Problem połączenia z forum

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4385
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1069 times
Been thanked: 1149 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-08-28, 18:51

Ale z telefonu nie wiem jak wejść w link bez www. Tylko taki z www mi się pojawia. A nie mam jak w adresie wykasować tego www, tak mogę tylko na komputerze. A komputer mi bardzo źle działa (ale to nie związane z forum, to już kwestia komputera) , więc loguje się tu przede wszystkim z telefonu. Nie widzę nigdzie opcji jak wejść przez adres bez tego www. A jak skopiuje link i wykasuje to www to może się uda? Spróbuję.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: Lunka » 2021-08-28, 18:55

@Morkej to chyba zaczyna działać! Coś pomieszalam jak wchodzę bez www to mnie w końcu nie wywala.
Dam znać czy taki stan się utrzyma 👍🙆
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4385
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1069 times
Been thanked: 1149 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-08-28, 18:56

Mi się nie udało. Jak skopiowałam link do wyszukiwarki Google i próbowałam wykasować to www to zmienił się zanim zdążyłam cokolwiek usunąć. Jak próbowałam drugi raz stało się dokładnie to samo.
@Lunka a jak to zrobiłaś z telefonu, bo ja nie wiem?
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1708
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 343 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: Morkej » 2021-08-28, 18:59

@miłośniczka Faustyny Z telefonu bez problemu wchodzę na forum bez www.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 2021-08-28, 19:00 przez Morkej, łącznie zmieniany 1 raz.
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: Lunka » 2021-08-28, 19:02

@miłośniczka Faustyny chyba metodą prób i błędów. Musisz spróbować różne kombinacje. Oby się udało.
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4385
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1069 times
Been thanked: 1149 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-08-28, 19:33

Raz się udało, więc skopiowałam link bez www i po prostu będę przez niego wchodzić. Super, jest nadzieja, że będzie lepiej. :-bd Dziękujemy @Morkej.

Dodano po 19 minutach 53 sekundach:
I jak wchodzę przez link bez "www" to mogę się w końcu normalnie zalogować, to znaczy nie loguje mnie automatycznie. Więc wygląda na to, że teraz chyba wszystko działa prawidłowo

Dodano po 1 minucie 29 sekundach:
Też nie wylogowało teraz mnie automatycznie ani razu , więc wspaniale.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Lunka
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1438
Rejestracja: 26 sty 2021
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 956 times
Been thanked: 566 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: Lunka » 2021-08-28, 20:27

Super @Morkej ! Jesteś wielki!

@Dezerter wnosimy o szczególne wyróżnienie dla naszego moderatora za rozwiązanie tak irytującego problemu :-bd
"Marto, Marto, troszczysz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego. Maria obrała najlepszą cząstkę, której nie będzie pozbawiona."
Łk 10,41-42

Awatar użytkownika
lambda
Zasłużony komentator
Zasłużony komentator
Posty: 2577
Rejestracja: 7 gru 2019
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 162 times
Been thanked: 369 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: lambda » 2021-08-28, 21:04

Lunka pisze: 2021-08-28, 17:27
lambda pisze: 2021-08-27, 23:02
Lunka pisze: 2021-07-22, 14:04 @Czarny to ja nie wiem. Jak miałam Samsunga to też tak działało. A teraz Xaomi i ma taki przycisk w menu już. Może kwestia że zawsze wchodzę na forum w trybie incognito 🤔
Czemu incognito?

Dodano po 1 minucie 6 sekundach:
Mnie tylko czasem wylogowuje. Nie kest to jakoś duży problem
Tak jakoś z przyzwyczajenia i kilku innych powodów ;)
Bois się że ma odkryje że pisujes na forum?: D

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2907 times
Kontakt:

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: Dezerter » 2021-08-29, 11:55

Lunka pisze: 2021-08-28, 20:27 Super @Morkej ! Jesteś wielki!

