Opłaty za serwer

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
veros

Re: Opłaty za serwer

Post autor: veros » 2016-08-10, 10:04

Wszelakoż gdybyśmy się mieli już nie zobaczyć na niniejszym forum to wszystkich Was teraz serdecznie pozdrawiam, dziękuję za dobre, spędzone dla dobra wspólnego chwile i wszystkim Wam, bez wyjątku życzę odrodzenia w innym, równie wspaniałym miejscu internetu.

Mnie można znaleźć tu http://katolik.us/
Niestety ponieważ tam piszą głównie o starych autach i prywatnych sprawach, to nie mam tam o czym pisać.
Wszystkiego najlepszego Wam !!!

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Dezerter » 2016-08-10, 21:41

veros pisze:Wszelakoż gdybyśmy się mieli już nie zobaczyć na niniejszym forum to wszystkich Was teraz serdecznie pozdrawiam, dziękuję za dobre, spędzone dla dobra wspólnego chwile i wszystkim Wam, bez wyjątku życzę odrodzenia w innym, równie wspaniałym miejscu internetu.

Mnie można znaleźć tu http://katolik.us/
Niestety ponieważ tam piszą głównie o starych autach i prywatnych sprawach, to nie mam tam o czym pisać.
Wszystkiego najlepszego Wam !!!
Przepraszam :!:
alarm odwołany , serwer opłacony przez Dominika, który już się odezwał do mnie
piszemy spokojnie dalej :-)
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

veros

Re: Opłaty za serwer

Post autor: veros » 2016-08-10, 21:46

Dezerter pisze:Przepraszam :!:
alarm odwołany , serwer opłacony przez Dominika, który już się odezwał do mnie
piszemy spokojnie dalej :-)
Bóg zapłać, chwała Bogu i Dominikowi!

Dominik

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Dominik » 2017-01-26, 21:27

Trochę się obijałem w aktualizowaniu tego tematu

doszły opłaty

25-07-2016 60zł za domenę
26-01-2017 15zł za hosting

Dominik

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Dominik » 2017-08-12, 09:49

2017-07-24 :arrow: Opłata za odnowienie domeny zchrystusem.pl - 60zł, stan skarbonki -36zł (minus)

Dominik

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Dominik » 2017-11-05, 21:57

Trochę późno, ale lepiej później, niż wcale.
14 sierpnia była wpłata anonimowa 40zł (jak coś to PW anonimie napisz jak chcesz się ujawnić, a poprawie wpis).
Mamy w skarbonce 4zł.

Jak coś to kontakt do mnie, mieliście z tym problem.
730-994-199. piszcie smsy, nie zawsze odbieram z nieznanych numerów.

Abraham45

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Abraham45 » 2017-11-05, 22:07

Zapisał ja - tak na wszelki wypadek. Wsparcia niestety nie będzie, bo sam nie mam kasy a muszę zmagać się z tym samym co roku.
Ponad 200 zł płacę za cały rok korzystania z serwera i opłacam z własnej kasy. Przy czwórce dzieci to jest spory wydatek, ale czynię to dla Ewangelizacji. Może kiedyś się to zwróci. Mam tylko nadzieję, że firma będzie istniała, bo nie mam narazie nikogo kto w razie potrzeby dałby radę przenieść wszystko na inny serwer.

Dominik

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Dominik » 2017-11-05, 22:45

Obecnie mam koszty 15zł za serwer i 60zł za domenę. Wydatek 75zł rocznie nie jest jakąś dużą kwotą, ale miło jest jak ktoś się dokłada.

Co do istnienia "firmy", mam podobny problem, kto w razie potrzeby zajął by się forum. Rodzina odpada, bliscy koledzy ze świata rzeczywistego odpadają.
W tym miesiącu muszę się tym zająć. Nie ma co odkładać tego, forum się rozwinęło w miarę dobrze, a mnie jak i każdego, mogą różne rzeczy spotkać. Jakiś czas temu podałem już wybranej osobie z administracji hasła do serwera, tylko problem z tym co będzie ze sprawami technicznymi. Pewnie będę musiał zarekomendować kilka osób z po za forum, które znam tylko przez neta, są to osoby w miarę zaufane, znające się dobrze na informatyce, ale nie na stronach.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Dezerter » 2017-11-05, 22:52

Wiesz, że na mnie możesz liczyć a poza tym 50 lat życia przed tobą ... statystycznie ;)
ale zabezpieczyć się trzeba!
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Efezjan
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 15 kwie 2017
Lokalizacja: Chorzów
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 238 times

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Efezjan » 2017-11-10, 23:12

Czy serwer i domena zostały już opłacone?
Wstąpienie do świeckiego Karmelu: 21.09.2019 /Tomasz od Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego OCDS/

Żarliwością rozpaliłem się o chwałę Boga Zastępów 1Krl 19,10

Dominik

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Dominik » 2017-11-11, 13:46

Opłaty zawsze muszą być na czas, dlatego jak w skarbonce nie ma kasy to płace z własnych funduszy.
Z domeną jest tak, że jak się jej nie opłaci na czas to ktoś może ją przejąć.

Obecnie w skarbonce mamy 4zł, w styczniu będzie opłata 15zł za hosting.
W lipcu natomiast 60zł za domenę.


Co myślicie o możliwości wsparciu forum za pomocą SMS? Tylko że problem tym że:
- z każdego SMS na forum trafiało by z ~36% kwoty. Czyli wysyłasz SMS za 1,23zł, forum dostaje ~45gr.
- nie każda firma od takich SMSów chce z osobami fizycznymi współpracować.
- próg wypłaty może być za wysoki, np. trzeba uzbierać 50zł by firma od SMSów wypłaciła kasę.

Wydaje się że gra nie warta zachodu, przy opłatach rzędu 75zł rocznie za forum. Jednak nie każdy ma konto bankowe, nie każdy ma PayPal. Może ktoś się boi robić przelewy obcym osobom.
Za to każdy ma telefon komórkowy, może taka osoba chciała by dołożyć malutką cegiełkę na forum.

Piszcie co o tym myślicie, a ja może znajdę firmę, która nie jest jakimś kombinatorem. Wypłaty by robiła od 10zł, bez ukrytych opłat.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Dezerter » 2017-11-11, 14:55

Chyba każdy z nas robi w domu przelewy więc lepiej 100% dla forum niż finansować operatorów SMS-ami.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Andej » 2017-11-11, 18:08

Ale w jaki sposób dokonać wpłaty? Szukałem jakiegoś sposobu, numeru konta ... I nic.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dominik

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Dominik » 2017-11-11, 18:51

Andej, na PW podaje swój nr. rachunku w banku. Jak ktoś napiszę prośbę o nr. rachunku to go podaje.
W pierwszym poście w tym temacie powinno o tym pisać, nie dopatrzyłem tego widocznie.
Dziękuje za zwrócenie uwagi.

Inne sposoby wpłaty gdyby kogoś interesowały to zawsze możemy je ustalić.

Dominik

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Dominik » 2017-11-15, 13:39

Doszło kilka anonimowych wpłat, szczegóły w pierwszym poście.

Zablokowany

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”