Awans na moderatora globalnego

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Awans na moderatora globalnego

Post autor: Czernin » 2017-07-04, 01:39

Z dniem dzisiejszym 4 lipca 2017 roku Andej został nominowany na stanowisko moderatora globalnego. Dotychczas Andej był junior moderatorem, a ta grupa jest grupą przejściową, która ma za zadanie pokazać czy użytkownik nadaję się, by móc uzyskać pełne prawa. Uważam również, że czas od 8 maja, kiedy zostały nadane prawa junior moderatora, to czas w którym można się nauczyć doskonale panelu moderatora, edycji, usuwania, przenoszenia postów. Tak na prawdę można się nauczyć tego w kilka dni, tydzień, nawet w dzień. To wiadomość dla przyszłych moderatorów (jeśli tacy będą), że wcale to nie jest takie trudne, wystarczy przysiąść i się rozejrzeć trochę, i mieć chęci rzecz jasna.

Po rozmowie z Dezerterem postanowiłem awansować Andeja na to właśnie stanowisko, powodów jest kilka.

Doceniliśmy w naszym koledze odpowiedzialność, wyważenie, kulturę, wysoki poziom stylistyki językowej. Posty Andeja czyta się z przyjemnością i co do niektórych wraca się w myślach, kiedy przeglądamy tematy na forum.

Nową możliwości w panelu moderatora to możliwość banowania użytkowników, dotychczas tej funkcji nie było, jak również świadomość, że jest się pełnoprawnie w ekipie a czas "testowania" już minął. Dochodzi Ci Andeju również nowy kolorek, to z faktu, że dojrzałeś na to stanowisko jak ogórek na słońcu, by go móc zjeść. Ciekawe porównanie. :)

Gratuluję i wszystkiego dobrego kolego na forum i w życiu, także zdrowia i błogosławieństwa. To najważniejsze. Trzymaj się!

Zmiana uwzględniona w KRONICE

Ja chciałbym dodać jeszcze tak poza tematem, że forum ładnie prosperuje. Napisaliście ponad 11 tysięcy postów, na chwilą obecną 11.205 postów w 530 tematach co daje ponad 21 odpowiedzi na temat. Niezłe wyniki!

23 forum obchodzimy dwulecie tego forum, już tyle czasu minęło, pamiętam kiedy zakładałem je z Dominikiem i szukałem jakieś ciekawej nazwy, po czym wpadłem na "zchrystusem". Pamiętajcie jednak, że to nie pierwsze forum, bo pierwszym było pod adresem: http://www.dobra-nowina.czo.pl, gdzie wchodzę co jakiś czas napisać kilka testowych postów, by samo forum nie zniknęło na darmowym hostingu.

Dobra nowina powstała 13 kwietnia w 2015 roku, a od chwili jest założenia minęło już ponad 800 dni. Sam pomysł na forum pojawił się już na przełomie 2014/2015.

Tyle z mojej strony, chcę podziękować Dezerterowi na obecność na forum, pilnowaniu tu porządku, jak i w sumie Andejowi. Dobra robota panowie. Także dodam i dziękuje jak kiedyś już tak i teraz Dominikowi bez którego tego forum by nie było. Dominika macie prawa nie kojarzyć, ale wiedzcie, że wpada on tutaj codziennie, podobnie ze mną, mimo swojej aktywności.

Pozdrawiam wszystkich!
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

Awatar użytkownika
Andej
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 22634
Rejestracja: 20 lis 2016
Been thanked: 4213 times

Re: Awans na moderatora globalnego

Post autor: Andej » 2017-07-04, 12:15

Właśnie zauważyłem, że zabrano mi krótkie majteczki. Koloru, wybacz, nie odróżniam. Na wiarę przyjmuję, że godny. (A tak po cichutku: jak się ta barwa zwie?)
Wszystko co piszę jest moim subiektywnym poglądem. Nigdy nie wypowiadam się w imieniu Kościoła. Moje wypowiedzi nie są autoryzowane przez Kościół.

Awatar użytkownika
Czernin
Gawędziarz
Gawędziarz
Posty: 424
Rejestracja: 23 sie 2015
Lokalizacja: Mazowieckie
Wyznanie: Chrześcijanin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 21 times
Kontakt:

Re: Awans na moderatora globalnego

Post autor: Czernin » 2017-07-04, 15:56

Dotychczas był lekko zielony, teraz jest wyraźny odcień zielonego.

Co to oznacza "zabrano mi krótkie majteczki"? :-)
Poznacie prawdę a prawda was wyzwoli (J 8, 32)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”