@Dezerter wnosimy o szczególne wyróżnienie dla naszego moderatora za rozwiązanie tak irytującego problemu :-bd
Wybranie Morkeya na Moderatora to był rzeczywiście strzał w 10, więc masz rację Lunko, że należy mu się uznanie i podziękowania za to co robi dla forumowiczów by nam się dobrze i bezpiecznie pisało, czasem myślę o czymś więcej, ale to za wrześnie na razie.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
abi
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 5197
Rejestracja: 3 mar 2021
Has thanked: 821 times
Been thanked: 1374 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: abi » 2021-08-29, 13:09

obiecal wkleic swoje zdjecie
:p
nic mu wczesniej nie dawajcie
ой чи пан, чи пропав, двічі не вмирати

Awatar użytkownika
miłośniczka Faustyny
Mistrz komentowania
Mistrz komentowania
Posty: 4385
Rejestracja: 26 sie 2018
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Has thanked: 1069 times
Been thanked: 1149 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: miłośniczka Faustyny » 2021-08-29, 13:36

Morkej jest wspaniały, bardzo pomysłowy, troskliwy i myślę że jest najlepszym moderatorem na tym świecie. :ymhug: Nie wiem co byśmy bez niego zrobili. Mogłabym tak jego zalety jeszcze długo wymieniać, ale wiem, że jest też bardzo skromny i nie byłby zadowolony z takiego hymnu pochwalnego. Chociaż trochę mnie korci, żeby jeszcze jego zasługi podkreślić, ale poprzestanę na tym.
Odkąd umiłowałam Boga całą istotą swoją, całą mocą swego serca, od tej chwili ustąpiła bojaźń, i chociażby mi nie wiem już jak mówiono o Jego sprawiedliwości, to nie lękam się Go wcale, bo poznałam Go dobrze: Bóg jest Miłość a Duch Jego- jest spokój"

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: Jozek » 2022-05-02, 14:01

Od jakiegos czasu obserwuje przerywanie polaczenia internetowego, a ostatnio bledy w edycji i poprawianiu wpisow.
Nie wiem czy to tylko bledy samego internetu, czy jakiejs zewnetrznej interwencji w tresci wpisow, ktora nie dopuszcza specyficznego slownictwa.
Ten wpis robie wlasnie po to by sprawdzic czy blad jest w systemie, bo wtedy bedzie taki sam problem, czy tez jest to ingerencja zewnetrzna i ten wpis przejdzie.

Dodano po 1 minucie 40 sekundach:
Wow, przeszedl, a w innym temacie gdy uzylem dosc jednoznacznego slownictwa, dostawalem przy kazdej probie wyslania wpisu informacje o bledzie.
Ostatnio zmieniony 2022-05-02, 14:21 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1708
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 343 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: Morkej » 2022-05-02, 14:39

@Jozek najprawdopodobniej posty które chciałeś edytować zawierały w sobie treści, a konkretnie emotki, które są niestandardowymi, czyli spoza ogólnodostępnych z panelu forum. Wcale nie musisz ich sam wstawiać, wystarczy, że zacytujesz czyiś post, który je zawiera, a Twoja późniejsza próba w jego edycji będzie skutkowała wyskakiwaniem błędu.
Dlatego ogólnie radzę, aby tych emotek nie wrzucać i używać tych z forum, bo później możecie mieć problem w ewentualnych edycjach swoich postów.
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

Awatar użytkownika
Jozek
Złoty mówca
Złoty mówca
Posty: 7337
Rejestracja: 18 lut 2020
Has thanked: 1181 times
Been thanked: 708 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: Jozek » 2022-05-02, 14:43

Nie bylo w tym wpisie emotek z poza tych forumowych, dlatego mnie to dziwilo i zwrocilem na to uwage.
Mialem wczesniej wlasnie do czynienia z emotkami spoza forum, i wiem o tym ze takie moga byc efekty ich uzycia, ale tym razem ich nie bylo.
problem dotyczy tego wpisu z linku ponizej.
viewtopic.php?p=285957#p285957

Moze czegos nie zauwazam?
Ostatnio zmieniony 2022-05-02, 14:46 przez Jozek, łącznie zmieniany 1 raz.
Moje wypowiedzi sa nieautoryzowane przez Kosciol.

Awatar użytkownika
Morkej
Biegły forumowicz
Biegły forumowicz
Posty: 1708
Rejestracja: 2 wrz 2018
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 343 times

Re: Problem połączenia z forum

Post autor: Morkej » 2022-05-02, 14:49

Jozek pisze: 2022-05-02, 14:43 problem dotyczy tego wpisu z linku ponizej.
viewtopic.php?p=285957#p285957
Moze czegos nie zauwazam?
Jozku, a o czym napisałem wyżej? Cytowany jest post z takową emotką i błąd gotowy.

"wystarczy, że zacytujesz czyiś post, który je zawiera, a Twoja późniejsza próba w jego edycji będzie skutkowała wyskakiwaniem błędu."
Oczekuj Pana, bądź mężny w działaniu i umacniaj się w sobie; nie trać ufności, nie poddawaj się,
lecz ciałem i duszą walcz o chwałę Bożą. - Tomasz à Kempis

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”