Ankieta, wybieramy logo

Tutaj znajdziesz regulamin forum oraz wszystkie inne ważne informacje. Zamieszczane są w nim także ogłoszenia o sprawach związanych z forum.

Wybieram logo

Czas głosowania minął 2018-01-05, 22:01

propozycja 1
3
25%
propozycja 2
1
8%
propozycja 3
2
17%
propozycja 4
3
25%
propozycja 5
3
25%
 
Liczba głosów: 12

Abraham45

Re: Ankieta, wybieramy logo

Post autor: Abraham45 » 2018-01-05, 22:33

Dla mnie to ciemnoniebieskie tło robi takie wrażenie jakby były ciemne chmury nad chrześcijaństwem. Lepiej pokazać lepsza perspektywę nieba a więc jasnoniebieski - błękit, wtedy lepiej się to kojarzy z niebem i lepiej też widać symbolikę chrześcijańską. Tak właśnie odczytuję kolorystykę.

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14805
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4115 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: Ankieta, wybieramy logo

Post autor: Dezerter » 2018-01-05, 22:48

Słuszna uwaga - popieram - nie zauważyłem tego wcześniej
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

Abraham45

Re: Ankieta, wybieramy logo

Post autor: Abraham45 » 2018-01-05, 23:16

Co trzy głowy to nie jedna. Nieprawdaż. Długo myślałem nad swoim logo do serwisu, dlatego gdy już podjąłem decyzję to stwierdziłem, że tło musi być jasne, aby wszystko dokładnie było widoczne. Nie wyszło wszystko tak jak trzeba, ale tło nie jest ciemne i logo jest dobrze widoczne. Samo logo z czasem się zmieni, gdyż chciałem zupełnie inne wykonanie. Projekty które przedstawiałem grafikowi na podstawie których miał robić moje były dla niego zbyt trudne.Wyszło więc tak jak wyszło.

Tło jednak powinno być jasne a niebieski symbolizuje niebo - kierunek naszej ziemskiej wędrówki, to samo doniosłem do tej 5 propozycji - ukazanie drogi z krzyżem - taka jest bowiem droga chrześcijanina. Dlatego głosowałem na 5.

Jakub2

Re: Ankieta, wybieramy logo

Post autor: Jakub2 » 2018-01-08, 13:45

Skoro 2 glosy sa potrzebne to moj niewiele zmieni. :-(
glos na 5

Magnolia

Re: Ankieta, wybieramy logo

Post autor: Magnolia » 2018-01-08, 13:49

Ankieta już zakończona, w piątek 5.01. Wybrano 5 logo, dopracowujemy je i za niedługo się pojawi. :)

Abraham45

Re: Ankieta, wybieramy logo

Post autor: Abraham45 » 2018-01-08, 14:27

Wybrano logo nr 5 bo było chyba najlepsze. I to mnie cieszy. Czekamy na końcowy efekt.Aha, browara muszę wypić zgodnie z zapowiedzią, tym bardziej, że wygrało logo na które oddałem głos. :D

Jaśmina

Re: Ankieta, wybieramy logo

Post autor: Jaśmina » 2018-01-08, 19:27

Abraham45 pisze: 2018-01-05, 08:00
Warto więc pracę docenić i wybrać rakue logo które jest najbliższe naszemu gustowi, aby też pomóc wybrać, gdyż jak widać poziom głosów jest bardzo wyrównany.
Nie ulegam presjom.

Abraham45

Re: Ankieta, wybieramy logo

Post autor: Abraham45 » 2018-01-08, 19:33

Nie musisz ulegać presjom. To nie miało formy presji tylko apel o pomoc w wyborze. Raczej nie stałem z baet aby kogoś do tego zmuszać. :D

Dominik

Re: Ankieta, wybieramy logo

Post autor: Dominik » 2018-01-09, 17:09

Powoli powstaje nowy image forum :-)

Obrazek

Pasują chmurki? Bo nie było ich w propozycji.

Abraham45

Re: Ankieta, wybieramy logo

Post autor: Abraham45 » 2018-01-09, 17:34

Jest super. Wstawiaj. Zrobi się bardziej niebiańsko i chrześcijańsko. :) Kurde, chyba mnie skleroza ogarnia. Znowu zapomniałem chlapnąć browara. Teraz wypada wypić ze trzy. :D

Ciekawe czy jak to logo się pojawi to już będę czuł się jak w niebie czy może dopiero po tych browarkach zobaczę niebo. :D

Abraham45

Re: Ankieta, wybieramy logo

Post autor: Abraham45 » 2018-01-10, 18:41

Brawo, logo już jest, wygląda super. Teraz możesz poświęcić czas na edukację duchową w ramach odpoczynku po ciężkiej pracy. Walnij sobie browara i czytaj posty. :D

Dominik

Re: Ankieta, wybieramy logo

Post autor: Dominik » 2018-01-10, 19:09

Właśnie dziś zaopatrzyłem się w złocisty napój, ale zamiast edukacji trzeba się odmóżdżyć. Obejrzę jakiś film.
Jak logo się źle wyświetla to odświeżcie stronę klikając naraz CTRL + F5.

Abraham45

Re: Ankieta, wybieramy logo

Post autor: Abraham45 » 2018-01-10, 19:16

Na kompie wyświetla się dobrze, ale na komórce już nie. Ale trudno, może kiedyś się wyświetli. Ważne jest pisanie a nie wyświetlone logo. Wcześniej miałem komórki na których ciężko było z sieci korzystać, teraz mam lepszą, więc korzystam ile się da, więc stukam też na forum. Tyle, że zdarzają się błędy literowe, na kompie szybciej i łatwiej pisać, poprawiać błędy.
Dzisiaj walnę dwa browary, m.in za to wygłosowane logo. :D

Awatar użytkownika
Efezjan
Super gaduła
Super gaduła
Posty: 1039
Rejestracja: 15 kwie 2017
Lokalizacja: Chorzów
Wyznanie: Katolicyzm
Has thanked: 65 times
Been thanked: 238 times

Re: Ankieta, wybieramy logo

Post autor: Efezjan » 2018-01-10, 19:49

Głosowałem na inną propozycję, ale przyznam, że ta jest fantastyczna.
Wstąpienie do świeckiego Karmelu: 21.09.2019 /Tomasz od Jezusa Chrystusa Zmartwychwstałego OCDS/

Żarliwością rozpaliłem się o chwałę Boga Zastępów 1Krl 19,10

Dominik

Re: Ankieta, wybieramy logo

Post autor: Dominik » 2018-01-10, 20:02

Na komórce fakt, jest trochę gorzej niż było. Będę to poprawiał.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje i ogłoszenia”