Msze ONLINE

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Msze ONLINE

Post autor: Andej » 2020-04-09, 19:25

Zaprzyjaźniony proboszcz zaprasza do uczestnictwa w jego parafii: http://www.ignacyloyola.pl/

Najbliższe transmisje
10 kwietnia
17:30
NA ŻYWO Wielki Piątek - Transmisja Drogi Krzyżowej o godz. 17.30 - prowadzi ks. Piotr
18:00
NA ŻYWO Wielki Piątek - Transmisja Liturgii Pańskiej - godz. 18.00 - przewodniczy Ks. Marek
11 kwietnia
16:00
NA ŻYWO Wielka Sobota - Obrzęd poświęcenia pokarmów na stół wielkanocny - transmisja o godz. 16.00
19:30
NA ŻYWO Wigilia Paschalna - Transmisja Liturgii - godz. 19.30 – koncelebrze przewodniczy Ks. Proboszcz, homilię wygłosi Ks. Piotr
12 kwietnia
06:00
NA ŻYWO Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - Transmisja Rezurekcji - godz. 6.00 – przewodniczy i homilię wygłosi Ks. Proboszcz
10:00
NA ŻYWO Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego- Transmisja Mszy św. o godz. 10.00 - przewodniczy ks. Piotr
11:30
NA ŻYWO Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - Transmisja Mszy św. o godz. 11.30 - przewodniczy ks. Marek
13:00
NA ŻYWO Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego- Transmisja Mszy św. z kościoła św. o godz. 13.00 - przewodniczy ks. Piotr K
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dominik

Re: Msze ONLINE

Post autor: Dominik » 2020-04-09, 20:25

Ja muszę się powstrzymać przed dodawaniem kolejnych parafii na stronę, a i tak jest ich już wystarczająco. Chciałbym dodać jak najwięcej, ale podejrzewam że część parafii zrezygnuje z transmisji jak sytuacja wróci do normy. Poczekam, zniosą zakazy, odczekam z miesiąc i dalej będę uzupełniał bazę. Tak to robota pójdzie na marne,, 80 - 100 dodanych już parafii wystarczy na chwile obecną.

Teraz trafiłem na transmisje Mszy z Archidiecezji Łódzkiej
https://www.youtube.com/channel/UC3pLnm ... hohKRMhbqA
Używają kilku kamer, zbliżenia robią, pełen wypas. Pewnie tylko tak z okazji Wielkiego Czwartku.

Dominik

Re: Msze ONLINE

Post autor: Dominik » 2020-04-16, 18:26

Zrobiłem taką zmodyfikowaną stronę, dla siebie. Np. teraz o 18 jest jakieś 40 transmisji Mszy, a że czasem muszę sprawdzić czy są one rzeczywiście odprawiane, czy mój grafik jest po prawny, to trzeba szybko przeklikać transmisje,
Stąd wersja strony do szybkiego sprawdzania (wersja na większe monitory/rozdzielczość,, telefony, tablety odpadają).

Kod: Zaznacz cały

https://msze.zchrystusem.pl/index10.php
Taki nieoficjalny link.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14804
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Msze ONLINE

Post autor: Dezerter » 2020-05-31, 13:15

Wszystkich młodych i tych młodych duchem zapraszam i polecam
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”