Strona z modlitwami

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
Magnolia

Re: Strona z modlitwami

Post autor: Magnolia » 2020-08-26, 11:05

Powstał kolejny film z modlitwą.
Tydzień temu nie wiedziałam o istnieniu aplikacji do robienia filmów. W dwa dni nauczyłam się robić proste filmy. Ale kompletnie nie podobało mi się jak brzmi mój głos. Mąż podpowiedział, żeby nagrać poprzez dyktafon w telefonie. Łatwo nie jest u mnie z cisza do nagrywania, bo wokół Pan gospodarz domu kosi, zbiera liście i generalnie robi sporo zamieszania, jakby odgłosom pociągów, aut i samolotów schodzących do lądowania co 5 minut, było mało. W dzień nie ma chwili spokoju. Za to w nocy...
Jak usiadłam trzeci raz do tego programu to powstał taki film i udało się nagrać w miarę dobrą ścieżkę dźwiękową.
Dlatego sobie pomyślałam, że naprawdę każdy kto ma dyktafon w telefonie może nagrać ścieżkę dźwiękową i wysłać mi na maila i w ten sposób włączyć się w nasze małe dzieło.


Dominik

Re: Strona z modlitwami

Post autor: Dominik » 2020-08-27, 19:45

Mamy już sporo modlitw, trzy osoby już użyczyły swojego głosu.
Co myślicie o tym pomyśle?

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Strona z modlitwami

Post autor: Dezerter » 2020-08-27, 20:02

Cokolwiek czynicie na Chwałę Bożą czyńcie
- spełniacie to hasło, a czy się przyjmie i stanie popularne tego się nie dowiemy jeśli nie spróbujemy - ja zaczynam reklamę w moich zaprzyjaźnionych wspólnotach.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Strona z modlitwami

Post autor: Andej » 2020-08-27, 20:04

Wysłuchałem tylko tego ostatniego. Uważam, że może być inspiracją. I warto kontynuować.
Jednak dla mnie to jest sprawa zbyt intymna. Nie potrafiłbym. Co innego w myślach. Wtedy rozkwita. Wtedy, gdy wiem, że słyszy tylko on, wtedy nie mam zahamowań. Podziwiam odwagę.
Gdy muszę na głos, to wychodzi inaczej. I nigdy dwa razy tak samo. I nigdy dwa razy to samo. Choć tak na prawdę, to każda modlitwa to to samo.
Nawet tego nie potrafię wyrazić.


Jestem zdania, że warto kontynuować. To jest wartościowe. Jednak sam nie potrafię się podpisać pod żadną modlitwą innego człowieka. A moje są wciąż inne. I też, nie mogę się podpisać pod swoją wczorajszą, bo dzisiaj jest inaczej. Jestem innym człowiekiem.
Ale każdy słowo czyjejś modlitwy, także tej wysłuchanej przed chwilą, zostawia ślad. Ślad, który zmienia. Ślad, który zostaje na zawsze. Ślad, który nagle pojawia się przed oczyma po sekundzie, godzinie, a czasem dopiero po latach.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Magnolia

Re: Strona z modlitwami

Post autor: Magnolia » 2020-08-27, 20:05

nagrywamy same modlitwy, doradźcie czy mamy na początku każdej z nich mówić : "W Imię Ojca i Syna..." czyli znak krzyża? Bo jesli ktos sobie zrobi playlistę i bedzie chciał kilka modlitw słuchać jedna po drugiej to co minutę bedzie znak krzyża...

najnowsza:
Ostatnio zmieniony 2020-08-27, 20:06 przez Magnolia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Strona z modlitwami

Post autor: Andej » 2020-08-27, 20:09

A czy można wstawić bezgłośny obraz człowieka czyniącego znak krzyża świętego? Wtedy słuchającemu przeszkadzać nie będzie, a oglądający uczyni co trzeba.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dominik

Re: Strona z modlitwami

Post autor: Dominik » 2020-08-27, 20:16

Trzeba by takiego darmowego filmu poszukać, albo sami musimy nagrać.
Pomysł dobry Andej.

Dodano po 31 sekundach:
Albo sam obraz

Magnolia

Re: Strona z modlitwami

Post autor: Magnolia » 2020-08-28, 12:29

Kolejna propozycja już ze znakiem krzyża:



Obecnie mam 3 męskich lektorów i bardzo sie cieszę z tych współpracy.
Naprawde każdy może mieć nagraną własną modlitwę i codziennie się nią modlić.

