Katalog stron katolickich

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
ODPOWIEDZ
Dominik

Katalog stron katolickich

Post autor: Dominik » 2020-05-01, 19:57

Ruszam z kolejnym projektem.
Katalog stron katolickich https://katalog.zchrystusem.pl
Każdy będzie mógł dodać do niego swojego bloga, kanał na YT czy stronę WWW. Warunek jest oczywiście taki, ze tematyka strony musi w jakimś stopniu poruszać sprawy religijne związane z katolicyzmem i nie być jemu przeciwna.


Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Katalog stron katolickich

Post autor: Dezerter » 2020-05-30, 11:10

Ja polecam dostępne dzieła Św Augustyna w plikach pdf http://www.augustianie.pl/sw-augustyn/s ... yn-dziela/
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Dominik

Re: Katalog stron katolickich

Post autor: Dominik » 2020-05-30, 11:24

Sami możecie dodać stronę do katalogu, jest taka opcja.

TOMVAD 45

Re: Katalog stron katolickich

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-06-30, 04:28

To dodałem jedną stronkę,wymaga pewnych zmian i potrzebuje współpracowników.

Dominik

Re: Katalog stron katolickich

Post autor: Dominik » 2020-06-30, 09:00

I schakowałeś mój katalog, dodałeś raz stronę, wyświetla się trzy razy,,, a tak poważnie, coś musiałem źle zrobić, czegoś nie przewidzieć. Tak to jest jak od zera się piszę stronę.

Strona którą dodałeś wymaga poważniejszych zmian, które nie muszą by trudne w realizacji. Mam tutaj na myśli aktualizacje przestarzałego skryptu na nowszą jego wersje lub przejście na Wordpress.
Są narzędzie na przenoszenia stron, zwłaszcza treści z nich. Menu, logo strony trzeba już ręcznie przenieść.

Darmowy współpracownik co się zna na informatyce, programowaniu,,, rzecz niemożliwa. Z 10 lat temu jeszcze było to możliwe, nie dziś.
Może warto byś poszukał współpracy z innymi stronami, nie tylko współpracowników? Dobrze by było, gdyby kilka różnych stron, prywatnych projektów wzajemnie sobie pomagało. Jeden zna się trochę na grafice, drugi trochę na programowaniu, trzeci potrafi reklamować strony. Każdy mógłby skorzystać,,, powolutku i do przodu.
Tylko czy możliwe są takie współprace?

TOMVAD 45

Re: Katalog stron katolickich

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-06-30, 13:18

Co do umieszczania tej strony to robiłem wszystko po kolei ale może nie potrzebnie zaznaczyłem trzy razy kategorię bo tam w tym formularzu tak jest-1,2 i 3 kategoria. Możw wystarczyło zaznaczyć tylko pierwszą i stąd ten błąd.

Do do samej strony i szukania współpracowników to doskonale wiem że to jest trudne. Myślę też o powiązaniu mojej strony z moją parafią dzięki czemu może uda się znaleźć pomoc techniczną ale najpierw musiałbym pogadać z ks proboszczem. Nie prowadzę działalności gospodarczej by zatrudniać kigoś do takich prac. Poza tym to jest twór Ewangelizacyjny i chodzi o to by ludzie chcieli to robić dla Chrystusa a nie dla kasy.

Zobaczymy,na pewno będę się starał te zmiany skryptu przeprowadzić,ale wolałbym nowszą wersję joomli bo to już opanowałem. Innych skryptów nie znam.

Dominik

Re: Katalog stron katolickich

Post autor: Dominik » 2020-06-30, 13:43

Właśnie o tym pomyślałem że trzy razy zaznaczyłeś tą samą kategorie. Robiąc stronę właśnie trzeba przewidzieć każdy ruch użytkownika, ja tego ruchu nie przewidziałem. Poprawię to później.

Nie wiem jak strona Twoje parafii, wydaje mi się że większość takich stron jest zaniedbana. Może mają zdolnego księdza co ogarnia takie rzeczy.
Strona mojej parafii zniknęła z sieci.

TOMVAD 45

Re: Katalog stron katolickich

Post autor: TOMVAD 45 » 2020-06-30, 14:40

Strona parafii działa dobrze i jest aktualizowana,ale nie wiem kto się zajmuje stroną - czy jakiś ksiądz czy może ktoś z parafian.
Może dzięki temu miałbym pomoc w sprawach technicznych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”