Redaktorzy

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Redaktorzy

Post autor: Czernin » 2017-02-24, 23:13

Skład redaktorski:

Czernin - Redaktor naczelny
Dezerter i Dominik - Nie piszący z możliwością dodawania nowych członków
Andej - Redaktor


Dzisiaj konik został nowym redaktorem, będzie on pisał felietony, artykuły odnośnie religii i życia. Jeśli ktoś jest chętny by zostać redaktorem to proszę pisać w tej prośbie do mnie na PW, jednak wymaganiem jest:

- przebywanie na forum minimum miesiąc - dwa
- minimalna liczba postów 50
- wyznanie Rzymsko-katolickie
- brak ostrzeżeń na koncie
- Pisanie według zasad ortograficznych. W przypadku gry ktoś niekoniecznie posługuję się polskimi znakami jest to zrozumiałe i dopuszczalne.

Jeśli ktoś spełnia te warunki to pisać w tej sprawie do mnie dodatkowo można dołączyć jakieś doświadczenie odnośnie pisania jakiś artykułów w wiadomości PW. Jeśli ktoś chcę może również wysłać kontrolny felieton, który później jako redaktor może dołączyć do działu FELIETONY.

24.02.2017 - konik i Andej zostają redaktorami.
04.05.2017 - nieaktywny konik opuszcza grono redaktorskie.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Re: Redaktorzy

Post autor: Czernin » 2017-05-04, 04:33

Jeśli ktoś chciałby coś pisać w dziale "Felietony" i spełnia powyższe kryteria to zapraszam do współpracy i składania aplikacji redaktorskiej na pw.

W powyższych kryteriach zmieniłem tylko liczbę postów, które umożliwia składanie zgłoszeń w tej sprawie. Wcześniej było to 30-50 aktualnie jest minimalną liczbą 50 postów, tak aby użytkownik dał się poznać społeczności na forum.

Dodatkowe pytania proszę składać w temacie.
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”