W ramionach Ojca - szlachetna inicjatywa, takich potrzeba

Czyli umilanie swojego wolnego czasu.
ODPOWIEDZ
mondfa

W ramionach Ojca - szlachetna inicjatywa, takich potrzeba

Post autor: mondfa » 2019-04-11, 10:18



Słowa naszego przyjaciela oraz przyjaciela ks.Andrzeja Szpaka,
które najlepiej wyrażają to, co wszyscy czujemy:

"Kochani,
w listopadzie 2017 roku zmarł nasz wielki Przyjaciel, Święty naszych czasów Ks Andrzej Szpak.

To on rzucił kiedyś ziarno, od którego rozpoczęło się nawrócenie moje i tysięcy innych ludzi. Dał nam nie tylko wiarę, ale również nadzieję na to, że w tym nierównym świecie, jest Ktoś, kto kocha nas wszystkich po równo.

Teraz próbujemy nagrać film, a właściwie świadectwo tego trudnego a jednak pięknego żywota.

Zapraszam Was do wsparcia tego projektu, mało w tych czasach ludzi, którzy swoje życie postanawiają oddać dla innych. Andrzej był właśnie takim człowiekiem.

Z radością mogę powiedzieć, że miałem zaszczyt przez kilkanaście lat być świadkiem tworzenia się tej świętości ❤️

Jeżeli możesz, dorzuć się do nagrania tego filmu. Wszystkie informacje w opisie tego zwiastunu.

Dziękuję ❤️
Seweryn Dzierżak"

http://www.wramionachojca.pl

POMÓŻ NAM ZREALIZOWAĆ FILM

Film jest w całości finansowany z prywatnych środków i jesteśmy przekonani, że bez wsparcia wspólnoty, którą ks. Andrzej tworzył, film nie powstanie.

Prosimy o modlitwę i wpłaty z tytułem „film” na konto Stowarzyszenia „Do Ziemi Obiecanej im. ks. Andrzeja Szpaka”

nr konta 34 1140 2004 0000 3202 7830 3614

Film powstaje z połączenia dwóch inicjatyw: reżysera, Marka Domagały oraz Stowarzyszenia "Do Ziemi Obiecanej" im. ks. Andrzeja Szpaka SDB.

Scenariusz & reżyseria: Marek Domagała
Zdjęcia: Tobiáš Kučera, Łukasz Augustyniak, Jacek Sikorski
oraz 4-letnia Marylka Dzierżak - autorka najważniejszego ujęcia w filmie,
gdy Andrzej mówi słowa "Po śmierci idę prosto w ramiona Ojca"
Dźwięk: Łukasz Augustyniak, Marek Domagała
Muzyka: Alicja Niedbalska; aranż & mix: Sebastian Stieler
Montaż: Marek Domagała

Awatar użytkownika
Dezerter
Legendarny komentator
Legendarny komentator
Posty: 14812
Rejestracja: 24 sie 2015
Lokalizacja: Inowrocław
Has thanked: 4117 times
Been thanked: 2906 times
Kontakt:

Re: W ramionach Ojca - szlachetna inicjatywa, takich potrzeba

Post autor: Dezerter » 2019-04-12, 22:37

Bardzo ciekawa postać - godna uhonorowania filmem.
Jeden z hipisów opowiadał mi, że pod koniec życia ks Szpak już nie ogarniał i nie kontrolował tego co się działo i pojawiły się rzeczy mało chrześcijańskie, ale nie przekreśla to jego całego życia i tysiąca nawróconych ludzi z subkultur, zbuntowanych czy zagubionych.
Nie czyńcie tak jak ci przeciw którym występujecie.

mondfa

Re: W ramionach Ojca - szlachetna inicjatywa, takich potrzeba

Post autor: mondfa » 2019-04-14, 13:46

Pamiętam, jak Hiob opowiadał nam o dziewczynie, która poznał i z która miał okazje porozmawiać. W pewnym okresie swojego życia trafiła do jakiejś pseudosatanistycznej grupy. Ktoś próbował ja z tego wyciągnąć i zaproponował udział w pielgrzymce. Dziewnczyna z szacunku do tej osoby zgodziła się. Poszła sama. Z racji odmiennego wyglądu i trudnych pytań była bardzo złe traktowana przez pielgrzymów. A przecież nie zdrowi potrzebują lekarza lecz ci co źle się mają.

ODPOWIEDZ