem z powolnej, ociężałej realizacji. Najpierw zrozumienie, potem postanowienie i w końcu walka.
Nie można i nie trzeba tego mierzyć ilościowo. Żadna statystyka nie odda tego. I nie wiem, czy należy się tym chwalić. Bo nie wiem, jak może być reakcja na takie wyznanie. Albowiem nam świadomość jak moje nawrócenie są malutkie, niepełne, powolne.
Liczy się to, że są. I to, że się staram. Resztę Bóg oceni.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: KRONIKA

Post autor: Dezerter » 2023-01-02, 22:54

Kolejny rok za nami, dziękuję, że jesteście :ymhug:
wielu nowych forumowiczów przybyło, wielu błądzących, ale jest Moderacja i stara gwardia, którym pragnę podziękować za utrzymanie dobrego poziomu i katolickiego charakteru forum,
bo ja w tym roku miałem w realu inne priorytety niż forum - walka o życie i zdrowie mojej żony, co przy Waszym wsparciu modlitewnym udało się i w nowy rok wchodzimy z dużą nadzieją na pełne wyzdrowienie.
Przepraszam za moją małą aktywność i obecność.
Ale rok należy uznać za udany, więc trochę statystyk:
Pobiliśmy w tym roku rekord w ilości zarejestrowanych uzytkowników 472, więc coraz więcej ludzi chce z nami pisać :)
Obrazek


Prawie dorównaliśmy ilości postów z poprzedniego roku - napisaliśmy 38047, szkoda, że nie wszystkie na temat ;)
Obrazek


Ile można wymyślić jeszcze nowych tematów po tylu latach pisania?, ano można - 1015 :!:
Obrazek
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: KRONIKA

Post autor: Dezerter » 2024-01-01, 21:07

Podsumujmy ten gorący w realu 2023 również na forum.
Przybyło kilku nowych, ciekawych forumowiczów - zawsze cieszy mnie dopływ nowej krwi, bo to nowe spojrzenie, wiedza i doświadczenie.
Usunąłem ponad 1000 martwych dusz, które nigdy nic nie napisały na forum po rejestracji by zwolnic popularne niki (stąd niezgodności w statystykach)
Zrobiliśmy porządki w grupie Moderatorów usuwając nieaktywne od dawna osoby. Aktualnym Moderatorom wyrażam najwyższe uznanie za poziom i zaangażowanie w moderacje :ymapplause: :-bd

Powstał nowy dział i zaczęliśmy wspólne studium Biblijne Dziejów Apostolskich - cieszę się, że podjąłem wreszcie to wyzwanie - Duchu prowadź *-:)
Aktywnie włączyliśmy się w życie Kościoła omawiając drogę synodalną i wynikłe z tego dokumenty, co uważam za duży sukces, bo daje nam potrzebne informacje do aktywnego życia w parafiach i nie tylko.

Na koniec trochę cyferek, bo mamy czym się pochwalić, bo w każdym z trzech działów pobiliśmy dotychczasowe roczne rekordy i to o kilka %

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2024-01-01, 21:10 przez Dezerter, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”