Opłaty za serwer

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Andej » 2017-11-15, 13:58

Z numeru konta już skorzystałem. Z numeru podanego w innym wątku. Ale mam nadzieję, że już dotarło. Albowiem było to tego samego dnia, w którym numer odczytałem.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dominik

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Dominik » 2017-11-15, 14:17

Dostałem, dziękuje.

Abraham45

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Abraham45 » 2018-01-11, 17:25

A gdzie teraz forum stoi - jaki hosting i ile się płaci?

Dominik

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Dominik » 2018-01-11, 18:41

Koszt hostingu jest znacznie większy, 250zł rocznie. Jednak na obecnym hostingu jest więcej stron.
inik.pl, katolik.us, katolikus.pl (projekt umarł), więc koszty można w jakimś stopniu podzielić.
Z katolik.us pewne osoby opłaciły hosting na rok.
Obecnie jest dużo lepsza pomoc techniczna, nie ma nas w nosie, jak wcześniej.


Ile my, jako zchrystusem.pl będziemy płacić, to już od Was będzie zależało. Hosting i tak będzie opłacany, nawet jak będę musiał sam za niego zapłacić, mam zarezerwowane na to środki. Po prostu zawsze jakiś tam hosting będzie, jak nie ten to inny, tańszy.

Abraham45

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Abraham45 » 2018-01-11, 20:03

Ja płacę jakoś podobnie za cały rok. Obsługa działa bardzo szybko. Mam tam serwis, forum i pocztę i jak na razie nie było większych problemów technicznych z serwerem. Jakieś drobne ze stroną, ale szybko naprawili. Całość opłacam sam, bez żadnej pomocy i traktuję to jako mój wkład w Ewangelizację.

Dominik

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Dominik » 2018-01-15, 09:09

Mam taki pytanko. Co myślicie byśmy zbierali pieniądze za pomocą takich serwisów jak Zrzutka, Patronite? Domyślam się że mogą być anonimowe osoby które by chciały pomóc, więc nie koniecznie chcą się ujawniać mi poprzez PW. Takie serwisy pomagają zachować anonimowość.

Obecnie testuje zrzutke, przyglądam się też jak działa Patroniete.

Nie chodzi o nabijanie jak najwięcej pieniędzy, ale o Waszą wygodę.

Awatar użytkownika
Efezjan
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 15 kwie 2017
Lokalizacja: Chorzów
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 238 times

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Efezjan » 2018-01-15, 09:15

Mnie to bez różnicy. Ja napiszę Tobie na pw, a Ty nie ujawnisz mnie, więc nie ma to większego znaczenia; ale niech się jeszcze inni wypowiedzą.
Wstąpienie do świeckiego Karmelu: 21.09.2019 /Tomasz od Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego OCDS/

Żarliwością rozpaliłem się o chwałę Boga Zastępów 1Krl 19,10

Magnolia

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Magnolia » 2018-01-26, 11:51

Jeśli chcesz nas wesprzeć finansowo, to możesz to zrobić za pomocą strony zrzutka.pl.
Link do naszej zrzutki https://zrzutka.pl/xmkk2y
Łatwo i szybko można dokonać wpłaty dowolnej kwoty by pomóc nam utrzymać forum na cały rok. :ymhug:

Dominik

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Dominik » 2018-05-02, 19:07

Co myślicie by Zrzutkę zamienić na Patronite?
Przewaga Patronite jest taka, że ktoś może ustawić subskrypcje, wtedy będzie mu automatycznie z konta pobierać np. 2zł.

Wczoraj na Zrzutce ktoś wpłacił nam 20zł,,, ciekawe kto, ale niech to będzie tajemnica także dla mnie.

Kilka dni temu zapłaciłem za hosting 250zł, (teraz mamy inny, dużo lepsza pomoc od administracji, szybszy).
Hosting jest dzielony z katolik.us, więc nie wiem jak liczyć koszty, na dniach zapodam ten problem na ich forum.

Rok temu opłatę za serwer (200zł), pokryła pewna osoba z katolik.us.

Nie to że Was poganiam z wpłatami, nie odbierzcie tego w ten sposób.
Tak tylko informuje jak się sytuacja ma, a ma się ona całkiem dobrze :)

Magnolia

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Magnolia » 2018-05-02, 20:47

Dominiku, cieszę się że jest dobrze. Ale z Twojego postu nie wynika ile jeszcze potrzebujesz by utrzymać forum?

Dominik

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Dominik » 2018-05-02, 21:28

Na chwile obecną wychodzi że brakuje 40zł,,, w lipcu dojdzie 60zł za domenę.
Czyli jest ok, "dołożę" że swoich, a do końca roku na pewno będzie kilka wpłat i się wyrówna.

Po prostu chce zmienić Zrzutke na coś innego. Za bardzo jest ten serwis na kase łakomy. Za to żeby np. nasza zrzutka była widoczna w ich serwisie w spisie zrzutek trzeba płacić,,, za darmo to tylko jak się ma link do niej bezpośredni to się pokaże.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Andej » 2018-05-03, 15:12

Podaj jeszcze raz numer, gdyż odszukać nie mogę.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Dominik

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Dominik » 2018-05-03, 18:28

Teraz jestem po za domem, jak wrócę to podam.
W sumie to się zastanawiam czy nie podać swego numeru publicznie, przecież każda firma tak robi i nie ma raczej z tego powodu problemu,,, tylko ja jestem osobą fizyczną.

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Andej » 2018-05-04, 09:54

Czy działalność forum nie może być działalnością pożytku publicznego?
Myślę też, że osoby prowadzące firmy, mogłyby zlecać reklamy na forum. To się mieści w kosztach. Po cichutku rozważam założenie działalności gospodarczej. Ale nie wiem, jak życie napisze scenariusz.
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Efezjan
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 15 kwie 2017
Lokalizacja: Chorzów
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 238 times

Re: Opłaty za serwer

Post autor: Efezjan » 2018-05-04, 22:40

Dominik pisze: 2018-05-02, 19:07 Co myślicie by Zrzutkę zamienić na Patronite?
Przewaga Patronite jest taka, że ktoś może ustawić subskrypcje, wtedy będzie mu automatycznie z konta pobierać np. 2zł.

Wczoraj na Zrzutce ktoś wpłacił nam 20zł,,, ciekawe kto, ale niech to będzie tajemnica także dla mnie.

Kilka dni temu zapłaciłem za hosting 250zł, (teraz mamy inny, dużo lepsza pomoc od administracji, szybszy).
Hosting jest dzielony z katolik.us, więc nie wiem jak liczyć koszty, na dniach zapodam ten problem na ich forum.

Rok temu opłatę za serwer (200zł), pokryła pewna osoba z katolik.us.

Nie to że Was poganiam z wpłatami, nie odbierzcie tego w ten sposób.
Tak tylko informuje jak się sytuacja ma, a ma się ona całkiem dobrze :)
Patronite to fajna opcja - chyba faktycznie lepsza niż Zrzutka.
Wstąpienie do świeckiego Karmelu: 21.09.2019 /Tomasz od Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego OCDS/

Żarliwością rozpaliłem się o chwałę Boga Zastępów 1Krl 19,10

Zablokowany

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”