Dominik

Re: Strona z modlitwami

Post autor: Dominik » 2020-08-28, 19:23

Jestem w szoku jakiego tępa to nabiera.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Strona z modlitwami

Post autor: Andej » 2020-08-28, 19:41

Dominik pisze: 2020-08-28, 19:23 Jestem w szoku jakiego tępa to nabiera.
A co Ty tu robisz? Miałeś odpoczywać? Tęsknota?
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Magnolia

Re: Strona z modlitwami

Post autor: Magnolia » 2020-08-28, 19:48

No własnie dlatego, że nie jestem tępa, dlatego takiego tempa to nabiera! =)) :-bd

Kanał nie ma tygodnia, a ja tydzień temu nie wiedziałam jak się robi filmiki...NAPRAWDĘ!
Bóg nie wybiera zdolnych, tylko uzdalnia wybranych - to zdanie czasem szczególnie ma moc!

Dominik

Re: Strona z modlitwami

Post autor: Dominik » 2020-08-28, 19:57

Andej pisze: 2020-08-28, 19:41
Dominik pisze: 2020-08-28, 19:23 Jestem w szoku jakiego tępa to nabiera.
A co Ty tu robisz? Miałeś odpoczywać? Tęsknota?
Miałem, ale nie potrafię odciąć pępowiny łączącą mnie z forum.
Magnolia pisze: 2020-08-28, 19:48 Kanał nie ma tygodnia, a ja tydzień temu nie wiedziałam jak się robi filmiki...NAPRAWDĘ!
Bóg nie wybiera zdolnych, tylko uzdalnia wybranych - to zdanie czasem szczególnie ma moc!
Też jestem w szoku, że kilka ni i filmiki na takim poziomie.

Magnolia

Re: Strona z modlitwami

Post autor: Magnolia » 2020-08-28, 20:04

Wydaje mi się, że nie wiemy na co nas stać, jesli nie spróbujemy... Powiem Wam że gdyby mój mąz nie podpowiedział mi żeby nagrać się na dyktafonie komórki to nic by nie było, bo nagrywanie lektora w programie gdzie składam zupełnie mi nie pasowało... a mój tato od razu proponuje nam kupienie profesjonalnego mikrofonu... szkoda że nie zasponsorował, prawda?!

A teraz przyznam Wam sie do czegoś... ktoś mnie kiedyś nieżyczliwie potraktował, wyśmiewał się z mojego entuzjazmu krótko po nawróceniu... i powiedział:... "że to taki zapał neofitki, jak tak dalej pójdzie to za 5 lat będę porywać stadiony..." potraktowałam to jako proroctwo i byłam ciekawa czy się sprawdzi... ;)
patrząc na statystyki forum, to trochę ludzi tu zajrzało, no ale jeszcze nie stadion... więc może kanał na Yt pomoże mi spełnić to proroctwo, jak myślicie?!
Cos czuję że jestem na dobrej drodze... :) Chwała Panu!
Ostatnio zmieniony 2020-08-28, 20:06 przez Magnolia, łącznie zmieniany 1 raz.

Dominik

Re: Strona z modlitwami

Post autor: Dominik » 2020-08-28, 20:39

Profesjonalny mikrofon, do tego raczej musi być także pomieszczenie obłożone gąbkami, by nie było echa od ścian, ale mogę się mylić. Po prostu taki mikrofon wyłapuje dużo więcej niż mikrofon w telefonie.,, ale nie wiem czy jest to sens. Mi nie przeszkadza taka jakość jaka jest po za szumem, który da się programowo usunąć.
Trzeba by wypożyczyć taki mikrofon na testy.

Odnośnie kasy na sprzęt,,, może Patronite? Tylko wtedy trzeba by kilka mikrofonów za kupić, po jednym dla każdego.
Tylko też jaki mikrofon, za 200zl, 500zl, 1000zl. a moze taki za 100zl wystarczy?

Magnolia

Re: Strona z modlitwami

Post autor: Magnolia » 2020-08-30, 15:41

Dzisiejsza propozycja:


Obejrzyjcie chłodnym okiem, dajcie informację zwrotną. Interesuje mnie czy da się tego słuchać? czy nakłania do modlitwy? czy cos jest za szybko, za długo, za cicho za głośno?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”